Отзывы покупателей о Ноутбук Acer Swift 1 SF114-34-P4Y3 (NX.A7BEU.00P) Safari Gold / 14" IPS Full HD / Intel Pentium Silver N6000 / RAM 8 ГБ / SSD 256 ГБ

82 отзыва

• Андрій Дзизенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Півтора роки використання - більше проблем ніж радості.
    Спочатку грався зі звуком. Було дуже тихо. Виявилося, що проблема в драйвері, але не так просто було його оновити, вбив дуже багато часу. Встановлюєш драйвер - взагалі зникає звук. Гуглив на форумах, якось вирішив.

Зараз головна проблема: під час тривалої роботи в конференціях аудіослужба починає грузити процесор. Співрозмовник мене чує з перериванням, а я в цей час ВЗАГАЛІ НЕ ЧУЮ співрозмовника.
    Ноут брали дитині для навчання, і це досить цікава проблема з точки зору співрозмовника-вчителя.
    Бився рік з перемінним успіхом, але стратегічно так нічого й не добився. Воркераунд: вмикати мікрофон, говорити коротку фразу і вимикати мікрофон.
    Аудіо - найгірше в житті за мій більш ніж 30-річний досвід, не знаю шо вони з ним зробили.

Іншій дитині взяли перехрестившись Chuwi - так набагато краще враження.

Достоинства:
    Досить потужний за свої кошти.
    Недостатки:
    Аудіо - швах. Лотерея.
    • Андрій Поляков

Там стоїть недолуга утиліта Acer Audio Console. Нібито для "інтелектуальної обробки звуку". Вона запускається автоматично і сильно навантажує процесор. Спробуйте її вимкнути

• Ярослав Домбрівський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

При установке виндовс не работает тач пад, так что что бы установить нужно иметь мишку. После установке виндовс и устанвоки всех необходимых драйверов половина програм размыты. Тех поддержа Acer ничем помочь не может... Крайне не рекомендую к покупке!!!

Достоинства:
    Легкий,есть отпечаток пальца
    Недостатки:
    Размытие приложений после установки виндовс, тихий звук

Доброго дня! Тачпад за замовчуванням встановленій в розширеному режимі і для його роботи (як і для коректної роботи інших пристроїв) необхідні додаткові драйвери. Тому при встановленні ОС тачпад не буде працювати в такому режимі.

Вказане вами явище стосовно нечітких графічних частин деяких програм більше схоже на функцію операційної системи - мастабізацію. Спробуйте виставити значення масштабу в 100% - це дозволить усунути ефект ромилювання.

• Светлана Нечай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Тут даже и не нужны комментарии. Ноут просто супер)))))

Достоинства:
    Очень положительные эмоции
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноутбуком скоріш розчарований. Так, він легенький, приємно виглядає, батарея тримає довго. Але є жирнючий мінус - система охолодження. Під час конференцій у Zoom чи Google Meet або перегляді відео на Youtube процесор нагрівається до 60 - 65 градусів. Корпус розжарюється наче чайник. Працювати з гарячим шматком металу і пластику зовсім неприємно.
    Відніс у сервісний центр - сказали, що це його штатний режим, бо надто слабка система охолодження. Зрозуміло, що можна (і необхідно!) купити підставку з кулером, але тоді він вже зовсім не компактний і не тихий.
    В перший і останній раз купую ноутбук з пасивним охолодженням

Достоинства:
    Приємний вигляд, мала вага, відмінна автономність
    Недостатки:
    Система охолодження - не помітно, щоб вона хоч якось відводила тепло
    • Дмитрий Марусич

Так нагрівається...і що з того....максимальна температура 105 градусів...користуюсь програмлю throttle stop зоб не скидувпв частоти...працює на температурі 80 90...все ок

• Андрій Поляков

"Так нагрівається...і що з того." - ноутбук перетворюється на пательню, а так нічого. Купив підставку з двома кулерами. Це допомагає, але весь час доводиться слухати жужжання вентиляторів. Довелося встановити і Trottle Stop, бо інакше сильно скидає частоти.А найсмішніше те, що все це не заради ігор, а всього-на-всього задля Зуму!
      Добре, що цей ноут в мене лише як додатковий пристрій, інакше негативу від нього було б ще більше

• Андрій Дзизенко

Його аудіо гріє. В конференціях в принципі не можна приймати участь.
      Ігри йдуть норм.

• Олексій Студенов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Брав ноутбук на подарунок для офісної роботи
    11 віндовс, усі драйвери та необхідні офісні застосунки поставились без проблем
    Непоганий звук, камера, не сказав би що дуже швидкий та потужний, але для роботи, дзвінків ідеально

Достоинства:
    Тихий, довго тримає заряд при мінімальному режимі, мініатюрний та легкий
    Недостатки:
    Трошки є білі засвіти на краях матриці, видно при включені ноута, але для мене це маячня
    • Павло

Раджу 10 віндовс ставити. Драйвера нормально встають і взагалі він бистріше на ній.

• Юрій Пташник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Прийшов ноутбук повністю запакований в заводських пломбах, все працює, віндовс встановився швидко, налаштування просте, усі драйвера вже на SSD диску.
    Пасивне охолодження остаточно
    Такий собі дешевий варіант макбуку на М1

Достоинства:
    Ціна, вага, усі драйвера присутні, пасивне охолодження
    Недостатки:
    Поки не виявив
    • Марина

Підкажіть будь ласка,які мають бути заводські пломби. Щоб я теж могла якісно перевірити товар при отриманні

Доброго дня! коробка опломбована фірмовою пломбою сірого кольору.

• Виктор
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

не підвів після тривалого використання.

Достоинства:
    Маленький, тихий справляється з офісними задачами
    Недостатки:
    вже більше 5 місяців в експлотації і проблем немає
  • Юрій Дуброва
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Гарний ноутбук, як для офісних задач та невибагливих іграшок.
    Пасивна система охолодження, а значить тихий. Але через це ноутбук гріється при великих навантаженнях. Особливо лівий верхній кут та під ним.
    Якщо довго так працювати, то процесор починає тротлити і скидувати частоти. І ви отримуєте 400МГц по всім 4 ядрам. Про комфортну роботу з такими частотами можете забути. Тротлив через деякий час при перегляді стріма твіча у 1080р 60фпс.
    Пам'ять тут розпаяна на платі, працює у двоканальному режимі.
    Батарея тримає довго, якщо просто читати текст. Пару сторінок у браузері з текстом - десь 8 годин протягнете, якщо яскравість знизите. Відосики на ютубі - ну десь 2 години.
    За 2 роки користування батарея деградувала на 12%. Рекомендую включити опцію 80% заряду і частіше від мережі працювати.

Достоинства:
    Компактний, тихий, відносно довго тримає заряд
    Недостатки:
    Гріється, засвіти по куткам, тротлить
    • Дмитрий Марусич

Throttle stop в допомогу

• Андрій Поляков

Тихий він лише в теорії. На практиці користувачу доводиться обирати - або працювати за тихою пательнею або ставити ноут на підставку з кулером і при тишу забути.

• Ирина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноутбук невеликий, комфортно брати з собою в подорож. Ціна відповідає якості, мене особисто повністю влаштовує, брала для навчання.

Достоинства:
    Розмір і легкість
    Недостатки:
    Слабенький звук, хотілось би більше гучності
  • Світлана Світлана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Невеличкий, легкий, тонкий. Зручний.
    Прийшов на точку видачі розряджений до нуля. Перевірила лише на відсутність браку та чи доїхав цілий. Пінопласту в коробці немає, лише картонні боковинки.
    Зарядився швидко. Гріється трохи, побачим далі як.
    В біос є рос мова, хотілося б українську, з відомих причин.
    Клавіатура з білою підсвіткою, виглядає гармонійно.
    Екран влаштовує, підключаю ще й до монітору.
    Віндовс ставила сама.
    Покупкою задоволена.

Достоинства:
    Тонкий, легкий
    Недостатки:
    Ніби немає на тепер
    • Світлана Світлана

Відгук написала . Де мої 400 балів? Ви не виконуєте умови, які самі ж ставите. Немає ніяких, ні нарахованих, ні тих, що будуть доступні протяном 14 днів. Чат в телеграм мовчить. Телефони ваші не працюють.

• Гість

та а шо, вже пройшли ці 14 днів? може, варто почекати?

• Світлана Світлана

Відповідь Гістю. Дата відгуку не те саме, що і дата покупки.

• Віка Лахман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Зручний у використанні для навчання та роботи

• Світлана Світлана

Ви не купили. Розрахунок на 400 бонусів? Дарма. Їх дають лише реальним покупцям.

• Дмитро Лавнічек
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Якісь матеріалів за свій бюджет хороший. Вибирав між бу ноутом і цим новим. нежалкую ноутбук топ

Достоинства:
    Хороший ноутбук як за такі гроші. Хороший дисплей процессор нормально тяне багато вкладок в браузері. + вивід на телевізор . В загальоному ноутбук просто топ своїх грошей
    Недостатки:
    немає
  • Виктория Нехорошева
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Компактний, зручний, для студентів саме те

Достоинства:
    Зручний
  • Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Чудовий ноутбук для тих кому потрібно щоб без розетки довго працював. Для роботи в браузері, одного заряду вистачає на 5-6 годин безперервної роботи. Для офісної роботи в самий раз. Безшумний, приємна підсвітка клавіатури і зручна, кнопки на ідеальній відстані одна від одної знаходяться що дозволяє комфортно друкувати текст. З недоліків це те що не весь корпус алюмінієвий, більше пластику, засвіти на екрані видно при увімкненні але це не критично, взагалі екран яскравий і якісний.

Достоинства:
    Дизайн, тонкий, довго тримає заряд.
    Недостатки:
    Не весь корпус алюмінієвий.
  • Наталія Антоненко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Вистачило доби, щоб звикнути до меншого екрану і "урізаної" клавіатури (попередні ноутбуки були у діапазоні 15-15,6 дюймів).

Клавіатура у порівнянні з Леново працює тихо, підсвітка приємна, гасне якщо клавою не користуватися, щоб не розряджати ноут. Корпус приємний на дотик. Зарядний пристрій компактний і не важкий.

З офісними задачами справляється добре. Сканер відбитка пальцю спрацьовує коректно, але не дуже швидко. 7-8 годин автономної роботи ноут спокійно витримує, і це без функції економії енергії, тож взимку у разі відключень можна буде працювати нормально, а не чекати ночі, коли давали світло, як минулої зими.

Поки що ноут відчутно грівся лише коли лежав на простирадлі. Якщо працювати, тримаючи на колінах, то особливо не нагрівається.

Достоинства:
    Легкий, компактний, з підсвіткою клавіатури, автономність
    Недостатки:
    Роз'єм під флешку/мишку досить тугенький, виймається із значним зусиллям
  • Євгеній Столяренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Чудово працює з Linux (не заводиться тільки датчик відбитку пальців)

Достоинства:
    Гарний дисплей, пасивне охолодження
    Недостатки:
    При відображенні темного тла помітні засвіти (суто косметичний дефект, працювати аж ніяк не заважає),трохи грубувато зроблено підсвічування клавіатури
    • Роман

Добрий день, в мене виникла проблема, в мене такий же самий ноут, і коли я встановлював лінукс(різних дестрибутивів) в мене не працював сон і гібридний сон і тд, типу ще коли я закривав кришку ноутбука перше екран відключився а потім через 1-3 сек вмикався, і по датчикам ноутбука не показувало що він входив в режим сну і зразу виходив сам , що мене робити ?

• Євгеній Столяренко

Вирішення проблеми зі сном під Linux є тут:
      ссылка

• Світлана Світлана

В описі написано, що датчик працює лише під Віндовс.

• Евгения Гладкая
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Дуже зручний у користуванні: і для роботи, і для навчання, і для перегляду фільмів.
    Крутий ноут. Рекомендую.

Достоинства:
    Легкий, швидкий
    Недостатки:
    Не знайдено
  • Єлизавета
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Доставили протягом доби, дуже швидко. Ноутбук дуже сподобався, для роботи в офісі, teams, YouTube інтернет, все дуже швидко завантажується, єкран чудовий, динаміки слабуваті, батарея тримає десь -12 годин. Загалом за цю ціну задоволена, все що треба.

Достоинства:
    Єкран, батарея, тихий.
  • Жанна Чечель
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

без ОС і встановлена програма блокування для встановлення((

Достоинства:
    легкий
    Недостатки:
    поки не знайшла
    • Юрій Дуброва

Щоб мати змогу встановити ОС з флешкі треба увімкнути Secure Boot у BIOS.
      Для цього знадобиться встановити пароль на BIOS. Після встановлення ОС Secure Boot можна вимкнути.
      Здається, якщо використовувати rufus-4.2p або вище версії для створення завантажувальної флешкі з ОС, то не потрібно вмикати цю функцію.

• Світлана Світлана

Я встановила віндовс сама за декілька хвилин. Треба просто знати, як робити.

• Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноут відмінний за свою ціну. Є драйвери на win 11, але деякі підходять і на win10. Працює дуже тихо. Це вже друга модель, яку я купую. Перша уже 2 роки відмінно працює.

• Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Більше 2 років у використанні. Повністю відповідає заявленим характеристикам. Компактний, автономний, тихий.

• Алексей Крючков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Швидка доставка, можливість оформити Оплату частинами. Ноутбук легкий, зручний у використанні для роботи з документами.

Достоинства:
    Розмір, вага, батарея
    Недостатки:
    Тихий звук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Дополню отзыв. Изначально поставил Windows11. Но потом подумал и решил переодеть под линь. Тем более вышел 12-й дебиан.
    Попробовал cinnamon, gnome. Остановился на xtce. Попутно убрал всё лишнее. Ноутбук летает. kvm позволяет запустить завиртуаленную kali linux.
    Все драйвера встали без проблем.
    Рекомендую здесь же, в розетке, докупить Satechi Type-C Ethernet Adapter (ST-TCENM), так как в ноуте есть только wi-fi модуль.

Достоинства:
    Отлично работает с операционной системой Linux Debian 12
    Недостатки:
    Пока нет.
    • Роман

Добрий день, в мене винекла проблема, в мене такий же самий ноут, і коли я встановлював лінук(різний дестрибутивів) в мене не працював сон і гібридний сон і тд, типу ще коли я закривав кришку ноутьука перше екран відключився а потім через 1-3 сек вмикався, і по датчикам ноутбука не показувало що він входив в режим сну, що мене робити ?

• Світлана Світлана

Є смартфони з usb модемом. Навіщо щось докуповувати?

• Ян
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Користуюсь понад року, ніяких проблем не виявлено

Достоинства:
    Тихий
  • Влад Яковенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Даний ноутбук придбав трохи більше року тому на сайті Розетка. На той час писали, що може прийти без жорского диску, чи з іншим обсягом оперативної пам'яті. Так не сталося, в мене все було ок. Пакування, технічні характеристики - все добре.
    Постачається без операційної системи. У точці видачі перевіряв техніку через біос.
    Тож, на сьогодні встановлено віндовс 11. Все як би то ок, однак будьте зараз уважні:
    1. віндовс 11 встановлює за замовченням відеодрайвери з сайту інтел.
    2. програма асер накатує драйвера з сайту асер
    Конфлікт.
    У офісі 2021 при роботі починає плисти (рябити) екран, причому не лише вікна ворд, а всього монітору....
    Оновлення відключити у вин 11 достатньо складно, і я не встановив який з 2х каналів оновлення відімкнути.
    Тож так є.....

Щодо повсякденних задач - офіс, ютуб, браузер, все ок.

Температура - тепленький зліва. Коли працюєте з камерою, неприємно тепленький.
    Щодо камери і звуку: камера - бюджетна (можна було б краще, будь яка зовнішня, дає кращу картинку. Звук - у зумі ок, у тімсі погано (налаштування зроблені)

Щодо батареї: з офісними задачами 6-8 годин. на роботу зарядку не беру. Час заряджання десь година-піввтори (на око)
    Легкий, однак до якості корпусу питання є. Ноут використовую як додатковий, разів 10 на місяць. У користуванні рік. Почав скріпити, відчувається якість матеріалів (не єпл звісно)
    Як дорожній варіант - тендітний, потрібно оберігати:)
    Екран достатньо якісний, працювати приємно.
    Важливо що через юсб-с заряджання не буде, пробував.

За свої гроші 16к дуже рекомендую, за цей рік вартість на нього коливалась від 16 до 21к.

Достоинства:
    Ціна, потужність, легкість, акб
    Недостатки:
    через рік скрипи, може грітися при навантаженнях відео, проблеми з драйверами відео.
    • Світлана Світлана

Половина у вас не правдива інфа.

• Андрій Поляков

"Коли працюєте з камерою, неприємно тепленький" - це ви дуже м'яко висловились)) Я б це назвав "дратуюче гарячий"

• Анастасия Барна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноутбук купила для роботи з документами. Зі своїми завданнями справляється відмінно, гріється помірно. Тоненький, легкий, компактний, а головне абсолютно беззвучний. Чудова автономність, батарею тримає добре. Я абсолютно задоволена покупкою!

Достоинства:
    Ціна, дизайн, тиха робота.
    Недостатки:
    Не побачила.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Нормальный ноутбук который используется именно как ноутбук - портативный инструмент для работы.

Достоинства:
    Маленький, аккуратный. Для того, чтобы таскать в рюкзаке - самое оно.
    Недостатки:
    Задумчивый. Сам по себе процессор вполне себе не плох. Но в пассивном варианте охлаждения такое себе.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноутбук не якісний. Не працює тачпад. Установка драйверів не допомогла.

Недостатки:
    Неякісний товар

Доброго дня! Як правило така складність виникає в декількох сценаріях:
      - Встановлено тільки драйвер тачпаду - для коректної роботи драйверу потрібно встановити також драйвер I2C.
      - Іншою розповсюдженою ситуацією є те, що клієнти вимикають тачпад клавішею F7 (або комбінацією FN+F7).
      Спробуйте перевірити це. Якщо виникнуть складнощі - зверніться на нашу інформаційну лінію.

• Алик Беркхун
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ціна/якість відмінна. Гарний ноутбук для роботи.

Достоинства:
    Легкий, відносно не дорогий
    Недостатки:
    Малувато оперативки
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Купував для роботи. Металевий корпус. Відсутність пропелера як плюс так і мінус.
    Своїх грошей коштує.

Достоинства:
    Бюджетна друкарська машинка
    Недостатки:
    Неспішна. Дуже неспішна.
  • Максим Ліневич
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ще в роботі не був, але на перший огляд сподобався. Так, як брав для доньки, потрібен був тонкий, легкий та симпатичний, ну і звичайно нормальний в роботі.
    Це не перший мій Acer, тому надіюсь, що і цей буде такий надійний, як і попередній.

Достоинства:
    Ціна, якість
    Недостатки:
    Не помітив
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ціна/якість, для офісної роботи, перегляду відео або серфінгу в інтернеті - те що треба. Величезні кути огляду, дуже довга робота від батареї, вага та стильний вид. Покупкою задоволений. Сподіваюсь, служитиме довго.

Достоинства:
    красивий, легкий, швидкий, недорогий
    Недостатки:
    пластик крізь окрім верхньої кришки, невеликі засвіти на темному екрані
  • Макс
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Купляв у 2021 році влітку. Дуже виручав під час вимкнення світла. Дуже добре тримає акумулятор, так як не має кулерів охолодження. Дуже шустрий. Загрузка віндовс 5-6 сек.Не для сучасних ігор звісно, але для дому супер! Раджу

Достоинства:
    Акумулятор, ціна. Процесор Intel
    Недостатки:
    Досі Немає
  • Максим
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Чудовий Ноутбук. Легкий, маленький, акумулятор тримає довго. Для простих задач те що треба! Взяв для дому, тепер ще один на роботу.

Достоинства:
    Легкий, тримає довго акумулятор
  • Марія Цап
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноут купили доні-першокласниці для онлайн уроків, особливих надій на нього не покладали, але ця конячка паше)) використовую іноді його для 3Д-моделювання - справляється, хоча думали що не потягне. З мінусів - надто сильно гріється навіть при найпростіших задачах.

• олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

в ноуті урізаний-мінімізований функціонал - як я розумію, з метою економії батарей та простору: на виході ндмі тільки 60гц = через це мені довелось витратити купу часу, щоб знайти зовнішню юсб-відеокарту, котра формує високоякісний відеосигнал - на нашому ринку таких немає, отож, довелось шукати людей в штатах, котрі придбали для мене знайдений девайс та передали сюди в україну = не знаю, наскільки ця економія виправдана, адже, якщо на виході ндмі буде повноцінний сигнал, котрий дозволяє формувати процесор, це ж не означає автоматично, що користувач буде робити саме максимальні налаштування - більш того, якщо вже використовується зовнішній монітор, то питання батарей точно не стоїть, я придбав ноут саме через відключення електрики і використовую тільки коли немає світла, а коли світло є, то можна дивитись на нормальному моніторі, і тоді вже через юсб-карту виставити нормальні параметри (120-144гц)

Достоинства:
    легкий, пасивне охолодження (тихий), підсвітка клавіатури
    Недостатки:
    сигнал ндмі тільки 60гц
    • В'ячеслав

Добрий день! Можете трошки більше пояснити, бо я також планую використовувати цей ноут під зовнішній монітор, у якого частота оновлення 75 ГЦ.