- Олексій Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Брав навушники для домашньго використовування. Гарний звук, достатньо легкі, тому не стомлюєшся при довгому прослуховуванні. Можна використосувати як гарнітуру, мікрофон достатній для робочого спілкування. Батарея тримає годин 20. Все було б чудово, але всього через півтора року використання перестав працювати правий навушник, при тому що пристрій ні разу не використовувався на вулиці, не падав та зберігався в чохлі. Попереднім навушникам іншого бренду вже 7 років і вони досі працюють. По гарантії вже не повернути, тому буду дивитися в сторону інших виробників при наступній покупці.
- Достоинства:
- Легкі, гарно сидять, якісниій звук за свою ціну, нормальний мікрофон
- Недостатки:
- Перестав працювати правий навушник через півтора роки використання, амбушюри розсипались через 6 місяців використання
- Володимир Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Бракований комплектний кабель (3м) при підключенні до різдних джерел від телефону до мікшерного пульта, звук сильно втрачає в якості, а може взагалі перестати працювати. В користуванні 3й день.
- Достоинства:
- Чудові навушники, якість звуку на гарному рівні.
- Недостатки:
- Бракований комплектний кабель (3м).
- Юрій Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Класні навушники за свою ціну. З комплектацією все чудово: різні кабелі, якісний чохол, амбашюри загорнуті в окремі пластикові заглушки. По комфорту теж питань немає. М'які, зручні, голова в них не втомлюється після пари годин прослуховування. Також підходять для занять в спорталі, якщо не сильно активно рухатись, в них непогана пасивна звукоізоляція, що дозволяє позбутись треша що грає навколо.
Ліва чаша з сенсорним керуванням. Імхо, не найкраще рішення, часто не спрацьовує, не зрозуміло в яку зону тапати, щоб гарантовано перейти на наступний трек або збільшити гучність. Play/pause дуже рідко спрацьовує.
І звичайно звук. Для моїх цілей (прослуховування по bt youtube music) - вистачає повністю. Pain, Killswitch Engage, DevilDriver - звук чистий, об'ємний, в міру басів. Класичний rock, hard & heavy (Ratt, Airbourne, Santana, The Doors, Ozzy Osbourne, Lynyrd Skynyrd) - звучать ідеально.- Достоинства:
- зручні, м'які, гарне звучання, комплектація
- Недостатки:
- сенсорна панель керування
- ІванОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Купував ці навушники виключно для домашнього користування (написання музики і прослуховування музики у високій якості). Базово, з коробки з усім цим навушники справляються.
На перший погляд все виконано якісно і з любовʼю.
Пройшло два місяці. Не працює правий навушник (як через блютуз, так і через кабель) Навушники використовував рідко, зберігались завжди в надійному місці. Жодного разу не падали і взагалі з дому не виносились. Заряджав взагалі лише два рази за весь час. Як для такої ціни і бренду, дуже прикро мати брак.- Достоинства:
- Звук дійсно дуже високої якості
- Недостатки:
- Перестав працювати правий навушник через 2 місяці дуже помірного використання
Представник постачальникаПротягом року з моменту продажу товару діє гарантія. Радимо звернутись із цим питанням до продавця за місцем придбання товару.
Також ви можете самостійно звернутись до авторизованого сервісного центру ІТS. На їхньому сайті вказані всі необхідні контактні дані для звернення: ссылкаПереконайтесь також, що у вас є:
1) товар в повній комплектації та з пакованням;
2) гарантійний талон, в якому розбірливо написані марка, модель та серійний номер товару, найменування та адреса продавця, печатка та підпис продавця, ПІБ та підпис споживача;
3) документ, що підтверджує факт придбання товару (зазвичай — товарний чек).
Також продумайте чітке формулювання недоліку, а краще викладіть його в письмовій формі.
Якщо ж у вас виникнуть якісь проблеми з поверненням або з гарантійним обслуговуванням, напишіть, будь ласка, про це на електронну адресу [email protected]. Спробуємо розібратись. І не забудьте залишити номер телефону для зворотного зв'язку.
- Юлія П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Омовлюся одразу, що для моїх цілей навушники не зовсім підійшли, тому повернула, але можу дати своє розгорнуте враження. Почнімо з комлектації: одразу з цього місця зрозуміло за що такі гроші: тут і два кабелі із різною довжиною, і перехідник, і гарний чохол, і кожна амбушурка вдягнута у окремий пластиковий ковпачок, а не бомжацьний кульочок, або взагалі нічого, ще і зверху загорнуто у транспортний мішечок, все це красиво укладено у коробку так, що приємно діставати. Самі навушники також на мій смак красиві. Сидять на голові м'яко та делікатно, нічого ніде не тисне, не муляє, вага майже не відчувається, повний релакс. Сенсорне управління: в принципі непогано, але кнопки мені якось звичніше. Власне звук: він максимально чистий, але не холодний, кожен інструмент добре чути окремо від іншого, аж дух перехоплює. Це як торт, в якому добре розрізняєш кожен шар. Для моїх вух вони звучать чистіше ніж залюблена критиками Audio-Technica ATH-M50xBT2. Ще ці навушники добре, ну прямо дуже добре передають ефект, коли звук подається то в один, то в другий канал, або коли звук кружляє навколо. Попередньо згадана мною модель настільки добре цього не робить. Вони також витягують на передній план цікаві звукові акцетни, котрі раніше було не чуть. В фільмах нарешті можна розібрати, що там шкребеться на задньому плані, та з яким звуком передзаряжаєтся пістолет. Загалом навушники дуже гучні, через провід трохи тихіші. На відміну від деяких людей я не відчула разючу різницю у звуку по проводу і без. Що стосується басів, то тут треба визначитись, що воно таке, бо для мене і бас-гітара, то є баси. Так от, при прослуховуванні чогось типу Gojirи- Born in Winter, The Prodigy - Invisible Sun або Lorn- Acid Rain вас тупо викене у паралельний світ, де від захвату можна забути дихати. У Rammstеin ви зможете розчути усю палітру бек-вокалу, та що відбиває пан Шнайдер. Але не буде того поступово зникаючого розмиленого звуку, такого собі махорового еха після удару. Тобто добре чути удар, коротку вібрацію від нього, а оцих подальших кіл на воді немає. Не скажу, що це недолік, бо часто оце махрове ехо псує якість звуку. Але тут вже справа смаку. Самий топчик-горобчик ці навушники будуть для тих, що любить гітарну музику, бо умовні RHCP заграють неймовірно яскраво та соковито. В навушниках немає шумодаву, але сидячи в них я не чула поряд булькаючого акваріума, для домашніх умов шумоізоляція більш ніж достатня. А тепер власне про те, чому навушники не підійшли саме мені: я брала їх для компа, слухати усе підряд у тому числі я годинами можу слухати ASMRи. Як я писала, навушники витягуть якісь акценти, що є плюсом у музиці і великим мінусом у заспокійливих відосах. В них голоси звучать голосніше ніж треба, і з якоюсь такою різкуватістю, що складно описати. Клікаючі звуки також ніби на якусь манюню напівнотку вище ніж треба. Я певна, що більшість людей цього б і не почули, а мені різало слух і починала боліти голова, при цьому на телефоні навушники звучать більш збалансовано і у цілому краще. Брала б для телефона, залишила б не думаючи, якось так.
- Достоинства:
- комфортна посадка, чіткість звуку, зовнішний вигляд
- Недостатки:
- не на кожен смак
- Владислав В***
Ваша розповідь, наче мед для вузів
Неймовірно розгорнули ваші враження. Пишіть більше відгуків, не зупиняйтесь!
Всіх вам благ - Сергій Ч***
Той випадок, коли читав відгук і радів, що він не короткий. Отримав задоволення від вашого тексту. Дуже потішили. Дякую!
- Вадим К***
Підкажіть як тут мікрофон, для мітингів підійде, щоб не міняти навушники для мітингів та прослуховування музики?
- Василий Б***Отзыв от покупателя. Продавец: UTEH
AKG как всегда порадовало превосходным качеством звука. До этого пользовался проводными наушниками то AKG.
Отличный звук, удобный сенсор для регулирования громкости. Порадовало наличие провода для использования в проводном режиме.- Достоинства:
- Отличные наушники с крутым звуком
- Недостатки:
- Не нашел
- Павло Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Якісно зібрані, матеріали - на висоті. Видають потужний, соковитий звук. Блютуз відмінний. Доставлялися 7 днів, як і було заявлено Розеткою. Акумулятор - супер. Слухаю їх через блютус по декілька годин 4-й день, акумулятор ще ні разу не заряджав. Попередні навушники цієї моделі куплялися більше 3-х років тому, досі у відмінному стані. Рекомендую!
- Достоинства:
- Дуже достойні навушники!
- Недостатки:
- Немає
- Константин Я***Отзыв от покупателя. Продавец: MAXIFY. Цвет: Black
Хорошие наушники.
- Достоинства:
- Хорошая звукоизоляция. Очень долго держат заряд (сутки). Лаконичный дизайн.
- Недостатки:
- Не нашел.
- Олена С***Продавец: Rozetka. Цвет: Black
У користуванні рівно 1 рік, на звук нарікань немає. Але порвалася бірюша на одному з 'вух'. За таку ціну така якість це жах!( Не рекомендую
- Достоинства:
- Звучання, комплектація, наявність перехідників.
- Недостатки:
- Якість бірюшів за таку ціну-сміття
Представник постачальникаКонструкція навушників дозволяє замінити амбушюри. Для заміни амбушурів радимо звернутись до авторизованого сервісного центру ІТS. Візьміть до уваги, що це не гарантійний випадок, тому ця послуга платна. На сайті ІТS вказані всі необхідні контактні дані для звернення: ссылка
- Сергей В***Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Наушники отличные
- Достоинства:
- Отличный звук на свою цену.
- Недостатки:
- Ужасное качество амброшур . Уже куче поменял. Покупаю только оригинальные. Хватает на пару месяцев. Рваться постоянно в том месте где они соеденяются с чашами
- Валерий З***
В инструкции указано ... перед использованием снимать серьги....
