Отзывы покупателей о Маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00 / 90IG06Z0-MU2C00)

• Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Налаштував в режимі AP. По дроту швидкість 93Мбіт/сек.
    По Вайфай 5Ггц:
    - в кімнаті з роутером - 91Мбіт/сек,
    - в дальній кімнаті 3к квартири ~ 60 Мбіт/сек.
    По Вайфай 2.4Ггц ~ 30 Мбіт/сек.

• Виталий Витренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

-80dbm в сусідній кімнаті через стінку…

Добрий день, Віталій!
      Чи можна уточнити, яка товщина і який матеріал стіни?
      Дякую!

• Валерий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

До цього був дешевенький tp-link Archer C20, інтернет постійно лагав, з цієї причини змінив навіть провайдера, після чого зрозумів що причина в роутері. Для мене стабільний інтернет критично, так як працюю віддалено через тимс, зум, вайбер, набридли постійні вильоти, зниклий зв'язок. Зараз все працює без нарікань. Покрив повністю трикімнатну квартиру, усюди повна шкала, все "літає". Швидкість по вайфаю видає 80-90% від номіналу, попередній в двічі повільніший був і не стабільний. Не знаю чи це заслуга Asus, чи просто інший рівень роутера в порівнянні з минулим, але я задоволений.

Достоинства:
    Зручне та просте налаштування. Стабільний інтернет.
    Недостатки:
    Поки не знайшов
  • Олексій Голярчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все гаразд. 900-950 Мбпс по фай-фаю - видає.
    Але швидкість з"єднання із роутером - нестабільна.
    Частотний канал - виділений, 100-ий. Але швидкість скаче від 100 до 2400 Мбпс.
    Ноути теж асус.

Достоинства:
    Ціна і швидкість
    Недостатки:
    Нестабільність з"єнання ноута із роутером
    • Олексій Голярчук

Купив 2. Зробив хатню мережу через Меш.

Добрий день, Олексій!
      Встановіть на смартфон додаток Wi-Fi аналізатор та перевірте завантаженість каналів. Можливо, на 100-му каналі працює багато сусідніх Wi-Fi мереж. Коли сусіди починають активно користуватись мережами, Ви спостерігаєте зниження швидкості. Потрібно обрати менш завантажений канал.

• Сергій Бойко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не знаю в кого там які були проблеми, але в мене все чітко підключилось (навіть через додаток), оновилось і працює. Гарно працює! Відколи купив, це вже 7 днів, жодного разу він мене не турбував. Попередній, keenetic City, став постійно перепідключати інтернет, а з цим все Ок. Додаток вражає дизайном, я порівнюю з keenetic app.

Достоинства:
    Стабільність, дизай, та додаток.
    Недостатки:
    Лише чорний колір, гріється.
  • Євген Сірик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюсь вже 3 місяці цим роуетром. Взагалі классно. Не рекомендую тільки оновлювати його далі прошивки 3.0.0.4.386_51948. Наступна після цієї прошивки яка прийшла в додаток, робить роботу роутера неможливим для використання, а саме провали відгуку роутера. Тобто не грати по вай фаю нормально не зможете, не працювати до прикладу через ip телефонію також не зможете, через постійні провали в конекті до роутера. Перепрошив з офф сайту цієб 3.0.0.4.386_51948 прошивкою, все стало знову чудово працювати. Можливо в когось такі ж проблеми з роутером і комусь цей відгук допоможе)

Достоинства:
    Гарна якість. Свою заявлену швидкість віддає
    Недостатки:
    Не спішіть оновлювати прошивку

Добрий день, Євген!
      Дякуємо за надану інформацію. Ми перевіримо роботу вказаної прошивки і передамо інформацію у головний офіс.

• Дім

Велике дякую вам. Ви навіть не уявляєте як ви мене виручили.
      Встановив RT-AX57 в офіс, оновив прошивку, скинув налаштування до заводських і налаштував все начисто.
      Начебто все ок, швидкість висока, а от стабільності нема.
      WAN відвалюється майже кожні 3-5хв, трохи навантаження і вже втрачає інтернет, навіть по кабелю.
      Довго перебивав налаштування, IP провайдера прописані статичні налаштування. Аж поки не натрапив на ваш відгук.
      Відкотився з 3.0.0.4.386_52294 на вашу, рекомендовану - все добре.
      ASUS - як так? Ди сих пір немає виправлення.

• Igor

Я перевірив на прошивці 3.0.0.4.386_52294, зі статичним IP. Конектиться швидко, обривів не спостерігаю.

• Ярослав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный роутер, при грамотной настройке и правильном расположении устройства - стабильно держит высокую скорость. На частоте 5 Ггц в в других комнатах чуть проседается скорость, то есть если находишься в комнате где расположен роутер, скорость более 600мбит, если уходишь в другую команту скорость порядка 200 мбит.

Чтобы не было лишних вопросов с настройкой - я рекомендую не включать 160 Мгц и не включать 802.11ax / WiFi 6. У меня без этого работает идеально и стабильно. Ничего не глючит.

Достоинства:
    На 5 ГГц стабильно держит высокую скорость.
    Недостатки:
    Если идет что-то не так с настройкой, требует больше времени тыкать-экспериментировать в настройках
  • Володимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Вже третій вечір танці з бубном!
    Скинув налаштування, обрав логін, паролі і тд. Зайшов на роутер, протестив швидкість.
    2,4 герц і 5герц все працює.
    Але підключитись до 5герц не можливо. Помилка. Ніяк з цим не впоратись. Це якийсь жах. Ноутбук Lenovo взагалі не знаходить WiFi цього роутеру. Сусідні WiFi - ок. Але не цей. Ставлю старий TPlink, все норм.
    Мабудь буду робити повернення поки не пройшло 14 днів. З ним явно щось не те. А такі надії були

Достоинства:
    Тільки на папері і в опису товару
    Недостатки:
    Таке враження що роутер за 350грн
    • Igor

Володимир, треба спробувати міняти канали на 5 ГГц. Схоже, що Ваш гаджет мережу бачить, а використовувати якийсь більш високий канал не може.

• Володимир

І змінював на 5герц налаштування. І вибір каналу стоїть автоматичний. Тільки відповідно включив ширину каналу 160. На ранок все ж таки вдалося підключитись. Але це ж не нормально все ж таки.

• Ярослав Клименко

Проблема с которой вы столкнулись вероятней всего вызвана с тем, что в настройках включено 160 МГц и 802.11ax / WiFi 6.

Я рекомендую использовать настройку 20/40/80 МГц и оставить и не включать 802.11ax / WiFi 6.

• Олександр Крат
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер працював лише у режимі smart connect, але через те що все підключав на 2.4 ГГц із низькою швидкістю, я вирішив розділити 2.4 та 5 ГГц мережі.
    Після цього усі підключені пристрої перестали підключатися, неправильний пароль. Пробував заново додавати мережу на пристроях, скидав роутер на заводські, перегружав, заново налаштовував, але проблема так і залишилась.
    Погрався з ним кілька годин без успіху і повернув.

P.S. Колись був у користуванні Asus RT-N12E і він також був дуже проблемним.

Достоинства:
    Видає гігабіт на 5ГГц підключенні.
    Недостатки:
    Працює досить дивно.
    • Igor

Олександр, мабуть у Вас просто щось не склалось з налаштуванням. Ключ безпеки можна десь записати тимчасово у текстовому редакторі. А потім просто скопіювати і вставити при налаштуванні роутера і при підключенні гаджета до роутера.
      І RT-AX57, і RT-N12E налаштовуються майже однаково і проблем не повинно виникати.

• Виктор Мосюра
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Кращий роутер за свої кошти! Вирішив проблему із плохим інтернетом.

Достоинства:
    Велика зона покриття, легкість в підключені
  • Эдуард Гордиенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брал на замену асус 1200 в2 , так как старый 100 мв ,работа удалённо заставила провести оптоволокно, когда платиш за 1гб нужно им пользоваться все гаджеты стали работать стабильнее и быстрее , старый асус 1200 будет подключён как доп. разгрузит и усилит сигнал если не будет хватать , по WI-FI на 5гц скорость от 350 до 650 меньше не видел 4 тф+ планшет , 2пк +тв на лане там вообще 800+ постоянно . Вывод покупкой доволен рекомендую!

Достоинства:
    быстрая настройка ,стабильная работа
    Недостатки:
    ram 256 -почти забита со старта, хотелось бы 512
  • Степан Туринец
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Asus RT-AX57 – надежная штука. Сеть у нас живет 24/7, и этот роутер справляется. Зона покрытия по всему дому. Скорость не подводит, даже когда много устройств онлайн. Супер удобное мобильное приложение для управления. Внешний вид роутера - простой, но стильный, круто вписался в интерьер.

Достоинства:
    Стабильность.
    Недостатки:
    Нет.
  • Артем Бойко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

До цього був Netis приблизно з такими ж характеристиками, це був кошмар, постійні відвали на високих швидкостях завантаження. З цим асус все чудово! На макбук у сусідній кімнаті 750мбіт, по Lan стабільно 950, коли пс5 качає гру на максимальній швидкості, інші девайси працюють нормально, ніяких відвалів

Достоинства:
    Потужність
    Недостатки:
    Поки немає
  • Магаляс Василий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купував на заміну старому Tp-Link, який з потугами справлявся і доводилося перезавантажувати його. Роутером задоволений повністю.
    Стабільне покриття. Щонайменш вистачає для 3 -х кімнатної квартири.
    Придбанням задоволений. Сподіваюсь, буде працювати довго та надійно.

Достоинства:
    Легке прийнятне налаштування,зручний додаток, стабільна робота, віддаленне управління.
    Недостатки:
    Поки що невиявлено
  • Сергей Шевченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Розетка - молодець. Отримав через 2 дні після замовлення. Роутер легко налаштовується за допомогою мобільного застосунку. За посиланням в браузері 192.168.50.1 можна виконати більше розширені налаштування. Але покриття не дуже широке. Через дві стіни tvbox не бачить мережу 5 Ггц.

Достоинства:
    Легке налаштування. Працює без збоїв і зависань.
    Недостатки:
    Недостатнє покриття. Дім всього 57 квадратів.
  • Іван Мельник
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Машинка робоча. Легка настройка та експлуатація. Хороша українська локалізація. Уже звичний інтерфейс куди час віддачу додають нові кнопочки.

Недостатки:
    У мене особисто при увімкненні 160гц мережі ноути та телефони які вміють в це все(по характеристикам) рандомно переставало конектитись. Ну не біда вистачить і 1.8 гб/сек. Інтернет всеодно 100мб
  • Валентин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Даний маршрутизатор рекомендую Всім, а особливо тим в кого ще стоїть старий роутер десятирічної давності, таяк було в мене.

Після налаштування (налаштовував через ПК) прийшлося зателефонувати провайдеру, щоб він зареєстрував даний роутер в своїй мережі (такі особливості провайдера) бо було підключення без доступу в інтернет.

Після підключення швидкість збільшилася вдвічі порівняно з старим роутером, що по кабелю на ПК і що по Wi-Fi 5 ГГц.

Труднощів з підключення не було. Більше заняло часу вивчення меню маршрутизатора, таяк до цього часу маршрутизатором фірми Asus не користувався.

Надіюся буде працювати не менше чим мій старий роутер, хоча він ще робочий і добре себе почуває після 10-ти років.

Достоинства:
    Швидкість збільшилася вдвічі в порівнянні з старим моїм роутером 10-ти річної давності
    Недостатки:
    На даний час немає, надіюся і не появляться
  • Владислав Іванов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав для будинку й майбутньої організації Mesh-мережі. Легкий та зручний в налаштуванні як через телефон, так і через вебінтерфейс. Сам інтерфейс трохи незвичний (після TP-Link'ів), але радує дрібничками, що полегшують роботу. Після підключення одразу запропонував оновити прошивку

Достоинства:
    Трохи суб'єктивні, бо мало користувався: ще не вмикав автоматичне перезавантаження щоночі, як на всіх TP-Link'ах, якими раніше доводилося користуватися, і не розпікається як попередній роутер
    Недостатки:
    Поки не виявив
  • Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав та спробував у режимі MESH. І тут мене чекали сюрпризи - при бездротовому підключенні роутер видавав більшу швидкість ніж при підключенні його кабелем Cat 5e (дешевим, але все ж). Тому майте на увазі що для якісного розширення мережі потрібно використовувати якісні кабелі (якщо цікавить максимальна продуктивність). Перевів у режим "моста" - по безпровідному підключенні швидкість завантаження/вивантаження - 440/540, з'єднав з основним роутером кабелем 8 Cat - 750/880 (тобто швидкість вперається в можливості надані вашим провайдером).

Висновки - комутацію потрібно виконувати на якісних матч коржах!

А так все працює супер, через що й обераю роутери Asus!

Ще додам - в комплекті йде прикольний модульний блок живлення на 12В з насадками для европейських та англійських розеток, зручно та легко проводити заміну (якщо виникає потреба ясна річ).

Достоинства:
    Все працює, як і повинно
    Недостатки:
    Маркий (але й ні до чого постійно мацати рученятами)
  • Игорь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Добротний роутер,підключив за 2хвилини,по кюар коду налаштував ,швидкість ідентична проводу ,в мене пока 100мегабіт.

Достоинства:
    Wifi6 ,дизайн,зрозумілість у підключені
    Недостатки:
    Поки що нема
  • Алекс Давидюк

Супер!

Достоинства:
    Новинка, стабільна робота, є зручний додаток, віддаленне управління, легке налаштування.
    Недостатки:
    Немає.
  • Богдан
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брав на заміну старенькому Tp-Link, який вже не справлявся і доводилося перезавантажувати його по декілька разів на день. Роутером задоволений повністю. Налаштувати легко, значно виросла швидкість (старий був 100 Мб), стабільне покриття. Окрема подяка за можливість відключення індикації, яка вночі досить яскраво світить.

Достоинства:
    Стабільне покриття, швидкість, легкість в налаштуванні
    Недостатки:
    Поки що не помітив
  • Дмитро
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав роутер цей. Якщо вам не потрібно 160гц, то не варто переплачувати, беріть ах55. В описі помилка: ОЗУ 256 а не 512. Чому так в новій моделі - незрозуміло. Зайнято відразу 170мб після підключення.
    Стоїть на столі, якщо його заступити навіть трохи - зникає сигнал WAN і горить червоним, може перепідключиться, але скоріш за все перепідключати руками кабель. Дуже важко знайти положення кабелю, щоб працювало нормально. Інши 2 роутер не мають такі проблеми. З таким дефектом неможливо здати у гарантію, тому що воно може працювати і вони не приймуть, скажуть що в них все ок, а ти чекай місяць, поки перевірять кабель

Достоинства:
    Недостатки:
    Брак, опис вводить у оману

Добрий день, Дмитро!
      Дякуємо, що вказали на помилку в описі, ми її обов'язково виправимо.
      З приводу проблеми з WAN-портом ІВи можете звернутись до сервіс-центру.
      Але варто впевнитись, що це не проблема саме з з кабелем WAN.
      Якщо несправний саме WAN-порт роутера, то сервіс-центр організує заміну на новий пристрій.

• Дім

Це не WAN порт, а прошивка. Вже писали в коментарях.
      Відкотиться на старішу

• Руслан Дяченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Нещодавно я оновив свою домашню мережу за допомогою маршрутизатора Asus RT-AX57 Router (90IG06Z0-MO3C00), і мушу сказати, що це абсолютно змінило правила гри! Цей маршрутизатор перевершив мої очікування з точки зору продуктивності, надійності та загального користувацького досвіду. Ось чому я настійно рекомендую Asus RT-AX57 всім, хто хоче покращити налаштування своєї домашньої мережі.

Перш за все, передова технологія Wi-Fi 6 повністю змінила мій спосіб підключення та використання інтернету. Завдяки вищій швидкості та більшій пропускній здатності я можу без зусиль переглядати потокове відео у форматі 4K, грати в онлайн-ігри та завантажувати великі файли без жодних затримок чи перебоїв. Покриття Wi-Fi в моєму будинку вражає, досягаючи навіть найвіддаленіших куточків із сильним і стабільним з'єднанням. Незалежно від того, де я перебуваю - у вітальні, спальні чи навіть на задньому дворі - я можу насолоджуватися безперебійним доступом до Інтернету з постійною швидкістю.

Налаштування маршрутизатора Asus RT-AX57 не викликало жодних труднощів. Інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс і супровідний мобільний додаток Asus зробили процес встановлення простим і безпроблемним. Навіть для тих, хто не є технічно підкованим, Asus зробив неймовірно простим налаштування мережевих налаштувань, керування пристроями та оптимізацію продуктивності лише кількома дотиками на смартфоні. Він справді задовольнить потреби як початківців, так і досвідчених користувачів, пропонуючи цілий ряд функцій, що відповідають індивідуальним уподобанням.

Однією з особливостей цього маршрутизатора є його надійні заходи безпеки. Завдяки AiProtection Pro від Trend Micro, Asus RT-AX57 забезпечує комплексний захист від онлайн-загроз, шкідливого програмного забезпечення та шкідливих веб-сайтів. Це дає мені спокій, знаючи, що мої пристрої та особисті дані захищені від потенційних кібератак. Маршрутизатор також має вбудований батьківський контроль, що дозволяє мені керувати та контролювати використання Інтернету моїми дітьми, забезпечуючи їхню безпеку під час вивчення цифрового світу.

Ще один аспект, який мене вразив, - це дизайн і якість збірки Asus RT-AX57. Витончений, сучасний дизайн ідеально поєднується з будь-яким домашнім інтер'єром, а компактні розміри дозволяють легко розмістити його де завгодно, не займаючи багато місця. Міцна конструкція роутера відчувається міцною та надійною, що дає мені впевненість у його довговічності.

Нарешті, я хочу похвалити Asus за їхню виняткову підтримку клієнтів. Щоразу, коли у мене виникали запитання або мені потрібна була допомога, їхня команда була оперативною, обізнаною та справді корисною. Їхнє прагнення надавати першокласне обслуговування клієнтів ще більше зміцнює мою довіру та задоволеність брендом.

На закінчення, маршрутизатор Asus RT-AX57 (90IG06Z0-MO3C00) революціонізував мій досвід роботи з домашньою мережею. Його вражаючі можливості Wi-Fi 6, легке налаштування, надійні функції безпеки та стильний дизайн роблять його відмінним вибором на ринку.

Достоинства:
    Недостатки:
    Не супутник Притули
    • Сергій

Відгук схожий на рекламу.

• Макс Су

В мене запитання а де ви побачили air protection pro. Якщо в описі написано AP Classic?

• Igor

Так, у RT-AX57 - AiProtection Classic. Pro стоїть у більш старших моделях.

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Роутер прибув на точку видачі досить швидко після замовлення. Лекго і просто налаштовується, тобто все виставляється і робиться в автоматично у режимі, тому для простого користувача нічого додатково робити не потрібно. Однак після перших налаштувань не зміг підключитись до 5 Гц мережі, оскільки автоматичний канал був 116, а він категорії DFS і мій ноутбук по ньому підключатись не хотів. Вирішилось все просто - ручною зміною каналу, але майте на увазі хто з подібним зіштовхнеться.

Дійсно пристрої, які підтримують wifi 6 мають більшу швидкість підключення ніж ті, що по wifi 5 і це дуже порадувало.

VPN мене не дуже сподобався, оскільки роутер не підтримує протокол wireguard, а з тих, що мені цікаві лише OpenVPN. В порівнянні з Keenetic peak по протоколу OpenVPN з тим самим vpn сервісом та одним і тим же сервером, швидкість у Asus - 40 мбіт, а Keenetic - 80 мбіт. Із головних для себе мінусів - це відсутність можливості застосувати VPN лише для певних пристроїв чи взагалі одного. Також не порадувала низька оперативна пам’ять, в штатному режимі вона загружена аж на 69-71%, що є не зовсім добрим показником. Питання до виробника, чому не зробити у новій моделі 512 мегабайт і уникнути подібних проблем?

Достоинства:
    Дуже хороший дизайн, нормальна покрівельна здатність WiFi, Гігабітні порти та класне управління зі сторони програми телефона
    Недостатки:
    Неможливість давати VPN лише ддя певних пристроїв, мала оперативна пам’ять.
  • Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Придбав собі роутер Asus RT-AX57 і можу сказати що це бомба (в хорошому сенсі:)). Виглядає дуже класно та преміальної, в руках відчувається, що "маєш вещь", також володію Asus RT-AX55 - так він на фоні 57-го простенький такий, шлипкенький, виглядає набагато дешевше (про преміальність взагалі мова не йде).

Говорю відразу, брав не як основний роутер, а як доповнення до готової мережі (бо основний роутер має бути з usb, а краще з 2-ма й відносно свіжими стандартами для всіляких там Samba/DLNA серверів для зручного доступу до мультимедіа). Трохи перевірив як AiMesh вузол - налаштування напрочуд легке та швидке, за що й полюбляю Asus, бо стабільні й мороки мінімум (та й мобільні додатки зручні для швидкого керування) - все працює на вищому рівні. Гадаю, для AiMesh системи й братимуть 57-й, адже процесор потужний та 4 антени даватимуть можливість багатьом клієнтам користуватися інтернетом безшовним на великій площі, або у великому будинку на кілька поверхів що дуже класно - без дурнуватих перемикань туди-сюди.

Сам же взяв для використання у режимі "медіа-моста" - і знову таки налаштувань мінімум, а саме вибрати безпровідну мережу, та ввести пароль, задати пароль для самого роутера і вуаля, все працює. От люблю коли програмне забезпечення відшліфоване й юзер-френдлі до звичайного користувача. Геть все працює без нарікань.

Про тести швидкості не пишу, адже є таке діло в оглядах на YouTube, й так, результати хороші)

Достоинства:
    Функціонал, швидкість, стабільність, зовнішній вигляд
    Недостатки:
    Трохи марка поверхня (але руцями мацати постійно ні до чого), ціна (умовно, адже хороше за дешево рідко буває)
    • Микола Ла

Як він в плані покриття WI-FI, порівняно з АХ 55, є якісь відмінності чи не помітили ?

• Віталій

Написав же, що не перевіряв швидкість... І для чого взяв також написав. 55-й в іншому місці, тому й порівняти не маю змоги

• Дмитро П.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Куплений на заміну старому Xiaomi Mi Router 3, який був оновлений прошивкою від Keenetic.

В комплектації окрім самого роутеру був присутній зручний адаптер з перехідниками-насадками під різні типи розеток та патч-корд.
    Встановлення та налаштування не зайняло багато часу, та чомусь в певний момент на iPhone перестав працювати Apple Store. Отже скинув налаштування до заводських, оновив прошивку, налаштував знову - все запрацювало як слід.
    Вибору регіону в налаштуваннях не знайшов.

З цікавих моментів, де-які пристрої в бездротовій мережі автоматично визначаються за вендором, отже вся яблучна техніка автоматично отримала іконки Apple, а декілька Андроїдів - свої власні позначки. Роутер навіть визначив виробника комутатора провайдера:)

Під навантаженням (одночасно 3 ноутбуки з FullHD онлайн-відео + SmartTV + два смартфони) - CPU 34%, роутер теплий, але не гарячий. Помилок, лагів не зафіксував. Гостьова мережа налаштовується за розкладом без проблем. Швидкість та дальність роботи - наш невеликий офіс 70 метрів цілком покриває та працює на вулиці біля кафе (18 метрів). Інтернет від провайдера 1 Гб, через 2 тонкі залізобетонні стіни Speedtest видав 692/614 Мб/с, що є дуже пристойним результатом.
    Канал 160 є, я не вмикав, можливо, для MESH системи в новому офісі будемо використовувати.

Мобільний застосунок (iOS) дійсно зручний, можна отримувати інформацію та керувати віддалено, розподіляти за віковими профілями та т.п. Кому потрібно, можна навіть вимикати світлодіодну індикацію, якщо заважає.

Було б непогано мати в веб-інтерфейсі налаштувань роутера нетмонітор каналів, щоб обирати найменш завантажений, та поки що все працює. З суб'єктивних переваг - вся яблучна техніка підключається одразу та працює стабільно.
    Вибором задоволений, сподіваюсь, буде працювати довго та надійно.

Достоинства:
    WiFi 6, швидкість, стабільна робота під високим завантаженням, зручний мобільний застосунок, комплектація
    Недостатки:
    Нема вбудованого нетмонітора каналів сусідніх точок

Доброго дня.

Прошу Вас уточнити, яка швидкість виходить у безпосередній близькості біля роутера, у прямій видимості, по можливості зі скріншотами. Дякую

• Дмитро П.

Олеже, зробив щойно тест.
      792 / 680 в 1.5 метрах від роутера. Той же iPhone 13.

• Олександр Пецик
    Продавец: Rozetka

Цена за такое бомба если бюджет ограничен но ты хочешь взять что то быстрое и чтоб далеко доставало.

Достоинства:
    Скорость интернета и цена
    Недостатки:
    Не заметил
  • Андрей Бондаренко
    Продавец: Rozetka

Отличный роутер рекомендую
    дизайн

Достоинства:
    WiFi 6,Скорость,стабильность,сборка,легко настраивается дизайн
    Недостатки:
    не заметил.