- Ілля П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Прислали нове скло, все чудово
Представник постачальникаДоброго дня, Ілля! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.
- Ілля П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Скло має деформації по краях і по боках що при поклейці створює бульбашки на екрані і виникає бажання зняти його. Ніякі вирівнювання, переклейки не допомогли, бульбашки в тих же місцях
- Достоинства:
- Відбиток працює при підвищені чутливості сенсора
- Недостатки:
- Деформація скла
Представник постачальникаДоброго дня! Для вирішення вашого питання просимо звернутися в службу підтримки компанії: ссылкаЗ повагою команда ArmorStandart.
- Ілля П***
Написав в підтримку розетки, відправили нове скло, все чудово, поклеїлось добре, відбиток працює
Представник постачальникаДоброго дня, Ілля! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.
- Дмитро К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
.
Представник постачальникаДоброго дня, Дмитро! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.
- Станислав К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарне скло в парі з чохлом ArmorStandart
Представник постачальникаДоброго дня, Станіслав! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.
- Кирилл Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все супер, дійшло в гарному стані, легко клєїться і забезпечує добрий захист, клеїв не на один телефон саме ArmorStandart, показує себе дуже добре
Представник постачальникаДоброго дня, Кирилл! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.
- Александр Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Продали использованное стекло без плёнки.
- Недостатки:
- 100
Представник постачальникаДоброго дня! Для вирішення вашого питання просимо звернутися в службу підтримки компанії: [email protected]. З повагою команда ArmorStandart.
- Іван К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Прийшло браковане і я одразу не перевірив і вже почав готуватися до поклейки і відкрив салфетки. По середині скла є чорна смужка наче пилинка, але вона не забирається, пробував і тими стікерами, вона в товщі скла. Також коло чорної рамки є бульбашки в масиві скла. Гроші на вітер, дуже шкода.
Правду кажучи, десь місяць тому замовляв скло цієї самої фірми на інший телефон то там все було добре.
Після цього випадку буду перевіряти скло при отриманні товару.- Недостатки:
- Брак
Представник постачальникаДоброго дня, Іван! Для вирішення вашого питання просимо звернутися в службу підтримки компанії: ссылкаЗ повагою команда ArmorStandart.
- Іван К***
Звернувся в точку видачі розетки, пояснив, що не так зі склом і оформив повернення коштів. Питання вирішене. Для мене урок, що треба скло теж перевіряти при отриманні. Ну і тепер треба купити нове скло.
- Павло І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Скло не повністю закриває дисплей по краям, не вистачає ширини 1мм.
Приклеєлося добре
Представник постачальникаДоброго дня, Павло! Дане захисне скло не покриває весь екран, залишаючи кілька міліметрів з кожного боку, щоб чохол не підірвав краї. Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.
- Павло І***
Представник постачальника, цього все одно забагато навіть враховуючи чохол.
- ВолодимирОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
гарне надійде захисне скло. краш-тест в моєму виконанні не проходило (і сподіваюсь, що не доведеться), та з ним користуватись телефон стало спокійніше. приємно ковзає палець по екрану (граю в Beatstar, дуже багато ритмічних рухів, де не завадить гарне ковзання по екрану телефону), сенсор не тормозить, камера в якості не втратила
- Достоинства:
- все чудово
- Недостатки:
- немає
Представник постачальникаДоброго дня, Володимир! Дякуємо, що обрали нас та нашу продукцію! Приємного користування! З повагою команда ArmorStandart.
