- Настя А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Мой первый диффузор , опыта в них не имею. Запах приятный , цветочный , свежий. Поставила в большой комнате , на полочку , на 1,3 метра от пола как и положено , сняла крышку и поставила 5 палочек . За 2 дня запах еле ошутимый , надеюсь он станет интенсивнее. Спасибо продавцу.
- Достоинства:
- Хороший запах , красивый дизайн
- Недостатки:
- Особо нет аромата
- Представник постачальника
Дякуємо вам за відгук і за те, що обрали наш аромадифузор "Sakura"
Це справді дуже ніжний, квітково-свіжий аромат, тому в перші дні він може розкриватися більш делікатно, особливо у великому приміщенні.
Щоб аромат став більш відчутним, рекомендуємо раз на 2–3 дні перевертати палички та легенько перемішувати рідину у флаконі - це допомагає аромату краще дифузуватися в просторі. Також інтенсивність можна регулювати кількістю паличок: чим їх більше, тим насиченішим буде аромат.
Дякуємо за ваші враження та приємні слова про дизайн
- Юрій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купував по опису. Запах відповідає опису. Насичений і разом з тим ніжний і ненав'язливий. Стоїть тиждень з трьома паличками, рівень дуже незначно знизився , таким темпом хватить на пару місяців. В однокімнатній квартирі поставив біля вхідних дверей - пахне і в кімнаті і на кухні .дуже задоволений.
- Достоинства:
- Повністю відповідає опису
- Недостатки:
- Нема
- Представник постачальника
Добрий день, дякуємо за Ваш чудовий відгук! Нам дуже приємно, що аромат виправдав Ваші очікування. Нехай радує Вас довго та приносить затишок до оселі.
- Діана К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Запах різкий, не схожий на той, що в описі
Швидко вивітрюється- Недостатки:
- Запах зовсім не той, що описано
- Представник постачальника
Вітаю, якщо запах різкий спробуйте перемішати рідину. Можливо Ви відчуваєте лише спирт бо аромамасло осіло на дно. Переверніть палички та можете зменшити їх кількість, якщо аромат дуже насичений.
Аромат "Сакура" ніжний сам по собі. Вивітрюється швидко якраз через те що рідину не перемішували, спирт вивітрюється, а аромамасло залишається на дні....у подальшому залишиться тільки аромамасло на і дифузія аромату не буде відбуватися.
- Юлія Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Аромат зовсім не відчувається . Гроші на вітер
- Представник постачальника
Вітаємо, аромат "Сакура" - ніжний, квітковий. Він має добре відчуватися. Спробуйте змінити місце розташувння. Уникайте протягів (коридор або місця біля балкону). Також важливо один раз на 2-3 дні перемішувати рідину та перевертати палички, щоб запах яскравіше відчувався. Регулюйте насиченість аромату за допомогою паличок (чим більше паличок, тим краще відчувається аромат).
- Ірина Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Непоганий запах, дуже яскраво відчувається запах абрикосових кісточок. Сильніший за яблука, самі квіти вишні і корицю. Кому таке подобається - зайде.
Дуже швидко уходить, бо дуже широке горлишко. Більше 2 паличок краще не ставити, я іноді навіть дістаю їх, бо навіть і так дуже сильний запах. За місяць в мене десь половина випарувалася (половину часу палички були висунуті)- Достоинства:
- Сильний запах, стильна скляночка
- Недостатки:
- Широке горлишко, швидко випаровується
- Кузьминская А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Брали ля офісу, дуже освіжає, сподобалося
- Танюша Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Швидко вивітрюється, за 2 тижні пляшечка вже була порожня, аромат чути тільки зовсім поруч біля дифузора
- Достоинства:
- Нема
- Недостатки:
- Швидко вивітрюється
- Представник постачальника
Добрий день. У середньому аромадифузора вистачає на 1-1,5 місяці. Але є різні чинники, які впливають на швидкість вивітрювання. Вивітрювання залежить від кількості встановлених паличок, температури та вологості приміщення. Наприклад, якщо аромодифузор стоїть у ванній кімнаті або біля батареї, рідина швидше буде випаровуватись через високу вологість/ температуру повітря. Щоб аромат відчувався, ми рекомендуємо перемішувати рідину та перевертати палички кожні 2-3 дні.
- Светлана С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Очень переживала подойдет ли мне запах, но он очень "вписался" в интерьер моей комнаты и не мешает проживающим, даже улучшает настроение ненавязчивой ноткой цветов
- Достоинства:
- Отличный запах, не приторный и не едкий
- Недостатки:
- не заметила
- Антибура О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Аромат супер
- Вера С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Приятный нежный аромат. Очень понравился.
- Достоинства:
- Большой флакон
- Недостатки:
- Нет
- Наталья А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Аромат ненавязчивый, нежный. Мне понравился. Спасибо.
- Аліна К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Аромат такий ніжний, ненав'язливий, квітковий,не солодкий.Дякую!
- КаоуоОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Топ!!!!!!!
- Недостатки:
- Пахнет
