- ДенисОтзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK
3/3 з заводським браком -- це навіть не смішно :-) Брак був 1 раз в застібці і 2 рази в відсутньому розділенні відсіків (при чому на 2 буях: HEAD та SEAC).
Гроші повернули, все ок. Але просто відкрити упаковку і перевірити самим, що все ок, зекономило би 6 походів на пошту (мені і Вам). Дякую.- Достоинства:
- Продавець спілкується адекватно
- Недостатки:
- Три з трьох посилок -- заводський брак
- Володимир Л***Отзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK
Опис вводить в оману, в цьому буєві НЕМА відсіку для зберігання речей, про що на ньому і написано. Сам по собі буй виглядає непогано, але за таку ціну очікуєш герметичний відсік для речей - тим більше що конструкція буя саме по принципу гермомішку
- Достоинства:
- Виглядає якісно зробленим
- Недостатки:
- Немає герметичного відсіку для зберігання речей
- Продавец FREE STOCK
Доброго дня! Володимире виробник не гарантує повної гарантії зберігання ваших речей, в описі про це вказано що потрібно допакувати в спеціальний пакет ссылка
- Володимир Л***
Я бачу тільки оце
> Збереження речей Також буй має відсік куди можна скласти речі.
Ні слова про те що відсік негерметичний. Тоді як на самому буєві це великими літерами написано. Як на мене, це важливий пункт, не завадило хоча б фото де це написано
- ПавелОтзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK
Просто отличный буй.
- Недостатки:
- нет
- Сергей К***Отзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK
Нормальный буй, проверить на воде пока нет возможности
- ВикторияОтзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK
Заказывала 2 раза буй. Первый заказ - выполнен. Второй - уже вторая неделя пошла, буя нет, ответа в общении с продавцом нет (писала продавцу), но заказ уже в статусе выполнен. Как так?
- Достоинства:
- К Бую претензий нет, к магазину - есть.
- Недостатки:
- Магазин не доставляет заказ, но статус меняет на "выполнен" очень даже усредно.
