- Олександр Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Я по мені чудові повнорозміні навушники. Звук для мене більше ніж чудовий, автономності вистачає на дуже великий час (заряджаю раз інколи два на місяць) використовую їх в середньому до 2 годин на день. Дость пристойно працює як режим шумозаглушення так і режим прозорості. Прикольна можливість використання їх по дроту через 3.5 мм, але тоді не працює мікрофон, але я їх так юзав лише 1 раз і то щоб перевірити чи працює. Зв'язались прекрасно і з телефоном і з ноутом та з ПК. Якщо Вас бютжет задовольняє то цільком раджу. А ще доповню так, для спорту, точніш активного спорту взагалі не підходять, на голові то тримаються, але при нахилах чи бігу злетять одразу. Подивимся скільки вони відпрацють.
- Достоинства:
- Звук, якість, тривалість автономної роботи, кейс в комплекті.
- Недостатки:
- При нахилах можуть злетіти з голови.
- Микола К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Блютуз навушкники і в комплекті немае блютуз конектора? Ви жартуете? Як я маю його до пк під'еднувати? Кабелем? Ну дякую! Блютуз навушники які я буду під'еднувати кабелем поки не докуплю додаткову приблуду! Скоріш за все це повернення товару
- Достоинства:
- працюють
- Недостатки:
- немае блютуз конектора
- Євген
НЕ потрібен тут додатковий Bluetooth-адаптер. Все вбудовано. Вони легко підключаються по Bluetooth до різних пристроїв, сам користуюсь ними з ноутом. Спробуйте почитати інструкцію до навушників і всі ваші питання відпадуть.
Доречі, ласкаво просимо в 2026 ;)
- Дмитро Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Користуюсь рік прекрасна річ
- Достоинства:
- Шумодав він прекрасний
- Недостатки:
- Пластик за рік є скол
- ВолодимирОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Розвалилось кріплення, що тримає правий динамік. Використовував лише 2 місяці, тільки вдома, ніякої вулиці, пробіжок і подібного, ніякого фізичного впливу.
Спочатку відвалився невеликий шматочок, потім розсипалося взагалі.
Вони то грають, а носити як? Обмотати синьою ізолентою?
Дуже не раджу.- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Розвалились після 2 місяців використання вдома
- Артём В***
Да, да. На фото прям видно - не было механических воздействий - трещины по всему оголовью .
- Микола В***
Само сломалось да да
- РостиславОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Взяв для роботи, онлайн зустрічей.
Гарна якість матеріалів і звуку, задоволений- Достоинства:
- Якісні матеріали, звук
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: White
Брав дівчині на подарунок.Була в захваті, виглядає дуже презентабельно. Звучак шикарно.Проте один недолік: коли працює шумозаглушення, то чути як з відра.Наприклад, якщо ви вирішили щось готувати на кухні і водночас говорити по навушниках, то будь готові, що ваш співрозмовник буде ледве час чути.
- Достоинства:
- Звук, дизайн, гарна сумка для зберігання, режим, коли чуєш оточення
- Недостатки:
- Коли працює шумозаглушення, то мікрофон стає відстієм.
- игорь п***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Ці навушник просто балдеш .)
- Достоинства:
- Супер звучання .
- Александр М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Ребёнок был счастлив
- Богдан А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: White
Чудові навушники, але неадекватно велике з'єднання навушників. Якщо обираєте в цій ціні, краще візьміть space one.
- Надія Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: White
Навушники дуже гарні і якісні, проте для мене мали кілька недоліків з якими не вдалось звикнутись. Тож, на жаль, буду повертати
- Достоинства:
- Якісні матеріали, дуже гарний дизайн і виконання, хороша автономність і звук, зручний кейс, неймовірно зручний додаток. Інтуїтивно зрозуміле керування та можливість доналаштувати його у додатку
- Недостатки:
- Основний недолік і причина повернення те, що навіть у найменшому режимі виявились великими для моєї голови. Можливо для чоловіків підійдуть, проте з моєї голови починали спадати при будь яких нахилах
- Олена В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Жахливий сервіс! При повній оплаті,я не можу забрати своє замовлення! Бо ви вказали невірну адресу! На звʼязок ніхто не виходить! Як так,що в смс ви пишете одне,а по факту інша адреса????!!!НІКОМУ І НІКОЛИ НЕ РАДЖУ ТУТ ЗАМОВЛЯТИ. Одне розчарування.
- Володимир Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Загалом не рекомендував би купувати навушники Anker, чи то мені не везе або вони справді не дуже якісні. Брав в надії що ці вже будуть з кращих матеріалів і прослужать довше ніж Q30. Але ні не сильно. Користуюсь ними в основному в офісі і по дорозі, нічого екстремального. Десь на третій тиждень почали скрипіти потихеньку, коли вже було пізно повертати. Через місяць відвалилися по шматочках лого і скрипи погіршились. також з перших днів помітив цікаву штуку, при ходьбі з-під амбушур виходило повітря, шо ставало гірше якщо вдягнути капюшон. Такий постійний "пєрдьож" в вухо непогано так дратував)) На 5 місяці почала відходити штучна шкіра по краю амбушур і прийшлось їх заміняти. Далі з одного боку почало клинити регулювання дужки) Третій раз їхні вуха вже точно не візьму. Економія того не варта
- Достоинства:
- Норм звук, гарний додаток з еквалайзером, шумодав, мультипойнт
- Недостатки:
- Матеріали, збірка
- ЗахарОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
тупо топ, дуже задоволений, взяв по пораді і не пожалів
- Достоинства:
- ціна/якість
- Недостатки:
- можу придертись хіба до якості кабелів, які йдуть в комплекті, в маршал кращі
- Представник постачальника
Доброго дня, Захар!
Дякуємо за вибір та довіру до продукції Anker! Бажаємо тривалого та приємного користування! - Владислав
Везде пишут, что когда используется микрофон, то блютус наушники переходят из стерео в моно режим и качество становится ужасное звука. Поэтому интересуюсь, что по работе с микрофоном по кабелю, если им пользоваться, когда по кабелю они подключены к компу? Естественно не родным кабелем, ибо там 3 пиновый кабель, что только звук передаёт, поэтому для проверки этого надо отдельно другой кабель 4 пиновый.
- Владислав К***
Владислав, точной информации конкретно по этой модели не имею, но обычно такие гарнитуры просто не предназначены для "работы по кабелю" именно в качестве гарнитуры - с подключением по кабелю они работают только как наушники, БЕЗ микрофона. Именно поэтому в комплекте кабель с 3-контактными разъёмами - 4-й контакт просто не нужен и работать не будет, даже если вы используете такой кабель.
Далее теория: при использовании микрофона в беспроводном режиме работы наушников Bluetooth переключается из однонаправленного режима передачи данных, в котором работают SBC / AAC / LDAC, обеспечивая относительно высокое качество передачи звука, в двунаправленный режим, в котором в современных Bluetooth-гарнитурах работает в целом неплохой кодек mSBC, но поскольку полоса пропускания радиочасти режется пополам (половина используется для передачи закодированного звука микрофона, а вторая половина остаётся для передачи звука в наушники) - качество звука ощутимо падает: для передачи речи качество более чем достаточное, но слушать музыку одновременно с включённым, например, Discord лучше не пробовать - для передачи музыки половины полосы пропускания не хватает.
"Ужасный" звук давал устаревший кодек CVSD, и если вы используете современную Bluetooth-гарнитуру - то вы разве что принудительно можете заставить её использовать CVSD для передачи звука.
Если же вы хотите одновременно пользоваться микрофоном и слышать высококачественный звук - то вам нужна ИГРОВАЯ беспроводная гарнитура, такие умеют использовать проприетарные протоколы передачи звука, это НЕ Bluetooth, хотя обычно Bluetooth такие гарнитуры тоже поддерживают. Такие беспроводные гарнитуры подключаются к компьютеру с помощью проприетарного донгла (идёт в комплекте с наушниками) и обеспечивают качество звука в обе стороны "почти не хуже" проводных гарнитур и низкую задержку звука, что важно для игроков в CS и прочие кооперативы, в которых важна скорость реакции. Но в таком режиме эти гарнитуры умеют работать только с компьютером.
- Роман З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Моє суб'єктивне враження – найкращі безпровідні повнорозмірні навушники у своєму ціновому сегменті. Я не є заядлим аудиофіолом, але певну модель більш модного німецького бренду повернув назад (брав не в Розетці), бо звук не влаштував, а ці залишив. Із приємного – це флагманська модель бренду, тому тут постаралися: класний кейс для зберігання навушників, які вживу виглядають навіть краще, ніж на фото; якісні матеріали – екошкіра, металева рамка, гарний матовий пластик; не сенсорні кнопки управління, що особисто для мене також є великим плюсом; щодо дизайну – у кожного свій смак, але мені сподобався (є в ньому щось своє незвичне). Звук ну дуже непоганий, особливо зважаючи на свою ціну. Для любителів соковитих басів – саме те, але одразу раджу встановити фірмовий додаток Soundcore і вже в ньому гратися з налаштуваннями звучання, бо звук просто з коробки може й не всім зайти (одразу оновив прошивку навушників через додаток). Електронна музика – на ура, рок теж добре. Інші жанри ще потрібно буде тестувати. До речі, як на мене, то набагато кращий звук з увімкненим шумодавом. В ігри в них ще не грав, тому не можу сказати чи є якась затримка. Відео на ютубі дивився на макбук (з увімкненим AAC) – було без затримки. Режим прозорості мені загалом не потрібний, але він тут є – при максимально виставленому значенні в налаштуваннях буде присутній фоновий шум від зовнішніх мікрофонів (їх тут три). Як гарнітурою ними не користувався, але й брав їх не для цього. З недоліків – вкладиш-форма всередині кейсу, який зроблений із якогось дешевого пластику і не зовсім вписується в гарне враження від самого кейсу і навушників (ма/ на увазі по якості матеріалів). І залишати його не дуже хочеться, але й викинути рука не підіймається, бо все ж таки допомагає розмістити навушники всередині кейсу. Також немає рівня заряду у відсотках, лише у вертикальних рисочках. Підтримка кодеку LDAC – це його класна перевага, але у iPhone його немає, тому насолодитися ним у мене не вийде. Також сумніваюся, що вдасться активно побігати в них – можливо помиляюся, але таке враження, що буде хотітися час від часу перевіряти чи добре вони тримаються на голові, а може це мені просто так здається, бо бігати в них не пробував, тому підтвердити не можу. Мінус – немає захисту від води, але за таку ціну я й не очікував його отримати. Загальне ж враження дуже добре, і повторюся, що вважаю, що в цьому ціновому сегменті це найкращий варіант до того ж іще й флагманська модель виробника, про що я вже писав вище.
- Достоинства:
- Якість звуку, якість матеріалів, зовнішній вигляд, автономність, шумодав, додаток на смартфоні
- Недостатки:
- LDAC не працює на iPhone (але це скоріше недолік iPhone), не показує рівень заряду у відсотках, якість вкладишу в кейсі для навушників, немає захисту від води.
- Захар
підтверджую
- Владислав
Везде пишут, что когда используется микрофон, то блютус наушники переходят из стерео в моно режим и качество становится ужасное звука. Поэтому интересуюсь, что по работе с микрофоном по кабелю, если им пользоваться, когда по кабелю они подключены к компу? Естественно не родным кабелем, ибо там 3 пиновый кабель, что только звук передаёт, поэтому для проверки этого надо отдельно другой кабель 4 пиновый.
- Юлия Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Выбирала между этими и Space One, также рассматривала более дорогие 1000ки от Сони. Все же остановилась на 45х и пока во всяком случае не жалею.
До этого с 2017 года пользовалась вторыми мажорами. По звуку эти наушники и мажоры не похожи от слова совсем, абсолютно разная проработка сцены. При этом не хуже, не лучше, а именно разная.
Материалы и качество сборки наушников на мой взгляд достаточно хорошее, хотя при заявленном весе ощущаются пушинкой, вчера в них провела весь вечер, дискомфорта не заметила.
Еще одна заметка относительно звука - сразу из коробки не впечатлил, но была к этому готова, читала от других пользователей, что надо установить обновление прошивки и переключиться на LDAC. И да, помогло. качество звука заметно улучшилось после обновления и переключения.- Достоинства:
- Довольно легкие, не давят вообще, в приложении можно настроить звучание, звук довольно чистый и проработанный на большинстве композиций, со смартфона слушаю примерно на 70-75% громкости. Есть чехол и нужные кабели в комплекте. Мягкие амбушюры и оголовье.
- Недостатки:
- Вот прям критических пока не обнаружила. Разве что кажется, что они сидят не плотно, бегать в них явно не получится.
- Представник постачальника
Доброго дня, Юлія!
Дякуємо за вибір та довіру до продукції Anker! Бажаємо тривалого та приємного користування!
- Максим О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: White
В целом норм наушники.
Качество звука хорошее, не hi-end, но вполне себе.
Эквалайзер и приложение – топ.
У меня в приложении почему-то нельзя включить LDAC. Даже нет такой опции. Так и не понял почему.
Для меня главный недостаток – неплотно держатся. и болтаются на голове. Даже в самом затянутом положении.
Бас и средние – на уровне наушников за $300-$700, но высокие частоты сильно хуже.
Максимальная громкость с iPhone – расстроила, хочется сделать еще на 10-15% громче. С Macbook и по проводу такой проблемы нет – орет нормально, как надо.
Multipoint – супер штука, одновременно подключаться к компу и телефону, супер удобно.- Достоинства:
- Качество звука, ANC, приложение, качество материалов
- Недостатки:
- Максимальная громкость, плотность прилегания, в приложении не могу включить HiRes аудио
- Максим О***
Меню с включением\отключением ldac появилось после настройки HearID. Не понял логику, потому что эти две вещи между собой не связаны.
Но теперь меню доступно и работает. - Владислав
Везде пишут, что когда используется микрофон, то блютус наушники переходят из стерео в моно режим и качество становится ужасное звука. Поэтому интересуюсь, что по работе с микрофоном по кабелю, если им пользоваться, когда по кабелю они подключены к компу? Естественно не родным кабелем, ибо там 3 пиновый кабель, что только звук передаёт, поэтому для проверки этого надо отдельно другой кабель 4 пиновый.
- Костянтин Д***
iPhone не підтримує колек LDAC
- Ярослав Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: White
Навушники норм. не преміум но і ціна інша, звук на свої $ хороший
- АндрейОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black
Отличные наушники, работают неделю без подзарядки
- Достоинства:
- Шумодав, комфорт, автономность, внешний вид
- Євген К***Продавец: Rozetka. Цвет: White
Один із кращих варіантів серед ПОВНОРОЗМІРНИХ навушників.
Обов'язково встановіть застосунок від виробника - без нього складно повною мірою оцінити всі можливості цієї моделі. Для максимальної якості звуку також рекомендую увімкнути кодек LDAC у налаштуваннях.- Достоинства:
- Шумозаглушення, зручні, приємні на дотик матеріали. Естетичний та гармонійний вигляд. На літо можна докупити спеціальні накладки з охолоджувальним гелем.
- Недостатки:
- Перші пару днів присутній аромат нових навушників)
- Максим О***Продавец: Rozetka. Цвет: Blue
Владею такими больше двух лет.
За свои деньги – лучшее что можно купить.
Качество звука сопоставимо с Bose, B&W, Sony которые в 2-3 раза дороже.
Настройка еквалайзера – кое какая но есть, мне из коробки звук – норм.
Из минусов – спустя 2 года полностью отлетел кожзам с амбушур и начал трескаться на изголовье. Ни на что не влияет, кроме визуала, но неприятно что их нельзя заменить. На другом сайте продаются запасные части, но я купил и они не подходят.
Очень большая дальность! Я прям удивился, 100 метров от ноутбука и наушники не теряют сигнал. 2-3 этажа вниз-вверх, тоже самое.
Единственный минус – не хватает максимально громкости, мне бы еще на 20% громче было бы идеально.- Достоинства:
- Автономность, качество звука, настройка и подключение, компактные
- Недостатки:
- Качество материалов, незаменяемые амбушуры
- Евгений О***Продавец: Rozetka. Цвет: Blue
Використовую лише вдома і Все чудово окрім що через пів року почали тріскатися пластикові кріпленні навушників до дуги з обох сторін. Через рік одне кріплення наполовину відламалось і чудом один навушник ще тримається. Це поширена проблема, в мережі багато фото у людей з розсипанням кріплень. Що зараз робити з цим не відомо, по гарантії нема змозі звернутись. Врешті не рекомендую до купівлі, одна така проблема перекреслює все
- Достоинства:
- кісне звучання, гарний шумодав, курування на навушниках нормальне. абушури за рік добре виглядають, акумулятора вистачає на 2-3 дні, якщо сидіти весь день у них.
- Недостатки:
- Посипалось кріпленні навушників до дуги з обох сторін
- Erick!
А скажіть, будь ласка, ви їх використовували тільки вдома, чи за межами дому також?
- Евгений О***
Тільки вдома і додам, що кріплення взагалі розсипалися, і їх можна викинути. Взагалі не рекомендую їх через кріплення. І подивиться ще в молодших моделях пластик, що теж сипиться, у цієї фірми якась явна проблема з пластиком або проектуванням кріплення
- АнонімОтзыв от покупателя. Продавец: RozetkaEU. Цвет: Black
Задоволений
- Достоинства:
- Багато
- Недостатки:
- Немає
- Анонім
Звучать дуже класно і без LDAC (всеодно слухаю MP3 320 kbps, підтримують AAC і SBC), підключив до компа і телефона, не треба перепідключати туди-сюди, дуже зручно. На відміну від старих навушників ловлять чудово сигнал по всій квартирі, перебоїв немає взагалі (з адаптером Ugreen CM656 - USB bluetooth 5.3 з антеною).
Зразу увімкнув ANC на повну потужність, сусідів не чути взагалі. Читав що ANC псує якість звучання, якщо чесно, то може десь середні частоти трохи тихіше звучать, звикаєш швидко, сильно різниці немає. Загалом, глушать шуми доволі сильно, це мої перші навушники з цією технологією, то навіть здивований.
Як гарнітура для дзвінків, працюють добре, на відміну від старих Edifier W800BT, співрозмовники чують добре. Також, великі і пружні амбушури, вухо повністю влізає, вільно сидить, не болить нічого. І також, читав, вони не для малої голови, і справді, я середнього зросту і віку, то на моїй сидять ідеально повністю складені (без розсування дужки). Разом з тим, добре фіксуються на голові, не сповзають. - Анонім
Вже не мало нервів зберегли, життя розділилось на "до" та після "після". Хоч деякі гучні звуки можна зловити, але всеодно річ дуже корисна тим, хто хоче спокійно повчитись, відпочити, поговорити по телефону чи подивитись відео без відволікань.
Ще беруши силіконові наніч дозволяють виспатись по-людськи, живучи в багатоквартирному будинку, де сусідам постійно нудно (наче безліч навколо занять, розваг, цілей для досягнення, але їм дуріти принципово цікавіше). - Анонім
Але спати в них не варто, тріснула дужка (пластикова частина). Амбушури теж почали рватись за пів року щоденного використання, на щастя, їх продають змінні. А от подушки на дужку не знайшов, купив чохол за застібці.
