Отзывы покупателей о Маршрутизатор Tenda F3

431 отзыв

• Єва Шроль
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює чудово як на однокімнатну квартиру, очікування виправдав

Доброго дня! Вдячні за ваш позитивний відгук про маршрутизатор Tenda F3! Раді, що пристрій виправдав очікування і відмінно працює.

• Дмитрий Коньков

Слабенький

Достоинства:
    Не какого
    Недостатки:
    50 килобит в секунду

Добрий день.
      Можливо навколишнє середовище перенавантажене сусідніми бездротовими мережами, що створюють перешкоди одна для одної, або роутер розміщений не в досить вдалому місці в помешканні та присутні навколишні фактори, що впливають на загасання сигналу.
      1. Варто спробувати просканувати навколишнє середовище за допомогою програми Wi-Fi Аналізатор, виявити найбільш вільні канали, на яких працює мінімум бездротових мереж та встановити один з таких в налаштуваннях роутера (як варіант, взяти канал 6), а також встановити та протестувати пропускну здатність 40MHz. Після внесення цих змін в налаштуваннях роутера, зберегти їх та перезавантажити сам роутер.
      2. Якщо виникають з цим складнощі, просимо вас написати на пошту підтримки [email protected].

• Валентина Казакова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Просте налаштування, працює відмінно, для приватного будинку більш ніж достятньо. Рекомендую.

Достоинства:
    Налаштування
    Недостатки:

Вітаємо. Дякуємо за ваш відгук про маршрутизатор Tenda F3! Ми раді, що ви задоволені його простотою налаштувань та ефективною роботою.

• Кирилл
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный удобный простой в настройке скорость выдает хорошую
    задержек почти нет играю в онлайн игры и отлично

Достоинства:
    дешевый
    Недостатки:
    для моих нужд нету

Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук про маршрутизатор Tenda F3. Це чудово, що ви задоволені його простотою налаштування, швидкістю та відсутністю затримок при грі в онлайн ігри.

• Таня Готич

Наче хороший але смарт ТВ не підключається…ніяк ..налаштувати неможна

Достоинства:
    Швидкий інтернет для мобільних телефонів
    • Представник бренду Tenda

Добрий день.
      Необхідно оновити прошивку роутера на версію V12.01.01.43_multi. Файл з прошивкою розміщений на нашому оф. сайті ссылкаПісля завантаження архіву, потрібно виконати його розархівування та використовувати файл з розширенням "bin" (який всередині архіву), для локального оновлення прошивки роутера, через його веб-налаштування. Якщо виникнуть складнощі та потрібна допомога, напишіть нам на пошту підтримки [email protected].

Вітаємо. Нам дуже прикро, що сталась така ситуація. Будь ласка, зверніться то технічної підтримки: [email protected]. Фахівці швидко допоможуть Вам вирішити всі питання.

• Валентина Беленко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Цена-качество. Подключаются абсолютно все гаджеты без проблем. Квартиру в 50 кв. обслуживает на ура.

Достоинства:
    Качество
    Недостатки:

Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук щодо маршрутизатора Tenda F3! Раді, що ви задоволені його функціональністю та здатністю обслуговувати вашу квартиру.

• Егор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Покупаю Tenda уже второй раз. Качеством связи и скоростью доволен. Настройка вообще быстрая кроме названия сети и пароля больше ничего вводить не нужно.

Достоинства:
    Быстра настройка и скорость сети
    Недостатки:

Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук щодо маршрутизатора Tenda F3! Раді, що ви задоволені якістю та швидкістю роботи пристрою, а також зручністю налаштування.

• Іван Чорний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив сьогодні на розетці, підключив, налаштував, телефони підключились а телевізор LG ні. На старому тп лінк працював, а тут не конектиця ні lan, ні wi-fi.

Недостатки:
    Не конектиця з телевізором

Доброго дня. Будь ласка, зверніться то технічної підтримки: [email protected]. Фахівці швидко допоможуть Вам вирішити це питання.

• Алексей Сидоров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купил меньше 2 -х недель назад , сначала просто себе работал на 3 -ку, долго подключал устройства, сигнал более менее стабильный, а теперь просто хочется с балкона выкинуть! Через каждые 3-5 мин инет пропадает на wifi и локалке ((((( шнур вынул и вставил снова пошло ((( короче в топку!!!!!

Достоинства:
    В сравнении с остальными никаких
    Недостатки:
    Постоянно отваливается wifi

Доброго дня. Нам дуже прикро, що сталась така ситуація. Будь ласка, зверніться то технічної підтримки: [email protected]. Фахівці швидко допоможуть Вам вирішити це питання.

• Алина Прутова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На данный момент нареканий по поводу его работы нет. Быстрая,легкая настройка и подключение.

Недостатки:

Вітаємо, Аліна. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.

• ярослав

Працює без нарікань
    Легко настоюється
    Доставка швидка

Достоинства:
    Як на бюджетну ціну то не погана якість.
    Недостатки:
    Поки не виявлено

Доброго дня. Дякуємо за ваш відгук про маршрутизатор Tenda F3! Раді чути, що пристрій вам підходить і працює без нарікань.

• Сергий Решетарчук

Нормальний

• Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює без нарікань ,підходить для однокімнатній квартири.

Доброго дня. Дякуємо за відгук! Раді чути, що маршрутизатор Tenda F3 відповідає вашим потребам та працює без нарікань.

• Олександр Киян
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Для дома досить не погано. Брали на заміну старому, якщо судити по рівню сигнала то різниці не відчутно принаймні в вимірювання.
    Еле сигнал мабуть більш стабільний , томущо в дальніх кімнатах де при старому обладнані інтернет лагав, то при новому це не відчувається.

Достоинства:
    Не дорогий, відповідає заявленим характеристикам.
    Недостатки:
    Поки не виявив

Добрий день. Ми вдячні за Ваш позитивний відгук про маршрутизатор Tenda F3. Приємного користування.

• Андрей Бессараб
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дякую) працює добре, брав у приватний будинок три стіни пробиває легко дуже гарний сигнал, швидке налаштування!

Достоинства:
    Ціна , якість
    Недостатки:
    Поки не має

Добрий день. Вдячні за ваш відгук щодо маршрутизатора Tenda F3!
      Ми раді, що ви задоволені його роботою та отримуєте стійкий і швидкий сигнал. Бажаємо вам приємного користування інтернетом та всіма перевагами, які надає маршрутизатор Tenda F3!

• Суздальцева Юлия

Працює. Підключився легко

Недостатки:

Доброго дня. Ми вдячні Вам за відгук.

• Инна Брестовская

Добре працює. Дуже швидко доставили

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Не має

Добрий день. Дякуємо, за те що обрали Tenda F3.

• Ольга Прокопчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Работает нормально, настраивается быстро.

• Роман Парфенюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Валит вайфай очень круто, через три стены что возле него, настройки на уровне детского сада, две минуты и готово

Достоинства:
    Далеко раздаёт, быстрая настройка
    Недостатки:
    Белый а адаптер черный)))

• Владимир Мельник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Наче все працює. Поки покупкою задоволений.

• Дар'я
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий вибір для квартири. Легкий у налаштуванні, працює без нарікань.

Вітаємо. Раді, що ви задоволені легкістю налаштування та безперебійною роботою. Ваші слова є важливою мотивацією для нас продовжувати покращувати якість наших пристроїв.

• Инна

Чудовий роутер.

Достоинства:
    Працює чудово.
    Недостатки:

Доброго дня. Дякуємо вам за теплий відгук та позитивні слова щодо нашого маршрутизатора Tenda F3. Ми вдячні за ваш вибір та цінуємо ваш час на надання таких високих оцінок якості наших продуктів.

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Інтернет працює, але не можу підключити телевізор, не підключається. Якщо сьогодні не вийде, буду повертати.

Достоинства:
    Ціна, радіус дії.
    Недостатки:
    Не підключається телевізор до wi fi.

Добрий день. Дякуємо за ваш відгук та повідомлення про труднощі, з якими ви зіткнулися. Будь ласка, зверніться то технічної підтримки: [email protected]. Фахівці швидко допоможуть Вам вирішити це питання.

• Виталий Родька
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Добротна робоча лошадка для невибагливих користувачів

Достоинства:
    Двокімнатна "Хрущова" з цегли покривається без проблем
    Недостатки:
    Не виявлено

• Горбенко яна

Швидко налаштовується

Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук.

• Лариса Гоцька

Працює на всі 100%
    Брала в квартиру.

• Ганна Зубченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Бюджетний варіант, працює добре, встановила швидко. Є інструкція з встановлення. Вже не перший раз купую цей роутер. Спочатку взяла в село батькові, а тепер і собі, замінивши старий роутер на тенду.

Достоинства:
    Ціна, швидкість підключення
    Недостатки:
    Не помітила

• Михайло Сек
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Швидкість інтернету через lan кабель біля 100мб а от по wifi в районі 20мб.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Швидкість wifi не відповідає заявленій.
    • Представник бренду Tenda

Добрий день, Михайло.
      Напишіть будь-ласка нам на пошту підтримки [email protected] Можливо навколишнє середовище перевантажене бездротовими мережами і вони створюють перешкоди один для одного, тому потрібно протестувати декілька варіантів, знайти найбільш вільний канал та спробувати встановити ширину каналу на 40MHz. Після виконаних змін в налаштуваннях, зберегти їх та перезавантажити сам роутер.

• Яна Желтоножка
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дякую, швидке відправлення.Працює добре,двох поверховий будинок обхват вайфая по всьому будинку.

Достоинства:
    Рекомендую
    Недостатки:

Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування.

• Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює відмінно, все підключилось без проблем

Достоинства:
    Гарний вигляд, ціна,працює чудово
    Недостатки:
    Нема

Добрий день. Ми вдячні за Ваш вибір. Приємного користування.

• Андрей Польный
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Работает! Легко настраивается! Всё есть в инструкции!! С коробки подключается без пароля, чтоб установить пароль- очень доступная инструкция.. 2 года гарантия.. предыдущие ТэПэЛинки примерно 2 года и жили..

Достоинства:
    Работает
    Недостатки:
    Пока не проявились

Вітаємо. Ми вдячні Вам за придбання нашого товару.

• Олександр Дзененко

Не знаю в чому проблема але максимам видавив 23 мб
    Засмучений цікаво в чому проблема

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    якийсь баг

• Евгений Кушаков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брал для квартиры. Дёшево и сердито. ))) Пойдёт.

Добрий день. Дякуємо Вам за відгук.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не дорогие.Легко підключається.Гарно роздає wi fi по всій площі квартири.За цю ціну,конкурентів знайти важко.

Достоинства:
    Дешевий.
    Недостатки:
    Поки не виявив.

Вітаємо, Сергій. Ми вдячні Вам за Ваш вибір.

• Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Відмінно працює, покладені функції виконує

Вітаємо. Дякуємо за Ваш відгук.

• Олександр Колчков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Почти год как купил. После первой настройки к нему вообще не касался, отключения/включения прошлой зимой блок питания пережил норм. Мощность сигнала лучше, чем у предидущего TP-Link.

Доброго дня. Дякуємо за Ваш вибір.