Футболка Rockway Metallica "And Justice For All" (белая) Белый (00000003511) M

Отзывы покупателей о Футболка Rockway Metallica "And Justice For All" (белая) Белый (00000003511) M 6

Якісний малюнок. Дуже сіла після прання.
Metal Mind
Добрий день. Якщо дотримуватися простих рекомендацій: прати при температурі 30 градусів на делікатному режимі з мінімальним віджиманням, сушити без нагрівання, тканина тоді не буде давати усадку.
Здраствуйте, что значит в описании "1-3 дня"?
Здравствуйте. Возможно это имеется в виду доставка по Украине 1-3 дня
Розмір підійшов ідеально. Футболка приємна на дотик.
Єдине - нижній шов на поясі почав розходитись. Чи кінець нитки був погано закріплений, чи це я випадково зачепив при примірці - не знаю. Але при наявності знайомої швеї - це не проблема.
Достоинства: Ціна, якість
Недостатки: Відсутні
Добрый день. А можно размерную сетку?
Metal Mind
Здравствуйте. Длина футболки по спине/ширина по груди S-65/42, M-67/46, L-68/50, XL-72/53, XXL-75/56, XXXL-78/59, XXXL(XXL euro)-77/64. Замерьте свою футболку и сможете определить размер
Гарна футболка. Розмір обміняли дуже швидко і без проблем.
Metal Mind
Дякуємо і вам за покупку та добрий відгук! Чекаємо Ваших нових замовлень
Футболки отличного качества. Благодаря сотруднику магазина подобрали правильный размер. Сработали очень быстро, на следующий день после заказа, уже щеголял в новой футболке! Спасибо.
Достоинства: Качество футболки, качество печати, работа сотрудников магазина
Metal Mind
Благодарим за покупку и отзыв! Очень рады, что Вы остались довольны сервисом и товаром! Ждём новых заказов.
Достоинства
Недостатки