Отзывы покупателей о Ноутбук Apple MacBook Air 13" M1 8/256GB 2020 (MGN63) Space Gray

Код:  245161909

• Вікторія Котенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Покупкою задоволена, все чудово працює

Достоинства:
    Легкий, зрозумілий, елегантний
    Недостатки:
    Дуже навʼязливий сервіс працівників Розетки з оформлення додаткової гарантії
    • Андрей Фотиев

Из коробки стояла Sonoma?

• Дима Приваленков

Вентура

• Юлія Бовда
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Все добре. Швидко доставили, був гарно запакований. В золотому кольорі дуже сподобався. Свої функції виконує.

Достоинства:
    Свої функції виконує
    Недостатки:
    Мало розʼємів
  • Анатолий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Дякую Розетці за швидку доставку!

Достоинства:
    Дуже швидкий!
    Недостатки:
    Нема
  • Леонтьева Виктория
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Купила ноутбук! Дуже задоволена! Упаковка ідеальна, запаху при розпакуванні ніякого не було! Параметри ідеальні! Дуже задоволена покупкою!

Достоинства:
    Маленький компактний, з дуже хорошими показниками!
  • Вікторія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Спасибо ROZETKA, вы - лучшие!
    Отличная машинка!
    Всё работает как часики!

• Наталія Поліщук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Макбук цілий та неушкоджений. Працює добре.

• Светлана Таран
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Жахливий запах плісняви з коробки та шнура, сам макбук наче немає такого сильного запаху, але тепер є сумніви чи зможе він надалі працювати справно. Вмене вже є айпад та айфон, але таке вперше. З чим такий запах повʼязан? І як бути в такий ситуації?

Достоинства:
    Легкий, приємний у використанні, швидкий.
    Недостатки:
    Запах плісняви
    • Володимир Криницький

А може, то просто запах нової речі з заводу, яка перебуває в практично герметичній упаковці? Бо якби був запах плісняви - відчули б одразу. Врешті-решт, ноутбук та кабель можна витерти, а запах через деякий час зникає.

• Володимир Кудерський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

На жаль бувають і не приємні ситуації, наш з дружиною випадок не виключення. Отримали новий запакований товар у відділені розетки, на жаль була ейфорія від бажаного товару, тому проігнорували момент з запахом одразу: розпакували товар одразу, щоб було менше питань у випадку чого, перше що було дивним це те що коробка дуже погано відкривалась (маю вдома інший макбук, там таких проблем не було і немає), ну і запах був одразу, ми подумали що це заводські запахи та згодом пройдуть, тому перевірили справність товару і пішли щасливі додому. Через пару днів запах з коробки ніде не подівся, помітили запах і на аксесуарах товару, тому прийняли рішення про повернення/обмін товару, адже невідомі причини запаху та імовірні наслідки. Наразі ми звернулись в магазин для повернення/обміну товару, товар ввічливо оглянули та забрали для направлення в сервісний центр для експертного висновку (це може бути до 14 днів), очікуємо звісно на позитивне рішення на обмін. Будьте обережні та ретельно перевіряйте товари при отриманні, інакше можете отримати негативний досвіт та втрату часу, нам лишається тепер тільки очікувати.

Достоинства:
    Ноут дійсно класний, швидкий, легкий, автономний
    Недостатки:
    Неприємний запах коробки та аксесуарів (запах плісняви)
    • Володимир Кудерський

Погодили повернення коштів, процес погодження зайняв 6 к.д.

• Володимир Кудерський

Кошту повернули без будь-яких претензій чи запитань. Ще раз, будьте обачні

• Тетяна Кугій

Також був присутній запах, але він вивітрився за пару днів. Працює прийнятно, але батарея не вразила. Заряджаю раз в добу, але користуюсь активно.

• Дима
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Просто идеальный ноут!! Нереально быстрый..с учетом цены air на м2 и рядом не стоял!!и самое главное наличие русской раскладки клавиатуры!! Отдельная благодарность розетке за лояльность к своим клиентам !!

Достоинства:
    Скорость работы..очень долго держит заряд..дизайн..материалы ..наличие русской раскладки клавиатуры в этой версии!!
    Недостатки:

Коробка была запечатана или они распечатали и нанесли русскую клавиатуру?

Все в заводских коробках

Зачем вам эта клавиатура? Кто сейчас смотрит на клавиатуру в 2024? А даже если и смотрите, то украинская помешала бы чтоли? Там две-три буквы различаются. Извините, но бред.

• Лиана Кучер
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Отличный ноутбук за свои деньги

• Костя Заузолков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Взял на смену MacBook pro 2017 i5. Работаю инженером по контролю качества, Figma, Jira, много вкладок в браузере тянет все на ура, ноутбук покрывает все требования

Достоинства:
    Скорость работы
    Недостатки:
    Специфичное переключение языка, после открытия ноутбука с коробки аккумулятор был посажен полностью, недостаточно яркий экран по сравнению со старым MacBook pro
    • Максим Пятак

В налаштуваннях зміни перемикання мови на CMD Space.
      Так буде швидше перемикатись.
      А на кнопку мов виведи відкриття спец символів. Емодзі, значки…
      І все буде взагалі тіп-топ

• Максим Пятак

Всі Інтером і поруч не стояли з цим малюком шустряком))))

• Анатолий Томащук

Зліва внизу одна клавіша fn, яка при короткому натисканні переключає мову.

• Максим Шурко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Отличная упаковка. Ноутбук супер!

Достоинства:
    Цена отличная!
  • Романа Навальківська
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Він ідеальний, як не крути: вага, якість зборки, швидкість, безшумність, автономність….так, для морально комфортного переходу з віндовсу був необхідний тиждень.

Достоинства:
    вага, якість зборки, швидкість, безшумність, автономність, безкоштовний Apple TV
    Недостатки:
    Час на перелаштуання з вінди на айос
  • Данило Галайко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Брав для навчання - повністю покриває всі проблеми.

Достоинства:
    Час роботи без зарядки, безшумність, портативність
  • Алла Мороз

Повністю виправдовує очікування

Достоинства:
    Дизайн, час роботи без зарядки, безшумність
  • Дмитро Грищенко

Все супер

• Олексій Косухін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Це мій перший ноутбук від Apple і я в захваті від нього, автономність на висоті, кожен ноутбук на Windows по цьому параметру зараз програє, процесор M1 вирішує завдання блискавично швидко, трекпад напрочуд зручний, підключаю мишу лише для дуже точних налаштувань та скоріше з незвички. Після Windows до Mac OS треба звісно трохи звикати та це зовсім не важко, бо логіка схожа. Треба розуміти що це ноутбук не для ігор, Mac OS підтримує не так багато ігор, та і гріється він у них добряче бо немає активного охолодження, але завдяки цьому він взагалі безшумно працює, тиша і все, але динаміки тут видають чудовий звук. Всім, кому не для ігор, сміливо раджу - не пожалкуєте!

Достоинства:
    Дуже автономний, швидкий та компактний ноутбук
    Недостатки:
    Не виявив
    • Максим Пятак

Вітаю з онбордінгом в екосистему Apple.
      Модель дійсно вийшла шикарна по продуктивності, автономності та можливостям.

• Дмитро Вавренюк

немає україньскої клавіатури

• Сергій

Так, в описі вказано, що є тільки англійська і кцпська

• Максим Пятак

Читати опис товару Вас система не навчила?
      400-500 грн і у Вас хоч суахілі на клавіатурі з‘явиться.

• Сергій

Максим, тільки якщо буде гравіювання або заміна клави, тоді це 99%, що злітає офіційна гарантія від Apple

Ноут мрії.
    Швидкий, компактний, надійний, стильний, продуктивний, сучасний…
    Це просто незамінний інструмент для реалізації робочих та особистих амбіцій в моєму житті.
    Дякую Розетці за гарні умови придбання.

Достоинства:
    Apple
    Недостатки:
    Не знайдено
    • Максим Пятак

Хейтери! Люблю Вас )))

• Олексій

Осторожнее с таким чехлом, может искривить крышку.

Абсолютно не кривить.
      Бо я ж брав чохол не з дешевих. (40$)
      Він сам ідеально відпресований та підігнаний.
      Пластик є й пропезинентй і дубовий.
      Прям я в захваті від цього чохла.
      Ноут став ближче до легендарних захищених Panasonic.

• Юрій Вдовиченко

Супер

Достоинства:
    Apple
    • Юрій

А окрім бренду є переваги?

• Юрій Вдовиченко

Достатньо!

• Максим Пятак

Вперше MacBook купив в 2009 році. З моєї вини він пішов від мене в 2016му (8 років) і працював би далі.
      Ще в мене є Mac mini з 2012го до сих пір (вже 12 років). Працює і працюватиме надалі як бджілка в овфісі.
      Вигода очевидна. Купивши Мак один раз на 10 років економиться гарна копієчка. Бо інші компи на вінді не живуть більше 2-3 років. Ні фізично, ні морально, ні софтово.

• Марина Устименко

Відмінна якість!

• Сергій Ларін

Давно мечтал

Достоинства:
    Якість
    Недостатки:
    Нема
  • Андрей Козеко

Мне понравился

Достоинства:
    КАЧЕСТВО
    Недостатки:
    НЕТУ
  • Тетяна Борденюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Рекомендую до покупки, хто має таку можливість,але за такі гроші можна купити з кращими параметрами, але не дисплей і колонки)

Достоинства:
    Легки,невеликий,приємно працювати в будь якій програмі
    Недостатки:
    Дорогий

• Микола

Якого року випуску ваш macbook?

• Олег Гамза

Oled экраны

• Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Може викликати стрімке погіршення зору і сильні мігрені у деяких людей!

Користувався даним ноутбуком близько 4 місяців. Поступово почала сильно боліти голова і стрімко погіршуватися зір. З часом почалися сильні мігрені. Помітив, що їх поява напряму залежала від роботи за даним ноутбуком. Вирішив придбати новий з якісною IPS матрицею без ШІМ, і о диво - частота мігреней почала зменшуватися, а зір поступово відновлюватися. Ознайомившись з відгуками на Reddit та інших ресурсах виявилося, що це доволі популярна проблема, тому перед покупкою даного ноутбуку обов'язково перевіряйте, чи відчуваєете ви дискомфорт від перегляду екрану. Якщо так - крайще підібрати щось інше, адже це може коштувати вам здоров'я.

Достоинства:
    безшумність (ніякого шуму від вентиляторів, свисту і тріскотіння дроселів і т.д.), якісні матеріали і збірка (нічого не люфтить, не скрипить і т.д.), висока продуктивність (миттєвий запуск програм, жодних підвисань, навіть при роботі з доволі ресурсоємними програмами), неймовірна автономність (можна працювати весь день без підзарядки), зручна взаємодія з іншою технікою Apple (швидкий перенос даних з Iphone, копіювання на одному девайсі і вставка на іншому і т.д.).
    Недостатки:
    може викликати стрімке погіршення зору і сильні мігрені у деяких людей, малий кут відкриття кришки екрану, що робить незручним використання підставки, незмінний SSD, після виходу з ладу якого ноутбук стає непридатним до використання, малий об'єм оперативної пам'яті і як результат підвищене навантаження на SSD, може сильно грітися.
    • Анатолій

У даної моделі IPS матриця і ШИМу в ньому в ньому немає апріорі. Можливо для Вас просто замала діагональ екрану

Щодо оперативної пам'яті та життєвого циклу SSD - все залежить від сценаріїв вашого користування ноутбуком. Якщо тримати відкритими одразу десятки вкладок у браузері і ще купу програм, то ясна річ, що надлишок буде падати в своп, але так само це працює і на будь-яких інших комп'ютерах. І плюс якщо ви постійно ганяєте великі об'єми даних, то ресурс диску буде швидше використовуватись. За рік користування базовим 8/256 ресурс диску все ще 100%. Зрештою, можна придбати модель з більшим об'ємом RAM.

І про нагрів - користуюсь останньою версією MacOS Ventura 13.6.1 - все в порядку, жодного разу навіть теплим не ставав. З Sonoma 14.0 є проблеми на аналогічному ноутбуці. Висновок - не поспішайте оновлюватись на "нульові" версії нових ОС

• Дмитро

Якщо вірити огляду на сайті NotebookCheck, то ШІМ там, нажаль, є - ссылка

При цьому я не впевнений, що причина була тільки у ШІМ або малій діагоналі, тому що до цього я багато років користувався різними девайсами з OLED та IPS матрицями з ШІМ і діагоналлю від 5 до 24 дюймів, але подібних проблем не спостерігалось. Скоріше за все, тут має місце вбивча комбінація з ШІМ, глянцевого екрану, малої діагоналі, високої яскравості і контрастності. Або ж мій MacBook просто мав дефектний екран, тому що я не перший, у кого відразу починали боліти очі від нього.

Так чи інакше, ноутбук мені подобався, а моя низька оцінка і відмова від його використання зумовлена виключно екраном та його нищівним впливом на здоров'я.

• Дмитрий Аникиенко

Перевірте ( частоту оновлення ) герцовку екрану !!!! Вона має бути не нижча за 75 hz ( герц) .

• Анна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Ноут купувала давно, на подарунок брату, чудовий ноутбук, брату дуже сподобався

Достоинства:
    Батарея, зовнішній вигляд, швидка доставка, ціна/якість
    Недостатки:
    Не виявила

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Золотой

Покупал ноутбук для мамы. До этого она никогда не пользовалась яблочными ноутбуками, а теперь не представляет как можно пользоваться другими ноутбуками.

Достоинства:
    Экран, энергоэффективность, вес

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Це мій перший макбук, відчуття просто шикарні. Дуже приємна та швидка річ. До ОС доводиться звикати після тривалого користування Windows але це того варте.
    Пристрій на мій погляг коштує своїх грошей. Рекомендую.

Достоинства:
    Корпус, швидкість, екран, звук, батарея, тиха робота
    Недостатки:
    ---

• Алексей

хіба можливо звикнути до цих постійних ,,танців з бубном,,?

• Іван
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноут брав дочці для навчання.Все супер.

• Олексій Петренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

До роботи mac - питань немає. До продавця, який поклав товар з легкими пошкодженими краями великі питання, на рахунок порядності.( в 2 містах) При покупці, на жаль, не перевіряв на цілісність. В других магазинах таких казусів не було. Довести цей прикрий випадок я розумію, що нереально

• Роман Чернов

Не продавець вкладає, а виробник

• Антон Фелеменюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Довго відкладав покупку цього ноута і, як виявилось, дуже дарма. Цей мак значно перевершив очікування. Швидко, зручно, ергономічно, і всі ці подібні слова…
    Єдине, з чим поки не розібрався, це робота колеса блютус-миші, підключеної через хаб: воно працює в протилежну від звичного напрямку сторону (так само, як і трекпад в макбуці, але з ним це зручно), а при зміні цього напрямку в налаштуваннях змінюється і напрямок жестів трекпаду, що теж незручно:/

Достоинства:
    Мабуть, найкращий ноут за свої гроші на сьогоднішній день
    Недостатки:
    Інверсія роботи колеса блютус-миші
    • Олександр

В мене була така сама проблема. Скачай застосунок Mos - там можна це налаштувати

• Дарія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Давно мріяла про цей ноут і рада, що врешті купила. Легкий, тонкий, швидкий. Все ідеально працює. Дратує тільки російська клавіатура і знак рубля

Достоинства:
    Легкий, швидкий

Доброго дня.
      Хочемо зазначити, що всі моделі MacBook з серією процесорів М2 вже мають українську та англійську розкладку.
      Дякуємо за Ваш коментар та приємного користування.

• Дмитрий Аникиенко

Яка біда ! Бойкот товарів від епл

• Дима Приваленков

Идеальный ноут с идеальной раскладкой клавиатуры

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый

Cучасний і продуктивний ноутбук. Ідеально підходить для роботи та навчання.

Достоинства:
    Продуктивність, ефективність споживаної енергії, безшумність, дизайн
    Недостатки:
    немає

• Юрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Все життя відтягував цей момент, і він настав. Я купив цей мак і вже за 2 дні після користування зрозумів чому це одна з найкращих технік. Автономність роботи нереальна - більше 10 годин роботи від одного заряду, браузер зум, відео, музика. Легкість та якість в одному пристрої. Якщо сумніваєтесь, то згадуйте кожен раз, коли ваш ноут на вінді підвисає і ви дратуєтесь.

Достоинства:
    Батарея, якість екрану, звук, швидкість
    Недостатки:
    Не виявив, хіба те що екран глянцевий і залишаються сліди

Чудовий ноутбук.

Достоинства:
    Батарея, розміри, продуктивність
    Недостатки:
    Немає української розкладки
    • Егор Марченко

Зачем она если меняются только 2 буквы

• Максим Циберный

Підкажіть будь ласка я от теж купив вчора і помітив що клавіатура має такий запах пластмаси не дуже приємний, запах просто так не чути але якщо їх понюхати то ж прям такий чіткий запах,у вас такого не було?чи цей запах з часом зникне

Доброго дня.
      Дякуємо за покупку та хочемо відмітити, що будь-який прилад виготовлений з пластику може мати легкий запах, через деякий час він зникне.

• Вадим Шкіряк

Ноутбук чудовий

Достоинства:
    Вага, заряд, дисплей, компактність