Отзывы покупателей о Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-91U9 (NH.QM0EU.00S) Obsidian Black / 15.6" IPS QHD 165 Гц / Intel Core i9-12900H / nVidia GeForce RTX 4060, 8 ГБ / RAM 32 ГБ / SSD 1 ТБ /

11 отзывов Код:  427149296
Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Супер ноутбук за акційну ціну. Core i9 хоч і 12-го покоління, але це Core i9.

Достоинства:
    Потужний, якісний дисплей, гарне охолодження
    Недостатки:
    важкий)))
  • Димтрий Дзюба

Ssd диск зазначено один 1tb. Насправді не повних 443 gb

• Іван

Зайдіть в Керування дисками, можливо там є нерозмічений простір.

Добрий день!
      Перевірили коректність заявлених характеристик, модель дійсно поставляється з 1 ТБ сховища даних.
      Прохання перевірити коректність розмітки вашого накопичувача під час встановлення ОС. Також у BIOS можна переглянути модель накопичувача і дізнатися його реальний обсяг.
      У разі виникнення проблем, зв'яжіться, будь ласка, з нашою технічною підтримкою.

• Тарас Перебийніс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В цілому хороший ноут, якщо брати зі знижкою. Але не думаю, що взяв би його за повну вартість.

Достоинства:
    Симпатичний дизайн, швидка робота, тихий, можливість зарядки через type C.
    Недостатки:
    Перший ноут прийшов з невеликим браком, який зустрічається у багатьох - люфт рамки екрана. Але другий ноут прийшов нормальний. Дуже маркий пластик (на скільки б чисті руки не були, на корпусті залишаються відбитки пальців). Відсутній диск/флешка з драйверами. Для установки віндоуса потрібні додаткові драйвера для внутрішнього диска, які потрібно качати окремо (без них установка не бачить диск).
  • Борис Бондарь

Питання до Розетки.
    Чому під час замовлення цей товар був зазначений, як "в наявності" і дата доставки була 20 липня, а потім почались перенесення на 22, потім на 25, тепер вже на 26? Якщо немає товару - пишіть чесно "під замовлення". Це в перший раз Розетка так підставляє. Я тепер вже не знаю, чи встигну я отримати замовлення та подарувати людині.

Доброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Під час встановлення віндовса готуйтеся, що потрібно буде погратися, але не бійтеся, бо в більшості ноутбуків така сама проблема. Якщо коротко, то під час встановлення віндовса система не бачила драйверів тачпаду і інтернету. А на даній моделі не було драйверів ssd, тобто ви переходите на стадію розподілу дисків під час встановлення віндовса, а там не відображається диск. Добре, що дана проблема вирішується швидко. А якщо розказувати про сам ноут, то він літає як дикий. Не гріється. Не шумить. Не знаю чи це тільки в мене чи у всіх, але батерея тримається приблизно три години.

Достоинства:
    Якісні технічні характеристики і вигляд ноутбука
    Недостатки:
    Слабенька батерея
  • Тарас Пустовіт
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Спершу й не зрозумів приколу 165 Гц матриці. Але потім сів назад за 60 Гц і це було... Слайдшоу, якщо порівнювати)
    Основною проблемою стало підібрати такі налаштування графіки, що дозволили б грати у гру, реалізовуючи таку високу частоту оновлення. Хоча навіть ненажерливість деяких Кіберпанків не стоїть на заваді плавній картинці навіть при невисокому FPS.

Достоинства:
    Актуальне залізо, якому під силу яка завгодно задача, якщо знати міру. Займає мало місця в порівнянні з ПК, при цьому не кожен ПК зможе зрівнятися за якістю та продуктивністю. А Frame Generation і взагалі пушшка.
    Недостатки:
    Слабувата батарея, якщо порівнювати з іншими ноутбуками. Але так-то все одно пристрій мрії)
  • Руслан Жураковский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На превеликий жаль, коробка надійшла вже розпакована, сам ноутбук виявився з дефектом - люфт екрану і зазори між пластиком та екраном. Та й якість пластику навколо самого екрану дуже сумнівна. Перевірити плюси даного заліза не вдалось та й бажання вже немає. Шукаю інші варіанти.

Недостатки:
    Погана якість пластику біля екрану, зазори.

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

Радимо Вам звернутись в один із найближчих СЦ Acer для діагностики: ссылка

• В'ячеслав Бондар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук не женеться за рекордами і саме тому хороший. Не перегрівається під час тривалих ігрових посиденьок, не розряджається зі швидкістю звуку, має достойні динаміки, вебку та мікрофон. Настільки, що вирішив не купувати окрему периферію окрім мишки. Можливо це я такий невибагливий, а можливо начинка ноута непогана.

Достоинства:
    Окрім вже переліченого: цілком геймерський екран, технологія генерації кадрів, що робить геймплей значно плавнішим, сам гаджет зібраний без очевидних конструкційних вад.
    Недостатки:
    Є передчуття, що частоти оперативної пам'яті у майбутньому бракуватиме. Сподіваюсь, плата зможе працювати з вищою частотою, коли у апгрейді виникне потреба (зараз її нема і пару років точно не буде).
  • Ігор Морозко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За таку ціну можна було б зібрати доволі потужний комп, але він:
    1) не був би настільки компактним;
    2) не мав би тієї автономності.

Достоинства:
    Добротна начинка, корпус зроблено на совість, співвідношення ціни до начинки роляє.
    Недостатки:
    Батареї для довгої гри не вистачить, але буде досить, щоб завершити катку, головне, щоб інет був.
    • Сергій Реут

Якщо вирублять світло, катку завершиш як афк)

• Євгеній Яковенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

обожнюю серію нітро, я її фанат. спершу тестив у друга іншу модель, але собі взяв цю - ця як на мене ще краща))
    машина - звір! я задоволений на всі 100%. ігри літають, на високих налаштуваннях, процесор топовий і відеокарта, поєднання вийшло вдале) пам'яті тут з головою. він ультрашвидкий і дуже приємний у користуванні. far cry 6, battlefield 2042, warzone, rdr2 - в усе і безліч усього іншого граю з великим задоволенням)) система охолодження працює ідеально, ноут ніколи не гарячий. купа портів і роз'ємів = купа можливостей))
    раджу брати! він супер

• Яворський Святослав

Як ноут з часом себе показав? Не виключається?

• Захар Горобець
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Виявився гідним помічником у монтажі тіктоків та повноцінних відео 4К формату. Жодного разу не зіткнувся із нестачею оперативної пам'яті, а відеопам'яті вистачає навіть для роботи зі Stable Diffusion, яка поки не стосується моєї роботи. Однак за ШІ майбутнє, подобається мені це, чи ні.

Достоинства:
    Характеристики достатні для того, щоб розвиватися в плані творчості і відпочивати у відеоіграх типу Horizon Zero Dawn чи Red Dead Redemption 2; екран підходить як для роботи, так для дозвілля, передача кольорів найкраща з усіх моїх гаджетів. Віндовс, програми та ігри завантажуються миттєво завдяки M.2 SSD.
    Недостатки:
    Шкода, що не можна без втрати гарантії зняти нижню кришку і встановити додатковий SSD, доведеться поки користуватися додатковим накопичувачем через зовнішню кишеню.