Отзывы покупателей о Маршрутизатор Asus RT-AX86U Pro (90IG07N0-MO3B00)

• Володимир Цибульський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Брал цілеспрямовано для побудови mesh мережі, попередня молодша модель вже була в наявності. Все без проблем поєдналось і працює.

Достоинства:
    Mesh
  • Виктор Писчанский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Отличный внешний вид, сразу с коробки подключился, предложил обновиться на новую версию ПО, перезагрузился и сразу же без каких либо танцев с бубном заработал как нужно. Потребовались лишь настройки по личным предпочтениям.
    Отличный девайс за неприлично неадекватную цену))

Достоинства:
    АСУС
    Недостатки:
    цена
  • Олександр Я.
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Сьогодні отримав цей мега девайс. Дуже задоволений, раніше мав Keenetic Ultra, можу сказати що цей Асус просто космос, взагалі інший рівень. Та і є інфа, що Кінетік має рашківське коріння, не зважаючи на те, де їх офіс.

Двокімнатну квартиру 60 кв роутер повністю покриває - 5Ггц ловить відмінно, не кажучі вже про 2.4. Маю 2 провайдера по оптиці, тариф 500 мегабіт - роутер в дальній кімнаті дає практично цю цифру, але може значно-значно більше - є огляд хлопців з Запоріжжя на Youtube.
    Також затестив функціонал Dual WAN у режимі резервування - коли один провайдер лягає, автоматично перемикається на резерв.
    Обирав між ним та Asus RT-AXE7800 - ціна одна і та сама, 7800 має Wifi 6Ггц, але менш потужний та і яя не маю девайсів які б підтримували 6Ггц поки що. Дзвонив в онлайн магазин Асуса в надії поспілкуватися з технічними спецами, але там мені просто почали читати характеристики з їх сайту)

Треба враховувати, що роутер можна розташувати виключно вертикально - на стіну закріпити не можна, горизонтально не можна. Це обумовлено тим, що всередині є вбудована антена і вона повинна бути в тому положенні як задумав виробник, щоб все працювало як треба.
    В мене роутер розташований не ідеально, дуже високо під стелею, антени в розгорнутому вигляді не помістилися, але в мене все відмінно працює навіть коли вони на 90 градусів нахилені.
    Цей роутер легко підійде не тільки для дому, а і для невеликого офісу

Розетка вислала товар на наступний день, все оперативно - сподобалось, що доставка безкоштовна не тільки до точок видачі була, а і на Нову Пошту (без комісії за наложку).

Достоинства:
    Висока швидкість Wifi, відмінне покриття, потужність, функціонал
    Недостатки:
    Не можна розташувати роутер горизотально
  • Сергій Шульгін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купив нещодавно, тому відгук буде поки що не про технічну сторону, а візуальну та якість.
    Попередній роутер - Asus RT-AC68U, тому порівняння буде з ним.
    1. У Asus RT-AX86U Pro якість пластику трохи просіла. У мого попереднього роутера (модель зазначена вище) пластик добротніший.
    А цей як іграшка якась.)
    2. Блок живлення дешманський. Де взагалі його знайшли? Він начебто не фірмовий, а від якоїсь китайської техніки. Топорний.
    3. Немає кнопки вимикання Wi-Fi.
    4. Нижня частина корпуса роутера гарніша/міцніша ніж в попередньому.
    5. Лампочки не дратують, але іноді хочеться їх трохи "приглушити".
    6. Після налаштування все працювало добре. Але після того як я активува в налаштуваннях IPv6, то пропав інтернет. Я так і не зрозумів що саме допомогло, але спробував все - від звичайного вимкнення до витаскування дроту провайдера.
    7. Wi-Fi 5GHz дуже довго вмикається. Я не знаю чи це через те що я вмикнув Wi-Fi 6 чи ні, не в курсі. Але на поперденьому (не підтримує Wi-Fi 6), 5Ghz теж з затримкою вмикався (в порівнянні з 2GHz), але не так довго як на новому роутері. Але це не суттєво якщо у вас роутер увімкнений постійно.

UPD
      Так-с.
      Виявив чому не було інтернету. Якщо ми під’єднуємо к роутеру кабель провайдера у 2.5G порт, то треба вказати це у налаштуваннях, а саме:
      Інтернет > Подвійний WAN > і там де Первинний WAN треба обрати 2.5G WAN
      P.S. Якщо у вас 2 провайдера, то можете їх використовувати одночасно або в режимі відмовостійкості, для цього увімкнути тумблер "Увімкнути подвійний WAN" і в поле "Вторинний WAN" обрати 1G WAN

• Igor

1. У RT-AC68U та RT-AX86U Pro зовсім різні корпуси, хоч і схожі за формою. RT-AC68U робили у стилі Black Diamond, який цснував у роутерів АСУС з 2011 року. Зараз прийшов час міняти вигляд. Пластик не дає запах? Не деформується?
      2. В БЖ головне характеристики і надійність, а не вигляд. Не всі БЖ, що йдуть у коробках з пристроями, містять логотип саме АСУС. Це не проблема, це бізнес.
      3. Для вимкнення ВайФай можна переконфігурувати кнопку WPS, нею ну дуууже рідко користуємось зараз.
      4. Індикатори можна вимкнути кнопкою, якщо заважають.
      5. 5 ГГц дійсно стартує довше, бо роутер має перевірити чи не зайняті військовими DFS-канали.

2Igor,
      1. Запах пластик не дає, але я не про запах, а про його лиття і якість. Достатньо взяти в руки цей роутер і порявняти його з Асусом тих часів (наприклад RT-AC68U) і ви зрозумієте про що я кажу.
      В цьому роутері пластик і лиття зроблено начебто я купив роутер за 1500 грн.
      2. Стосовно БЖ. От у Вас аргументи. А що скажете стосовно інтерʼєру в квартирах? Зараз сторчить в розетці дешманський БЖ роутера який коштує 10 000. Це як взагалі? Таке враження що його взяли з іншого пристрою або замовили у якогось китайського заводу бо не вистачило фірмених. Бо на цьому навіть виробник не вказан.
      3. Не підкажете як це зробити?
      4. Вимикання не потрібно. Я мав на увазі можливість зменшити їх яскравість. Але це не критично.
      5. Дуже довго, як на мене.
      Технічно роутер гарний. Вже оцінив це. Але зовнішньо і враховуючт БЖ він взагалі не відповідає тій ціні яку за нього просять.

• Стріхар Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я купував цю модель саме для того, щоб налагодити роботу з двома WAN-портами, і оскільки цей режим не запрацював - ніякої іншої оцінки поставити не можу.
    Почнемо з того, що як тільки підключаєш другий WAN порт - швидкість падає до 100 мегабіт, тоді як цей самий роутер видає 500-600 коли задіяний тільки один WAN-порт. Файловер не запрацював взагалі навіть на 100 мегабіть, як пишуть спеціалісти, не все там гладко з реалізацією. Шкода, але буду намагатись повернути.

Достоинства:
    Хороший роутер, особливо WiFi частина.
    Недостатки:
    Не вдалось налагодити режим Dual WAN
    • Igor

Сергій, не пам'ятаєте - яка прошивка стояла? Варто зразу оновити прошивку. Бо з виробництва може стояти стара версія. А після оновлення - зробити РЕСЕТ і тоді вже налаштовувати роутер.
      До речі, для версій Про є цікава прошивка з розширеним функціоналом. Для RT-AX86U Pro поки є тільки бета, але там додані ВЛАН, розширені налаштування гостьових мереж...
      Якщо ще не здали, то перевірте прошивку 9.0.0.6.102.4856.

• Ярослав Кримец
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Класний роутер! Швидкість WiFi значно збільшилась: від 500 мбіт до 750мбіт середня швидкість. Покриття також достатньо для 67 м2 квартири, де роутер стоїть біля входу в квартиру. На балконі, у найвіддаленішій частині квартири, через 3 стіни швидкість вже до 100 мбіт, але для покриття без мертвих зон вже потрібна mesh система, а не один роутер.
    Налаштування легке, тільки спочатку скачайте додаток перед зміною роутера, на момент налаштування додаток важив 107 мб. Також одразу оновіть прошивку.
    Роутером цілком задоволений!

Достоинства:
    Швидкий WiFi, змінні антени, легко налаштується, широке покриття
  • Олексій Дубровін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Очень мощный роутер. Лучший что имел в жизни. Очень нравится функционал, свой впн, родителей контроль, файфай 6 просто кайф!

Достоинства:
    Очень мощный по функционалу и настройках. Очень быстрый.
    Недостатки:
    Пока не найдено
  • Олександра Радченко

Гарний потужний роутер!

• Денис
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хотелось бы попользоваться роутером, чтоб понять достоинства и недостатки товара.. Но пока есть один значимый недостаток продавца! За 5 дней с момента покупки роутера, его даже не удосужились оформить на отправку мне.. Поэтому скорее откажусь от купленного товара.. Дааа, розетка уже не та!

Достоинства:
    Невидимые достоинства
    Недостатки:
    Не ясны
    • Денис

Роутер таки получил, первые сутки роутер жил "своей, отдельной жизнью" глючил страшно - но как оказалось надо было ему просто дать нормально обновиться, а потом настраивать.
      по итогу: роутер бомбический! никогда асусами не пользовался , но этот - реально супер! если есть возможность купить - рекомендую

• Роман Нес

и как это относится к оценке работы устройства?