Отзывы покупателей о Ноутбук Apple MacBook Pro 16" M1 Pro 32/512GB 2021 (DTXRA02) Space Gray + USB флеш накопитель Kingston DataTraveler Exodia M 64GB

6 отзывов Код:  434432270
  • Олег Леонов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купував цей пристрій на розетці. Отримав повністю новий та запакований ноутбук. Доставка була швидкою. Приємно що в подарунок ще поклали флешку) Відгук стосовно самого компʼютера я думаю тут давати марно, а от стосовно епопеї із гарантією яка буде протермінована вже після активації я думаю варто залишити пару слів.
    Нажаль розетка не сприяє вирішенню цього питання від слова зовсім. Тому рекомендую просто не марнувати свій час та нерви і відразу звертатись у службу підтримки apple Україна. Номер 0 800 509 382
    Вони максимально приємні в спілкуванні та допоможуть вам розібратись з цим питанням. По факту вони просто звернуться до відповідного департаменту та зроблять запит на оновлення дати покупки пристрою. ОБОВ'ЯЗКОВО зберігайте чек або видаткову накладну яку вам покладуть із пристроєм. Буде потрібно зробити фото та відправити за відповідним посиланням (вам його надішле консультант служби підтримки)у apple
    Результат: гарантія оновлена , відображається актуальна дата закінчення гарантії. Надіюсь ніколи нею не скористатись)
    Всім вдалих покупок і в принципі особливих проблем з цим я думаю не виникне.

Достоинства:
    Потужний та преміальний ноутбук за доступні гроші
    Недостатки:
    Тріши потрібно повозитись із службою підтримки apple але вони там максимально клієнтоорієнтовані та допоможуть у вирішенні питання 100%
    • Олексій Соколов

чутно як шумить? подумую придбати такий для запису звуку, але треба аби взагалі не шумів.. тож вагаюсь між таким та новим еіром..

• Алина Колюка
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Класний ноут. Брала для роботи під час відключень світла. Не очікувала такої продуктивності від ноуту 2021 року, це було приємним здивуванням. Але проблема з гарантією в мене також є, як і у більшості, нажаль. Через сайт виправити не вдалося.

Достоинства:
    Продуктивність в програмах Adobe, дизайн
    Недостатки:
    Проблеми з гарантією
    • Евгений

Звони в официальную техподдержку эпл, активируют гарантию

• Олег Леонов

зміг вирішити цю проблему через службу підтримки, номер є у інших коментарях

• Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Mac шикарний, дуже потужний.
    Пересів з базового air M1. Air трошки почало не вистачати, і все через памʼять, 8 RAM мало стало.
    Мої сценарії використання, робота інженером, коли потрібні багато вкладок в браузері, багато роботи в cli, запуск скриптів, python, ansible, wireshark, віртуальні машини і тому подібне. То цей MacBook Pro покрив всі мої потреби. Своп памʼяті жодного разу не використовувався. Хоча використання RAM зростає іноді до 25 ГБ.

Після MacBook Air, экран відчутно краще, і звісно його розмір. Але це все виливається в те що вага велика якщо носити у рюкзаку, то трохи напряжно для спини )

А так в цілому, Mac просто космос.
    Був ось той прикол з гарантією, але це все вирішується з підтримкою Apple в телефонному режимі за 10 хвилин. Я навіть не знав що у нас є така підтримка Apple ) То напевно якийсь косяк самої розетки. Але на враження від девайса не впливає.

Достоинства:
    Супер экран, шикарна продуктивність. Наявність 32 Гб RAM вирішує всі задачі.
    Недостатки:
    Напевно вага, але така плата за великий екран, тому навіть не знаю чи недолік це, чи ні.
  • Маняк Игорь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук приїхав цілий, новий, повністю відповідає замовленим характеристикам. Приїхав навіть раніше ніж було указано на сайті.
    Я дуже задоволений, потужності вистачає з головою, всі проби включив, з якими працюю, навіть не включились вентилятори, і ще 16Гб ОЗУ вільних, раніше мій старий мак вже гудів на повні і тормозив, тут зовсім інші відчуття. Екран крутий, але вночі очі мають звикати, бо здається дуже насиченим та яскравим. Звук просто шокував, думав на кухню купити блютуз колонку, але тут такая гучність та якість звуку, що колонка не потрібна, баси дуже глибокі, такого звуку більше ні в якому ноутбук не знайдете. Всім рекомендую, розетка молодці, сервіс на рівні, товар також!

Достоинства:
    Потужність, нова архітектура ARM, актуальність, якість, екран 120Гц, звук наче з колонки, тачпад величений.
    Недостатки:
    Не знайшов, хоча кому не подобається система Mac OS то тоді проходьте мимо
  • Світлана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноут крутий за співвідношення ціни та начинки.
    Ті, хто планує купувати, є певні моменти, які можуть трохи забрати радість від покупки.

—— Після розпаковки нового, запломбованого ноута та активації акаунта, може виявитись, що термін гарантійного обслуговування, який apple за замовчуванням надає на 1 рік вже минув —хоча ви розпакували новенький пристрій.

Тут є декілька варіантів:
    - це вживаний або refurbished ноут ( на моє запитання служба підтримки сказала що новий)
    - або розетка просто не передала дані щодо покупки девайсу виробнику. Спойлер: і не збирається передавати, бо пропонують повернути ( що у підсумку чотириденного спілкування/випитуання в телеграм боті зі службою підтримки і зʼясувалось)

1-є, що в мене насторожило, артикул який був вказаний на сайті розетка. Такий артикул я не змогла віднайти на сайті виробника. Потім з’ясувалося, що це номер який присвоїли товару для пошуку на сайті — це з’ясувалося в процесі переписки. Після отримання ноута та можливості побачити серійний номер, я знову розпочала пошук на сайті виробника. Спойлер, там його не було. Після спілкування з розеткою отримала нову інформацію, що це можливо «пересорт» і мені запропонували його повернути.

На питання, що означає пересорт отримала відповідь «Можливо була допущена помилка при комплектації товару на складі представників виробника. А ми не проводимо перевірку товару до продажу, оскільки при відкритті заводського пакування, він може втратити товарний вигляд.»

Я не хотіла повертати товар, єдине що мене цікавило достовірна інформація щодо того, що зробити щоб все було ок, відчути зацікавленість служби підтримки допомогти, адже Розетка авторизований дистрибутор Apple. А мені знову запропонували повернути товар.

Після пошуку інформації в інтернеті я поставила наступне запитання, чи розетка як авторизований реселер Apple передає інформацію щодо проданих девайсів виробнику? Лише після цього отримала номер служби підтримки Apple 0-800-509-382 і посилання на сайт.

Достоинства:
    Ціна та конфігурації, автономність. Ваша наполегливість це ключ до вирішення питань. Розетка не передає інформацію виробнику щодо придбаних девайсів, ви можете зробити це самі онлайн або за телефоном.
    Недостатки:
    Довелось «витягувати» інформацію щодо рішення питання від розетки продовж чотирьох днів. Операторам легше схилити вас повернути товар, ніж одразу надати інформацію про способи вирішення питання.
    • Олексій Палій

Добрий день, бачу у вас вдалось підтвердити дату покупки та активувати гарантію. Не підкажете, як у вас це вдалось?

• Евгений

Присоединяюсь к вопросу, как вы его активировали?

• Світлана

Активувати вдалось після довгої розмови з оператором служби підтримки Apple
      Якщо ви читали мій відгук - ви побачили номер телефону, ось сюди і телефонуйте
      Можна ще онлайн за посиланням, але у мене не вийшло.

Ось те що мені написала Розетка:
      «Добрий день, шановний Клієнт!
      Отримали відповідь по Вашому зверненню.
      Ви можете звернутись до служби підтримки Apple в Україні за тел. 0-800-509-382 з чеком про покупку для оновлення дати покупки, або зробити це самостійно через сайт ссылка

В такому випадку Вам не доведеться робити повернення товару, якщо він Вас влаштовує.»

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Сам MacBook, як завжди на висоті тут і додати немає нічого. Але ось неприємний нюанс в тому, що клавіатура без української мови, але з рашкованською. В описі ж про це жодного слова

Недостатки:
    рашкованська клавіатура
    • Артем Мельник

Це неприємно, розумію. Але це є на фотографіях товару. Також це помітили та звернулись у підтримку, що вони підтвердили.

Тобто по факту це ваша власна неуважність.

• Андрій

Стосовно відповідності фото і т.п. Так, дійсно. Все так. Тільки це порушення прав споживачів. Подібні прецеденти вже в суді були на користь споживачів.
      А від офіційних дистриб'юторів техніки ти очікуєш відповідності до чинного законодавства, як мінімум

• Егор

Читай что написано под фото товара. Язык клавиатуры Английский/русский.