Отзывы покупателей о Ноутбук Acer Aspire 3 A315-44P-R0YB (NX.KSJEU.00K) Pure Silver / 15.6” IPS Full HD / AMD Ryzen 5 5500U / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ /

13 отзывов Код:  422966913
Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Ілля Гризунов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Через відключення світла вирішив придбати ноутбук. Обрав цю модель, бо за 18 тисяч це була найкраща пропозиція в співвідношені комплектація/вартість. Вже декілька днів активно користуюсь і можу сказати що він дійсно чудовий, вінда встановилась швидко, усі драйвера теж без проблем.
    Процесор дійсно крутий, фотошоп/ілюстратор/премьер працюють добре. Трохи поганяв ігри, як для не ігрової машини все більш ніж приємно грається, так змагальні шутери тут важко грати, але перепройти щось з улюбленого 2010-2020 можна із задоволенням, навіть деякі ігри останіх років можна грати якщо це не AAA.
    При повному навантаженні він споживає 25-30W/година, що вистачить десь години на дві, якщо не навантажувати то хватає на годин може 6-8. Не перевіряв, бо заряджаю як світло дають і сиджу далі.
    Екран нормальний, але зірок з неба не хватає, хотілось би більший охват RGB, але якщо ви не займаєтесь кольорами і дизайном, світлокорекією, вам це буде не суттєво. Є декілька маленьких засвітів на матриці, але впринципі в межах норми.
    Те що дійсно порадувало так це те що тут одразу дві плашки оперативки (перевіряв через CPU-Z), тобто процесор буде працювати в двохканалі, що розкриває його повну потужність.
    Корпус звичайний, просто зібраний добре, нічого не відпадає не люфтить. Трохи дивно що динаміки знизу, можливо щоб не залили.
    Клавіатура приємна, єдине що їй трошки не вистачає підсвітки, це було б дійсно корисно в темні часи.
    Температури норм, єдиний варіант коли він дійсно гріється це якщо повністю його завантажити + заряджати, але і тоді це все ще в межах норми як для ноута.
    Загалом за 18 199 дуже гарна машина, покупкою задоволений.

Достоинства:
    -Потужність -Якість збірки -Автономність
    Недостатки:
    -Немає підсвітки для клави
  • Геннадій Гольдбек

Дай усім Боже.

Достоинства:
    Отримав те,що хотів.Дякувати людям.
  • ТАТЬЯНА Сорока
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Працює добре, поки нарікань нема! Розетці окреме дякую за оперативну доставку!

• Вікторія Рай
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купувала собі для віддаленої робити, задоволена на 100%, довго тримає заряд, у роботі безшумний, швидко виконує поставлені задачі, рекомендую

Достоинства:
    Швидкий, безшумний, довго тримає заряд
    Недостатки:
    Не виявила
  • Елена
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук стоит своих денег однозначно. Экран яркий, звук хороший, ноутбук быстрый. как уже писали в предыдущих отзывах есть порт LAN ( хотя в описании его нет), 3 USB порта ( в описании 2), 1 Type-C
    Память можно расширять до 32 гб, в представительстве ACER сказали что стоит 2 планки по 8 гб, плюс возможность добавлять SSD. я очень довольна. Ноут брался для работы и несложных задач. Батарею думаю будет держать прилично, сейчас нет света уже час,показывает 88% заряда на 9 часов времени. Опять же, время работы батареи зависит от нагрузки, у меня простая работа на сайтах в инете. Меня более чем устраивает.

Достоинства:
    цена,быстродействие, внешний вид
    Недостатки:
    на данный момент не найдены
  • Ярослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук Acer Aspire 3 A315-44P-R0YB (NX.KSJEU.00K)

Из-за частых отключений света появилась необходимость в ноутбуке
    Так как домашний компьютер на процесоре amd ryzen 5
    - ssd 512
    - Встроенная видеокарта vega 7 позволят играть в нетребовательние игры
    - установленно 2 планки по 8 гб максиум 32 гб
    -есть второй свободний слот для М.2 PCIe NVMe SSD

протестирован в Need For Speed Most Wanted за рулем Bugatti Veyron и ноутбуком ACER я всегда был везде первым)))

Достоинства:
    Цвет серебристый,6 ядер,16 оперативной,процесор amd ryzen 5,lan Gigabit Ethernet
  • Андрощук Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Прийдбав собі даний ноутбук для роботи. Підкупила гарна ціна та досить гарний набір комплектуючих та потужність гаджету. В мене гаріне теж був ноутбук марки Acer який дуже гарно себе зарекомндував. Тому вибір марки був очевидним. Ноут дуже швидкий, гарна якість матрици екрану та передача кольорів. Великим фактором був досить тривай час роботи від АКБ, що також порадувало (при нинішній ситуації зі світлом). Впевнено рекомендую дану модель

Достоинства:
    Швидкий у використані, компактний та легкий, гарно тримає АКБ. Гарний варіант у сегменті ціна якість.
    Недостатки:
    Не знайшов. Ноут гарної якості.
    • Олексій Васильєв

Вітаю, підкажіть на який час вистачає акумулятора і при яких навантаженнях?

Повного заряду батареї буде достатньо до 9,5 годин автономного використання.

• Владислав Фуртак
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Чудовий ноутбук, потужний, стильний, продуктивний, досить великий екран для перегляду відео, підтримує високу якість картинки.
    Окремо хочу висловити подяку працівникам магазину в м. Ковель, за те що допомогли в налаштуванні, і за якісне обслуговування

Достоинства:
    Зручний, стильний, якісний
    • Віталій Головій

Доброго дня, скажіть ви купували в Ковелі, тобто його можуть відправити з цього міста мені додому, я з Ратнівського р-н

• Лілія

Чудове поєднання ціна/якість.
    Невелика вага, зручний у роботі, чудово тримає заряд, швидкий. Брала для себе, працюю вдома.
    Поки задоволена цілком. Сервіс Розетки влаштовує також, все швидко, без лишніх дзвінків.

Достоинства:
    Легкий, працює швидко. Потужний.
  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

брав у подарунок для офісної роботи і щоб можна було з собою носити. Доволі потужний, швидкий і легкий. Є заряд через type C - це було актуально. Екран мені сподобався, яскравий і для перегляду відео саме те. На відміну від малюнків в мене є lan порт і 3 юсб плюс type C. Драйвера на офіційному сайті тільки під 11 віндоуз, чи підтримує 10 не знаю.

Достоинства:
    Стильний, швидкий, тонкий, легкий, зарядка через type C
    Недостатки:
    немає
  • Влад
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брався для офісних задач. Працює на ура. Під час встановлення win11 не підтягнулися драйвера на wi-fi, але є роз'єм rg45, оновився по кабелю.

Достоинства:
    Зарядка через type c, автономна робота з офісом на першому заряді десь 5 годин.
  • Карина Кочмар

Ноутбук отримала.
    Тестую. Враження позитивні. Для роботи однозначно підійде, дуже робоча конячка, з багатозадачністю справляється добре, не зависає, швидко працює, що не може не радувати. Справляється з усіма повсякденними завданнями і деякими більш вимогливими програмами без проблем. Комфортний. Екран в тому числі, очі не "випалює") Чіткі, яскраві зображення з хорошими кутами огляду.
    Сам по собі виглядає стильно і сучасно. Усі необхідні порти є. Легкий, а значить хороший для дистанційної роботи в тому числі. Вайфай ловить добре, з'єднання стабільне. Все чудово, дякую.

Достоинства:
    Описала.
    Недостатки:
    Не виявила.
  • Мирослав Огійчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Поки люд ганяється за ноутами на Інтелі, пилом припадають доволі вигідні пропозиції з AMD, як-от цей ноут)
    Брав для навчання на курсах, для потреб програміста-початківця вистачає, як воно буде далі - буду подивитися. Хоча маю передчуття, що захочу апгрейду раніше, ніж ноут стане неактуальним.

Достоинства:
    Жвавий у буденних задачах.
    Недостатки:
    Недостатній для кіберспорту, вбудована графіка не настільки сильна.