Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Отзывы покупателей о Буй для плавания Head Safety (оранжевый) (455192.OR)

Код:  68496135
Оценка пользователей 3.75/5
на основе 5 отзывов
  • 5 звезд
    2 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK

    3/3 з заводським браком -- це навіть не смішно :-) Брак був 1 раз в застібці і 2 рази в відсутньому розділенні відсіків (при чому на 2 буях: HEAD та SEAC).
    Гроші повернули, все ок. Але просто відкрити упаковку і перевірити самим, що все ок, зекономило би 6 походів на пошту (мені і Вам). Дякую.

    Достоинства:
    Продавець спілкується адекватно
    Недостатки:
    Три з трьох посилок -- заводський брак
  • Володимир Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK

    Опис вводить в оману, в цьому буєві НЕМА відсіку для зберігання речей, про що на ньому і написано. Сам по собі буй виглядає непогано, але за таку ціну очікуєш герметичний відсік для речей - тим більше що конструкція буя саме по принципу гермомішку

    Достоинства:
    Виглядає якісно зробленим
    Недостатки:
    Немає герметичного відсіку для зберігання речей
    • Продавец  FREE STOCK

      Доброго дня! Володимире виробник не гарантує повної гарантії зберігання ваших речей, в описі про це вказано що потрібно допакувати в спеціальний пакет ссылка

    • Володимир Л***

      Я бачу тільки оце

      > Збереження речей Також буй має відсік куди можна скласти речі.

      Ні слова про те що відсік негерметичний. Тоді як на самому буєві це великими літерами написано. Як на мене, це важливий пункт, не завадило хоча б фото де це написано

  • Павел
    Отзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK

    Просто отличный буй.

    Недостатки:
    нет
  • Сергей К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK

    Нормальный буй, проверить на воде пока нет возможности

  • Виктория
    Отзыв от покупателя. Продавец: FREE STOCK

    Заказывала 2 раза буй. Первый заказ - выполнен. Второй - уже вторая неделя пошла, буя нет, ответа в общении с продавцом нет (писала продавцу), но заказ уже в статусе выполнен. Как так?

    Достоинства:
    К Бую претензий нет, к магазину - есть.
    Недостатки:
    Магазин не доставляет заказ, но статус меняет на "выполнен" очень даже усредно.