- Ярослав Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже Гарный ноут
- Достоинства:
- підсвітка клавіатури
- Недостатки:
- тягне тільки легкі игри
- ЕленаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пользуюсь почти полгода - очень нравится ноут и весьма довольна, что его купила. За такую цену в тот момент был 7 с чуть лучшими характеристиками, остановилась на этом и не жалею. Нравится серебристый цвет, достаточно мягкая клавиатура. Брала для работы - вполне удовлетворяет моим запросам. Батарея держит часа четыре. Особых запросов по поводу цветопередачи у меня не было - и данная цветовая гамма меня удовлетворяет. Единственное, что плохо - нет чехла для него и нигде похоже не выпускается.
- Достоинства:
- Ноутбук очень достойный
- Недостатки:
- Пока не выявила
- Ярослав Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
все сподобалось, швидкий, автономний, тихий. Те, чого і очікував
- Недостатки:
- висилають посилку тільки через 3 дні. Не зрозумілою
- Ярослав Б***
Додам. Бонусы 400 грн. за відгук так і не нарахували. ДНО
- Святослав
Зазвичай у правилах до акцій із бонусамии написано "Бонусні гривні за відгук про товар буде нараховано на ваш бонусний рахунок протягом 14 днів після публікації відгуку на сайті".
У вас пройшло 3 дні. Наберіться терпіння. - Ярослав Б***
На сегодня бонусов так и нет. И ещё обнаружил что видеокарта здесь 550Х. Это вообще как ?
- Евгений Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
хороший аппарат для всего кроме игр, тянет фотошоп и программирование на ура , игры на минииально- средних тоже пойдут , но будет сильно греться.
- Достоинства:
- хорошее качество сборки , солидный внешний вид
- Недостатки:
- нет
- Лариса З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Fi-fi перестав працювати через 10 днів,через usb-адаптер працює,мати проблеми з сервісним центром на 2-3 тижні немаємо бажання та часу,тому купили адаптер, остання покупка на цій платформі, дякуємо....
- Достоинства:
- Швидка доставка
- Недостатки:
- Читайте відгук
- shkil.roka
працює
- Шарапа О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пртдбав у грудні 2022. Ноут швидкий, батарея тримає довго, не шумний
- Достоинства:
- Достоцний ноут
- Недостатки:
- На даний час не виявлено
- ЗинаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
При зарядке до 80% на максимальной яркости держит 6 часов (при работе в интернете и десктопных программах). Быстрый, хорошо ловит сигнал wi-fi, быстро скачивает и устанавливает программы, быстро заряжается.
Экран яркий при искусственном освещении, но при ярком свете из окна бывает не очень достаточно. Не заряжается через type c.
Корпус приятный на ощупь. Темная клавиатура на сером фоно смотрится дорого и красиво, не прогибается при печатании.
В целом очень довольна, учитывая периодические длительные отключения света аккумулятор этого ноута для работы - просто находка)- Достоинства:
- Хорошо держит заряд, быстро работает, тонкий
- Недостатки:
- Не заряжается через type c (для зарядки от powerbank нужен дополнительный кабель))
- Володимир П***
Це був би недолік якщо б така функція була присутня але у вас вона чомусь би не працювала. Треба читати характеристики або консультуватися перед покупкою.
- Игорь К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ноутбук чудовий, хто пише що дуже шумить охолодження то треба було вінду ставити і він працює тихенько, на тестах відео карти охолодження на порядок тихіше працює, а при звичайній роботі майже не чути. При запуску біос, охолодження працює на максимумі це нормально так буває і на пк.
- Достоинства:
- Підсвітка клавіатури
- Володимир П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже повеселив відгук про те що ноут виявися дуже гучним і не став ставити вінду здав його назад. Тому напишу свої враження.
Так, шум є, тому що він не налаштований. Коли встановлюється вінда, всі процеси працюють так як треба залежно від навантаження. Якщо грати в іграшки, то так буде шум, але це нормальне явище. Тому я коли граю ставлю спеціальну підставку під ноут яка витягує гаряче повітря, і дуже класно що в цьому ноуті є отвори в нижній частині.
Обирав ноут відштовхуючись від наших реалій з електрикою. Так як я працюю в основному в CorelDRAW і фотошоп, заряду вистачає на 5-6 годин, буває і на 7 годин. Тому, якщо ви працюєте з документами його і на довше вистачить.
Рекомендую одразу ставити 11 вінду, тому що деякі фішки цієї вінди дають більше позитивних емоцій від користування ноутом. Наприклад жести на тачпаді дуже крута штука.
Так як в ноуті пам'яті на 500 гігабайт, треба ставити ще один SSD.
Для мене поки що один недолік, це кришка ноутбука. Її не зручно відкривати.- Достоинства:
- Швидкий, хороший ресурс батареї, можливість апгрейду, дизайн
- Недостатки:
- погано відкривається кришка ноутбука
- Дмитрий О***
А випадково в Autocad не пробували на ньому працювати? Цікавить як він підходить для роботи?
- Сергій О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
купив цей ноут. увімкнув. шум від кулера відеокарти такий, що одразу стало зрозуміло - я не витримаю на ньому працювати. ясно, що це не вбудована відео-карта, але щоб так гуділо....
далі вінду ставити не став, повернув назад.
враховуйте це, коли будете замовляти. є люди, які не звертають увагу на шуми :)- Достоинства:
- ціна
- Недостатки:
- шалений шум кулера
- Володимир П***
Так треба було поставити вінду і шум зник би))))))
Працюю в графічних програмах, і шум мінімальний а іноді його взагалі просто нуль. - Роман С***
Якби поставили віндоус то і шуму б не було, трішки не дотягнули.
А взагалі майте за правило залишати відгук покористувавшись продуктом, оскільки він буде більш об'єктивним.
- ВалеріяОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Що ж, замовила даний ноутбук, забрала. Пройшло 14 днів все добре. На 16-й вилізла вертикальна полоса через весь екран. Принесла назад, взяли на "обслуговування". Ніде інформації не відображалось про наявність замовлення на обслуговування та його стан, в підтримці були стандартні відписки про "в сервісному, ремонтується, з вами зв'яжуться, як буде закінчено". Як результат, отримала інформацію що "дефект не підтверджено". Інформацію отримала, коли на 23-й день мовчанки зі сторони компанії, вже написала прямо, чи є якась більш конкретна інформація, ніж "очікуйте, зв'яжуться". Цікавим фактом є те, що при прийомі ноутбуку для обслуговування, факт дефекту було зафіксовано працівником відділення та є відео-фіксація наявності дефекту. Що ж, поки збираємося до служби захисту прав споживачів, а там побачимо, можливо, далі буде суд.
- Недостатки:
- Торгують браком
- Ренар Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
З огляду на цінову категорію та параметри, це ідеальний ноутбук. Процесор жере небагато, дискретна відяха працює лише для чогось навантажуючого. В стані для роботи (онлайн дзвінок, підключення до робочого компа, тощо) тримає близько 7-9 годин (залежно від навантаження). В стані для ігор, невеличкі інді ігри під час відключень світла, за 3 години розрядився з 100% до 31%. Звісно використовую екран на мінімальній яскравості, тощо.
- Достоинства:
- Легкий, норм ОЗУ, хороша відяха, охолодження, можливість додати вінчестер
- Недостатки:
- Поки не виявив
- Роман С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Після нетривалого використання в цілому залишився задоволений покупкою.
З переваг даної моделі відзначу швидкість роботи, ноутбук включається за 6 секунд, його компактність та легку вагу, та, як на мене досить симпатичний дизайн (єдине не зручно відкривати), зручний у використанні тачпад та клавіатура, ноутбук майже не гріється, працює дуже тихо.
Купувався ноутбук для роботи, оскільки працюю адвокатом не використовую ніяких надпотужних програм, самі звичайні офісні (ворд, ексель, електронний суд, проведення відеоконференцій) для цих задач все чудово підходить.
Щодо автономності батареї то й близько не відповідає заявленим 12 годинам роботи, оскільки її вистачає від 6 до 7 годин максимум, при тому, що я ставлю режим економія заряду, не використовую підсвітку клавіатури та яскравість екрану ставлю на середину, думаю, що у разі використання максимальної яскравості та підсвітки його вистачить максимум на 4-5 години. Для мене 6-7 годин автономності вистачає (десь по 12-15% в годину), однак все ж таки перевага надавалася цій моделі через заявлену потужність батареї.
З недоліків, що стало несподіванкою для мене, виявився звук, оскільки постійно проводжу онлайн судові засідання та "зустрічі", тому для мене це було важливо. Положення колонок на зворотній стороні ноутбука дає жахливий звук якщо ноутбук не стоїть на столі, а знаходиться на колінах чи в руках, він звичайно не критичний, але все ж таки не якісний для такої цінової категорії.
Якщо підсумовувати всі плюси та мінуси, а також те, що я порівнюю дану модель з минулими своїми ноутбуками (НР павільйон, Леново) то вибором задоволений, оцінка 7 з 10 враховуючи ціну/якість.- Достоинства:
- Легкий, компактний, не гріється, швидкий в роботі, зручний тачпад
- Недостатки:
- Звук, батарея не відповідає й близько заявленим вимогам, не зручно відкривати
- Володимир П***
Майже такі ж самі знайшов для себе мінуси. Вже як тиждень користуюся ноутом.
Звук дійсно розчарував, дуже всратий. Не розумію, чому не можна вже давно робити нормальне звучання, якщо навіть в телефонах стоять манюсенькі динаміки, а музикає волає так шо капець, та ще й якісно.
- ВадимОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В описі вказано автономна робота до 12 годин по факту 3.5 в режимі звичайної роботи без навантажень
- Достоинства:
- Нема
- Недостатки:
- Не відповідає заявленому опису
- Володимир П***
Нещодавно купив. Для роботи вистачає на 5-6 годин. Що навіть непогано.
- Алина А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ноутбук отличный за свою цену. Не перегревается, разгоняется хорошо, качество видео и звука отличное.
- Достоинства:
- Не перегревается, качество звука и видео отличное.
- Недостатки:
- Не нашла.
- Людмила Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Супер! Працює дуже швидко. Відео та звук при роботі онлайн прекрасні. Легенький і тонкий.
- Достоинства:
- Швидкий.
- Недостатки:
- Відсутні.
- Довжик Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Легкий, шустрий
- Достоинства:
- Швидка доставка, Ноутбук шустрий, легкий, тихий, приємний на дотик. Показує що батарея витримає до 9 годин.
- Недостатки:
- Єдине що не сподобалося, що клавіатура має два режима: з підсвічуванням і без. Немає градації яскравості підсвічування.
- АЛЕКСАНДР В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
быстрая доставка
качественный товар
всем рекомендую!- Достоинства:
- шустрый.
- ЄвгенійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Розетка привезла швидко, все круто. Вінда 10 стала норм, усі драйвери сама поставила. Користувач я не балуваний, тому поки все круто) Пізніше доповню відгук.
- Достоинства:
- Поки подобається
- Недостатки:
- Поки не виявив
