Отзывы покупателей о Ноутбук Acer Aspire 7 A715-76G-51C4 (NH.QN4EU.003) Charcoal Black / Intel Core i5-12450H / RAM 8 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 2050, 4 ГБ / Подсветка клавиатуры

91 отзыв Код:  391395957
Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Ольга Білокінь

Працює добре

Недостатки:
    Не має
  • Сергій Юрчак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук за всіма параметрами дуже непоганий, і навіть напевно ціна виправдана. Єдине, що особисто я б у ньому змінив, то це додав би оперативної пам'яті. Тут стоїть лише 8 гіг. Пізніше напевно все ж поставлю ще планку, тим більше що 2 слоти є. Сподобалася картинка.

Достоинства:
    Яскравий дисплей, зображення в іграх чітке, на пікселі не б'є. в динаміці перемальовує швидко, очі не втомлюються.
    Недостатки:
    Обмаль оперативки, тішить що слоти для розшивання пам'яті є.
  • Тимур Рубцов

чудовий ноут!!!!

Достоинства:
    комплектуючі
    Недостатки:
    нема
  • Марина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий ноутбук, для роботи і не тільки)) Швидкий процессор та відеокарта за такі гроші це топ!

Достоинства:
    Ціна-якість-продуктивність
    Недостатки:
    Не було виявленно
  • Сергій Ципкін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудова машина, потужна, зручна, строгий дизайн, ціна помірна, як на таку начинку.

Достоинства:
    Ціна, потужність, дизайн
    Недостатки:
    Не бачу поки що
  • Леонід Ясь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий продуктивний ноутбук. Янтарна з двома рівнями яскравості підсвітка клавіатури, тонкий стриманий дизайн. З linuxmint 21.3 cinnamon - літає, а при встановленні windows - треба записати драйвера IRST Intel на флешку. В розділу на ссд ISO образ з драйверами під win11. Яскравості вистачає, а от sRGB пониженний (для обробки фото не підходить).

Достоинства:
    Два слова під пам'ять, вільний М2, Thunderbolt 4 та wifi6 з LAN.
    Недостатки:
    Колірне охоплення палітри зменшенне (в описі нема такої інформації).
  • Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Оптимально збалансована конфігурація за свою ціну для роботи і навчання.
    Встановлення системи Windows11 не викликало труднощів, драйвера є на сайті ссылка
    Ноутбук працює швидко, сильно не гріється під навантаженням.
    Екран ноутбука якісний, з запасом яскравості
    Корпус ноутбука зроблено з якісних матеріалів.
    Замінив оперативну пам'ять на 2х16 Гб Kingston Fury SODIMM DDR4-3200 16384 MB PC4-25600 Impact Black (KF432S20IB/16)

Достоинства:
    наявність дискретної відеокарти, можливість апгрейду оперативної памяті -2 слоти та SSD M.2 -2 слоти, наяність пота LAN та Thunderbolt 4
    Недостатки:
    потік гарячого повітря від системи охолодження спрямовано на екран, слабка батерея -в офісних задачах мені вистачає до 4год роботи
    • Іван Носенко

ахахахахаххаахха.. а ти хотів 20 год? чм 2-3 дні? ампераж бачив в характеристиках???

• Виктория
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не заряжается. Ноутбук не работает.

Вікторія, радимо Вам звернутись в один із найближчих СЦ Acer для діагностики: ссылка

• Dmytro
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Швидкодія перевершила всі очікування, з гігабітним інтернетом взагалі ракета.
    Надзвичайно простий і водночас крутий дизайн, нічого зайвого.

З підключеним додатковим монітором й зайнятими всіма USB в роботі, під навантаженням, абсолютно холодний і без шуму.

Щодо встановленням Windows, не бачило на флешці завантажений IRIST драйвер, як виявилося, потрібно було шукати у папці VMD, тому, якщо виникла така сама проблема - ось вам орієнтир.

Достоинства:
    Дизайн, швидкодія, компактність, охолодження.
  • Андрей Артеменко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Приємний і дуже збалансований ноутбук, Можливо кращий вибір за ці гроші. Так як за відносно не великий бюджет дає дуже хорошу продуктивність та можливість апгрейду. Можна докинути ще ssd на 1 терабайт та ще планку оперативи на 8 Гб, при бажанні 2 по 16 ГБ. З нюансів у ноута специфічний зарядний пристрій. Для того щоб вперше його використати необхідно включити ноут (якщо не хоче підзарядити через type c), після того включити штекер в гніздо і злегка придавити в роз'ємі до звукового сигналу, після того з'явиться можливість включити його до щелчка. Так лише перший раз, далі як у всіх. Буду радий, якщо комусь допоможу розібратись з зарядкою.

Достоинства:
    Продуктивність, дизайн, якісні матеріали
    Недостатки:
    Не дуже легко було встановити операційну систему та не відразу зрозумів як його заряджати
  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Поки що купив, але вже задоволений повністю.

Достоинства:
    Потужність, стиль і акуратність.
    Недостатки:
    Поки що немає
  • Влад
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук Acer Aspire 7 A715-76G-51C4 - це справжня знахідка для тих, хто шукає потужну та надійну техніку за доступною ціною. Я використовую його лише кілька днів, але вже можу сказати, що це дійсно вражаючий пристрій.

Перше, що вразило - це його продуктивність. Завдяки потужному процесору і великій кількості оперативної пам'яті, ноутбук працює швидко і без будь-яких зависань навіть при виконанні важких завдань або запуску великих програм. Графіка також на висоті, завдяки відеокарті Nvidia GeForce GTX. Це робить його ідеальним вибором для геймінгу або виконання графічних завдань.

Дизайн також не залишає байдужим. Тонкий корпус з металевою панеллю виглядає стильно і сучасно, а великий екран забезпечує комфортний перегляд контенту.

Однак, є кілька моментів, які можуть бути кращими. Наприклад, я б хотів бачити більше портів для підключення зовнішніх пристроїв. Також трохи розчаровує обсяг вбудованого сховища, але це можна вирішити за допомогою зовнішнього накопичувача.

Загалом це відмінний ноутбук з високою продуктивністю і привабливим дизайном. Він ідеально підходить для різних потреб, хай то буде робота, навчання або розваги. Я впевнений, що він буде служити мені надійно і довго.

Достоинства:
    потужний та швидкий
    Недостатки:
    треба було потанцювати з бубном, щоб встановити windows
  • Вадим Прищепа

Розетка як завжди топ

Достоинства:
    Напевно найкращий вибір за свою ціну
    Недостатки:
    Не виявив
  • Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Непоганий універсальний ноут за свої гроші! Можна і попрацювати, і пограти.
    Мабуть тільки ще планку оперативки непогано було б додати. В цілому задоволений.

Достоинства:
    Наявність дискретної відеокарти
    Недостатки:
    Значних недоліків не знайшов
    • Антон

Хто вам заважає додати планку ОЗУ? )

• Антон
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

1. Только открыв коробку, я реально получил эстетическое удовольствие от его вида. С таким ноутом не стыдно и в кальянку залететь, открыть бинанс и делать вид, что ты работаешь в криптовалюте. И будет смотреться ни чуть не хуже яблока.

2. Так, при первом включении, я не до конца воткнул зарядку в разъем ноута, и уже думал нести обратно на возврат, но, это для таких как я, плотно вставляйте в гнездо, пока не загорится справа индикатор и тогда ноут включится. Дрова, когда устанавливал винду, не видело винт, это легко решилось, скачав с оф сайта на флешку IRST (Intel Rapid Storage Technology) Driver называется так. На ютубе есть видео, там все указано, как установить. Мне надо было поставить 10 винду, драйвера с 11 подошли, опять же с сайта производителя.

3. Ноут реально вывозит по железу на свой ценник, 90% игр современных игр пойдут. При этом, в нагрузке маслает вентилятор, но, вообще не критично громко, как писали в предыдущих коментах. Система охлаждения гуд. Провел стресс тесты, ноут справляется.
    При подключении к 2к монитору, этот ноут свободно тянет 144гц. Просмотр 8к видео.

4. Лично мне не нравится янтарная подсветка, я бы хотел белую. Так же звук оставляет желать лучшего, по громкости и качеству, это легко решается колонками или наушниками. Но за минус это не считаю, учитывая все плюсы ноута.

Если подвести итог, я гуглил ноуты, и в соотношении цена и железо, этот однозначно будет в топе, вот нет больше конкурентов. Из советов покупающим, сразу заказывайте дополнительное ОЗУ.
    А еще плюс большой, что есть тундер порт, тайпС, и вход по отпечатку пальца, чтобы не вводить постоянно пароль, работает четко

Мне все нравится, и однозначно советую.

Достоинства:
    Производительность. Вид. Качество сборки. Батарея.
    Недостатки:
    Подсветка клавиатуры янтарного цвета. Имхо
  • Олександр

Непоганий

Недостатки:
    Дуже тихий звук
  • Анна Ашихіна

Супер. Рекомендую

Достоинства:
    Швидко вмикається,реагує
    Недостатки:
    Поки не побачила
  • Роман Долгошеев
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За свої гроші дуже добрий, потужне залізо, легкий

Достоинства:
    Для навчання та роботи чудовий ноутбук
    Недостатки:
    під час навантаження трохи шумить кулер
  • Аліса Шевченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отримала замовлення. Перше враження - сучасний, стильний ноутбук з лаконічним дизайном. З мінусів - маркий корпус,на якому залишаються відбитки пальців.
    Зі встановленням ОС буди складнощі, проте використовуючи поради людей з попередніх коментарів все ж таки вдалося встановити Window's.
    Враження при користуванні - швидкий потужний ноутбук,який з легкістю справляється з повсякденним задачами. Браузер, офісні додатки миттєво працюють, особливо в порівнянні зі стареньким Lenovo. Проте при сильному навантаженні дуже сильно шумить система охолодження, хоча особливого дискомфорту мені це не приносить.
    Загалом, для мене це оптимальний варіант за прийнятною ціною та характеристиками, та що є безперечним плюсом - можливістю апгрейду ОП та SSD у майбутньому!

Достоинства:
    Дизайн, параметри "заліза", дискретна відеокарта , ціна, можливість апгрейду
    Недостатки:
    Шумна система охолодження,маркий корпус, складність встановлення ОС
  • Сергій Сивак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За продуктивністю ноутбук перевищує свій цінник. Швидкий, з непоганим дисплеєм з тонкими рамками. Корпус компактний, хороша металева кришка, яка відкривається одним пальцем, але легко збирає на себе відбитки.

При високих навантаженнях може бути шумним та швидко грітись, але це очікувано від ноутбука з дискретною картою та трьома кулерами. При помірній роботі значного шуму та нагрівання немає.

Є два слоти для пам'яті М2 та два слоти ОЗП. Штатна оперативна пам'ять не розпаяна на платі, тож є хороша можливість її апгрейду, офіційно - до 32 гб. Для початку заміню штатну 8gb планку на 16gb, з часом додам ще одну таку ж для роботи у двоканальному режимі.

Динаміки невисокої якості, тож я б радив підключати колонки або навушники.

Зручна підсвітка клавіатури у трьох режимах (перемикаються через Fn+F11), Також три режими роботи кулерів, які можна перемикати через Fn+F залежно від рівня навантаження. Варто встановити Acer Care Center, у тому числі для того, щоб виставити ліміт заряджання батареї на 80% для подовження її життя.

При встановленні Віндовс система не бачитиме накопичувач, тому потрібно буде попредньо скачати IRST драйвер з сайту Acer та кинути на флешку з образом Windows. ссылка
    Далі на етапі вибору шляху встановлення Windows обрати Load Driver, на флешці відкрити папку драйвера, далі папки F6 > VMD. Після встановлення драйвера накопичувач буде доступним. Решта драйверів нормально поставляться апдейтером віндовс, якщо якісь пропустить - докачуємо за тим самим посиланням вище.

Достоинства:
    Продуктивність, підсвітка, можливість апгрейду, корпус, співвідношення ціна/якість.
    Недостатки:
    Часом буває потріскування в районі входу зарядного пристрою, динаміки.
  • Андрей Делик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноут пришел, быстро, работает ровно без никаких

Достоинства:
    Их много
    Недостатки:
    Их нет
  • Петращук Василь

Ноудбук хороший . Порівняно з старим ноутом просто ракета

Недостатки:
    Звук слабкий
  • Никита Блейзер

Дуже задоволений покупкою

Достоинства:
    Компактний
    Недостатки:
    нагрівання
  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За свою стоимость отличный ноутбук, для игр хороший выбор, для работы просто отличный. Большинство игр тянет на высоких настройках. Так же можно докинуть оперативной 2 планки по 16GB(тем кому мало) поставить второй SSD так памяти маловато

Достоинства:
    Дизайн, качество, железо, цена
    Недостатки:
    Звук(ноут шумный а динамики желают лучшего, но можно использовать колонки/наушники)
  • Катерина Передерій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купляла для сина, його все влаштовує. Дуже щасливий

Достоинства:
    Все
  • Дмитро Філатов

Крутой ноут

Достоинства:
    Крутой ноут, быстро запускает програмы, мне все нравиться
  • Clash Royal
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Для ігор з невеликими системними вимогами підійде

Достоинства:
    Швидко запускає ігри
    Недостатки:
    Шумний, дуже швидко і сильно гріється
  • Леонов Евгений

Rdr 2 на ультра 50-60 фпс

Достоинства:
    Мощний
    Недостатки:
    Шумний
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний варіант за свої кошти

Достоинства:
    Зручний
    Недостатки:
    Тихе звучання
  • Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший ноутбук , шустрый , картинка классная, но есть небольшой минус шумят вентиляторы, для меня больше минусов нету. Тянет видео в ютубе 4К.
    По сравнению со старым 11летним ноутом пушка.
    С установкой винды особо проблем нету, нужно скачать драйвера для ссд и все будет работать.

Достоинства:
    Шустрый , быстрый. Красивый экран, есть подсветка. Гарна батарея , 1,5-2 часа ютуба
    Недостатки:
    Шумный. Горячий поток воздуха на экран.
  • Рома
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я маю такий же, тільки на процессорі від АМД, та відеокарта 1650.
    Цей купувався на подарунок. Раджу!

Достоинства:
    Стриманий та класичний вигляд, комплектуючі, підсвітка
    Недостатки:
    Не самий кращий екран.
    • Влад

Та ж сама ситуація, тільки ОЗП 16 ГБ, купив рік тому, так і лежить :) Якби знав, почекав і взяв би цей на 2 тис. грн. дешевше та з трохи більш продуктивною відеокартою та процесором, який якогось дива помітно більш швидший (аж до 30-40%), оце для мене було несподіванкою.

• Дмитрий Тим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Шукав ноут для роботи, не складних задач. Але вирішив додати запасу потужності. Про всяк випадок. Так як мій старий теж Асер був ігровим, і колись в мене був час грати) і витримав експлуатацію в 15 років! Тому і спинився на цьому бренді. Брав за рекомендаціями знайомого (про бренд він не знав). Так співпало. Сподобались відгуки з Розетки.
    Може для нової моделі трохи і шумний. Але якщо після старого ноуту - різниці немає) Маркий корпус. Матовий і всі відбитки видно. Для мене не принципово. Вважаю встановлення ОС можна одразу замовляти при купівлі, щоб не витрачати час.

Достоинства:
    Новий. Потужний за описом,на свою ціну
    Недостатки:
    Для себе поки нічого не знайшов
  • Ольга Калениченко

Найкращих вам покурців

Достоинства:
    Ноут класнючий ,купляли для навчання все тяне,грать теж саме задоволення.Все прийшло швидко і якісно.Приємно працювати з продавцем
    Недостатки:
    Поки що нема,дай бог і не будуть
  • Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Класний ноут. Користуюсь вже деякий час. Навіть в щоденній роботі в офісі відчувається різниця між 12450 та 1125. Докинув озу 8гб, взяв тут Crucial SODIMM DDR4-3200 8192 MB PC4-25600 (CT8G4SFRA32A). Порівнював з тією що встановлено(встановлено Micron у мене). Двоканальний режим працює. Тепер 16 озу і економія в 1200грн в порівнянні з наступною моделью з 16озу. Всередині все ок. Хто буде встановлювати - не перевертайте розібраним, бо випадає акум :)

Достоинства:
    Потужність, дизайн, можливість апгрейда.
    Недостатки:
    Трохи "худа" батарейка для цієї продуктивності.
  • Людмила Бурцева

Не ваімкнувся....
    Напевно, брак

Достоинства:
    Жодних

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в техпідтримку.

• Олександр Сердюк

В мене також була така проблема бо не знав що шнур зарядний потрібно вставляти в ноутбук до щелчка потім звук видає типу що він заряджається!! Перевірте може у вас також

• Олександр Сердюк

Ноутбук просто пушка , грати на ньому одне задоволення! Рекомендую

Достоинства:
    Відео карта
    Недостатки:
    8 оперативки мало