- Олександр Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Десь через 3 місяці активного користування зламався верхній правий куток пластику, ще через 4 місяці тріснув вже верхній лівий, невдовзі скоро відламається як і правий, планшет з чохлом ніразу не падав
- Достоинства:
- Стильний дизайн
- Недостатки:
- Низька якість пластику
Представник постачальникаДоброго дня, Олександр! Дякуємо за зворотній зв'язок. Ми постійно працюємо над покращенням якості продукції, ваші зауваження передали у відділ контролю якості. З повагою команда ArmorStandart.
- Артем Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
нажаль чохол спустя 3-4 місяці використання почав лопати, кожний раз в новому місці, при цьому планшет просто лежить, нікуда не ношу його. Клеїв холодною зваркою, вже лопло знову в 5тому місці, в основному в районі камери. можливо невдала запресовка попалась
- Владимир С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Відмінно!
Представник постачальникаДоброго дня, Володимир! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.
- Іван С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарнний кейс, коритуюсь пів року нарікань нема
- Недостатки:
- Не виявив
Представник постачальникаДоброго дня, Іван! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.
- Артем Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
більш менш нормальний, є косячок якщо кришкучохла завернути в другу сторону то планшет також виключається якщо стоїть розумна обкладинка, думав що з планшетом проблеми, поки не вдуплився
- Олег К***
Чехол защищает камеру,стекло не поднимает?
- Артем Т***
там є пластикова оконтовка на камерний модуль, але я б не сказав що захист прям класний, якщо впаде камерою на щось то коцне. Що значить скло не піднімає? я не дуже зрозумів. Скло в мене наклеєне і воно на свому місці з ним нічого не сталось
- Олег К***
Спасибо Артем.Про камеру и стекло я понял(на смартфонах некоторые чехлы поднимают края стекла,здесь не так).
