Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1500EA-BQ3733 (90NB0TY6-M040W0) Transparent Silver / 15.6" IPS Full HD / Intel Core i3-1115G4 / RAM 12 ГБ / SSD 512 ГБ / Подсветка клавиатуры

82 отзыва

Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Євгенія Когтєва
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Куплений в листопаді 2023 року, за майже 5 місяців використання майже жодних нарікань, дуже задоволена усім. Купувала за рекомендацією хлопця, по внутрішньому наповненню не дуже розбираюся, але по користуванню чудовий ноут для базових задач. Встановлення віндовс не викликало проблем, головне встановити драйвери за інструкцією з сайту Asus.
    Мікрофону окремий плюс, камера нормальна, нічого особливого. Доволі довго тримає заряд, десь до 5-7 годин при активному використанні(якщо не ігри). Ігри тягне, спокійно витримує сімс)) легші ігри тим паче. Пам'яті для звичайного використання більше ніж достатньо. Легкий, не виглядає великим, для своєї діагоналі. Екран доволі якісний, дуже приємне зображення і кольори, але десь на 3 місяць в куті з'явився засвіт, зник через пару тижнів, але періодично можно помітити на чорному екрані. Для мене не стало критичним настільки, щоб повертати ноут чи віддавати на ремонт, але розумію для когось може бути критично. Це єдиний мінус, який я помітила. В цілому дуже раджу ноутбук.

Достоинства:
    Мікрофон, батарея
    Недостатки:
    Засвіт в куті екрану.
  • Ольга Захаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Доброго дня! Купувала ноут виключно для роботи чоловіку. Працював добре 3,5 місяці. Не було ніяких нарікань. Але вчора він просто вимкнувся і кнопка живлення просто перестала працювати. Віднесли ноут до ремонту, там його розібрали і виявилося, що це підробка причому дуже поганої якості. Деталі з яких він зроблений всередині навіть не від ноута, а від планшета.

Достоинства:
    Швидкість
    Недостатки:
    Підробка
    • Сергей Поклонов

"Працював добре 3,5 місяці. Не було ніяких нарікань." и вдруг попав в какую-то мастерскую там оказались детали от планшета :). А Вам там не сказали, что потёк процессор и память вирусы погрызли и кто-то украл видеокарту (хотя она в процессоре). Чего только не услышишь тут. Пожалуйста, если не разбираетесь в этом, то больше не пишите подобной ерунды. И очень бы хотелось посмотреть в глаза мастерам той "мастерской".

• Артур

Текст схожий на інтерв'ю карлсона - такий же беззмістовний набір слів. І більше питань, ніж відповідей:
      - Більш ніж 80% деталей встановлюються і в планшет, і в ноутбук, і в годинники, і в телефони... Та і які там можна побачити "планшетні" деталі, з кими ноутбук "працював добре 3,5 місяці"?
      - Якщо ноутбуку 3,5 місяці - чому по гарантії не ремонтували?

• Валентин

А в нормальний сервіс звертатись не пробували?

• Іларіон Чайка

Не працює жоден Windows
    Повна лажа і не тільки у нас, бачимо непоодинокі випадки в цієї серії ноутбуків

Достоинства:
    Ніяких
    Недостатки:
    Не працює жоден Windows

Доброго дня. Будь ласка, зверніться до технічної підтримки за рекомендаціями ссылка

• Роман Мочта
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Купил сразу понизили цену на следующий день буду возвращать по закону в течении 14дней имею право товар не подошел

Достоинства:
    Привезли на след день
    Недостатки:
    Демпинг
  • Богдан Баталин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Установил виндовс 11,драйвера загрузились при установке и появилась проблема : отключается wi-fi раз в 2 минуты (бывает 30мин работает даже)на официальном сайте Asus предложены методы по устранению данной проблемы,но после выполнения всех пунктов проблема осталась.Пробовал установить виндовс 10 - проблема повторилась и так же по пунктам сделаны действия указанные на официальном сайте,результата никакого

• Сергій Манченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Не рекомендую цю модель і фірму Asus загалом.
    Ноутбук був куплений як подарунок на новий рік... відпрацював 4 дні і перестав вмикатися.
    Фахівці Asus завзято лагодили місяць ноутбук і полагодили ... але не все.
    Поїхав назад у сервіс (він же якраз і брався для покатушок по сервісах)
    Підтримка Asus замість вибачень та вирішення проблеми у найкоротші терміни…
    Написала неадекватну відповідь, що вони нічого не чинили, все працювало (перевіряли перед відправкою), а проблеми зі звуком викликані драйверами. Якщо ви перевіряли і все працювало перед відправкою ... то які проблеми з драйверами?

• Павел Москаленко

Досить маячню розповідати про Asus. В мене ноутбук 2013 року і доси працює

• Сергей Гончаров

Маячня. Я Купув своїй доньці. Працює асус вже 2.5 роки

• Сергій Манченко

Шановні щасливі володарі пошарпаної техніки асус... я ніде не писав, що ваш улюблений бренд сміття... Заспокойтесь будь ласка.
      Мій відгук про якість сервісу асус, а не якість техніки...
      Я зіткнувся з їхнім сервісом... І написав відгук, виходячи зі свого досвіду. Будь-яка техніка може зламатись і завдання сервісу максимально швидко вирішити проблему, що виникла.
      Якщо ноутбук поїхав у сервіс втретє за два місяці... і щоразу він їде з проблемою, що з'явилася в результаті ремонта. То яка думка у мене може бути про сервіс даного виробника?

Тому мені не зрозуміло навіщо тут писати про те, як довго ви користуєтесь своїми ноутбуками асус... користуйтеся на здоров'я!
      Тут достатньо і хороших відгуків по цій моделі... кожен собі зробить свої висновки.

• Віктор Стадник

Недолік

Недостатки:
    Мережева карта підтримує 72 мбт
  • Вова Голосенин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Отклеился экран , как вернуть по гарантии?

Достоинства:
    Все норм работало до того как экран отклеился

Доброго дня. Будь ласка, зверніться у сервісний центр: ссылка

• виталий грицаенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

За свою ціну класний ноутбук
    Я задоволений

• Максим Грабовецький

Користуюсь більше місяця.
    Легкий, компактний, чудовий дизайн, з клавіатурою приємно працювати, приємна підсвітка.
    Працює швидко, тихо, не гріється.
    Батарея тримає приблизно 5 годин при перегляді фільмів з увімкненим wifi.
    Екран передає чудову картинку.
    Покупкою задоволений.
    Для роботи\навчання рекомендую.

• Фатеева Елена
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Через месяц после покупки этого ноута он перестал включаться. Сдала в магазин Розетка на гарантийный ремонт. Уже 40 дней не могу получить даже вразумительного ответа будет ли он отремонтирован,не то,что ноут получить.

Достоинства:
    Недостатки:
    Слишком быстро сдох

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

• Сергей Гончаров

Если руки кривые, ничего работать не будет.

• Андрій Іванов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Доставка проведена быстро, точно в соответствии с уведомлениями о прибытии товара

Достоинства:
    Правдивость
    Недостатки:
    Отсутствуют
  • Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Місяць роботи - політ нормальний! Хороший ноут!)

• Яна Юхименко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Довелося повернути його назад, так як динамік у нього для роботи в zoom зовсім не підходить. Я маю багато онлайн уроків, зустрічей, і постійно стикалася з новими і новими випробуваннями: перший раз погано чула початок фраз. Після оновлення драйверів, спроб включити/виключити приглушення шуму, стало трохи ліпше, але якусь частину все ще не було чутно навтіь в абсолютній тиші. Потім зявилася проблема, що співрозмовник як тільки себе. Як тільки я вимикала мікрофон, все було нормально. Але я не припиняла спроб покращити ситуацію. Але врешті була зустріч, коли я чула себе, а не співрозмовника.
    Дуже шкода, але довелося повернути товар.

Достоинства:
    Вузькі рамки, 15,6 виглядає таким компактним, колір чудовий, якісь зображення, камера
    Недостатки:
    Динамік
    • Сергей Поклонов

Программка "Sound Booster" могла бы решить Вашу проблему :)

• Христина Яремко

Добрий день, також проводжу онлайн уроки і шукаю зараз ноутбук. Скажіть, будь ласка, який ви обрали для себе і можете порекомендувати мені?

• Роман Герман

MacBook Air

• Сергей Кушнир

дужеьзадоволений покупкою...

Достоинства:
    якісний товар, гарна ціна + оплата частинами
    Недостатки:
    не виявив
  • Александр Копистиринский

Файний ноут!

• Андрей Гаврилов

Гарний. Мені сподобався

Достоинства:
    Гарно виглядає, швидко працює
    Недостатки:
    Не епл)
    • Олександр Пенський

А що гарного в епл? Операційна система від епл повне лай.

• Андрій Петравчук

Згоріла зарядка
    після 15 того дня користування

• Ігор Фурсов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Брав в чорну п'ятницю по знижці, але поки ноут доїхав до мого складу Розетки, подешевшав ще на 1000 грн, приємно! По самому ноутбуку - за такі гроші все офігенно, SSD, 12 gB оперативки, процесор 11-го покоління - комп літає. Читав у відгуках до нього - слабка АКБ, не знаю, то ви ще слабких не бачили - перегляд в онлайн двох підряд фільмів по 2 години кожний - без питань.

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    немає роз'єму LAN
  • Євген Антонов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Гарний девайс, але для мене особисто був мінусом те, що у клавіатурі об'єднані клавіші Ins та Delete. Оскільки insert-ом я звик часто користуватися.

Достоинства:
    Швидкий. Легкий. Стильний. У сірому корпусі не маркий.
    Недостатки:
    Клавіша insert приєднана до клавіші delete, за замовчуванням працює delete. Через клавішу Fn працює Ins.
  • Тарас Іванчишин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноутбук брав на розпродажі за хорошою знижкою. Працює шустренько, пам'яті хватить надовго. Замітив що під час роботи взагалі не чути вентилятора, тільки раз в годину 5 секунд буде ледве чути а потім знову тиша
    В порівнянні з моїм старим це просто казка.

Достоинства:
    Швидко працює
    Не шумний
    Хороший об'єм пам'яті
  • Ольга Захаренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Отличный ноутбук. Красивый, быстрый. Вобщем за свои деньги -топ.

Достоинства:
    Быстрый, просто летает. Симпатичный.
    Недостатки:
    Не очень то прост в установке ОС. Windows 11 в итоге на него так и не установился, но 10-й стал отлично.
  • Олександр Кривошей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Класний ноутбук! Все працює все літає! Є трішки мороки з драйверами при встановленні Windows, але покрокова інструкція з сайту ASUS допомогла.

Достоинства:
    Збалансовані характеристики за вказану ціну.
  • Артем Гринишин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Працює не погано, але багато засвітів, майже весь по колу світеться на темному фоні.

Достоинства:
    Працює не погано
    Недостатки:
    Багато засвітів, майже весь по колу
    • Пахолок Андрій

теж замітив цей нюанс , покрутив трішки кришкою руками пропали, думаю це все через тонкий корпус і сам ноутбук "делікатний" , порівняти з моїм старим в металі мамонтом , то цей взагалі важко назвати надійним в плані корпусу але при обережному користуванні все ок.

• Бровкин Андрей
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Як для повсякдення та частого переміщення дуже зручно а саме спритний

Достоинства:
    Зручно практично
    Недостатки:
    Поки не виявив
  • Елена Соколова

Ноутбук отличный.

• Андрей Сова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Працює, виконує функції без нарікань Дякую

• Евгений Церковный
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Ноут супер, цена качество топ !

• Кіб'юк Володимир

Хороший апарат

Достоинства:
    Пам'ять
    Недостатки:
    Наразі не знайшов
  • Сергій Хитренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Хороший ноутбук, брали доньці для школи онлайн.

Недостатки:
    Не виявлено
  • Бойко Аня

Гарний дизайн, швидко працює

Достоинства:
    Ціна
  • Надія Лавренюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

На пошті розкрити коробку недозволили -бо пломби є це означає що товар новий.
    Комплектація повна.
    Та чому клавіатура російсько??? Як це?

Недостатки:
    російські літери на клавіатурі,про таке треба попереджувати!!! та писати" великими" літерами. Недлявсіх це є нормальним.
    • Артур

Це не російські літери, це кирилиця. Так історично склалося, що кирилицею користуємося і ми, і ті. І про наявність кирилиці попереджували в характеристиках.

Як прикро, що не всі ще вміють читати

• Владислав Никулин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Дуже гарна IPS матриця экрану, кути обзору для невибагливого користувача достаньо гарні. Раджу виключно для роботи, не буде він ігровий, в ігри можна пограти але звичайні і не вибагливі до ноутбука.
    для навчання ідеальний варінт, просто беріть і не парьтесь, ціна гарна за такий потужний ноут. дітям сподобається на 200% ігровий ноут буде коштувати від 25к.
    А цей для комфортної роботи і не більше
    Налаштування драйверів та встановлення вінди довірте фахівцю, мені треба було пів годинки танців з бубном щоб флешка з віндою знайшла ссд ( треба перемикати в біос одну опцію) а так все добре, батькам які цінують свої кошти, які хочуть якісний товар за невелику для потужного ноута ціну.

Достоинства:
    ІPS матриця, 512 ssd, потужний проц початкового рівня, 12 озу яке потягне сьогоденне навантаження на комп
    Недостатки:
    батарея слабенька, налаштування з коробки не буде, якщо не розбираєтесь краще замовляйте вже з віндовз
  • Тетяна Денисенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Працює швидко, варіант для роботи, навчання непоганий.

Достоинства:
    Працює швидко, варіант для роботи, навчання непоганий, користуємося вже другий місяць.
    Недостатки:
    не виявлено
  • Вячеслав Павлик
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серебристый

Чудовий ноутбук. В сірому корпусі не дуже маркий, підсвідка працює чудово. Вінда встановилась легко, тільки перед установкою потрібно установити IRST драйвер, для того щоб було видно диски. З сайту Asus скачайте IRST драйвер і розпакуйте на флешку з віндою. На сайті Асус є відео як це все робити. Тільки не робіть через BIOS (на відео буде показаний другий спосіб) буде потім "тормозити" ноут. Потім встановіть драйвера на WiFi і можете скачати драйвера з офсайту, або є окремий диск з драйверами, там програма яку потрібно запустити і вона встановлює всі необхідні драйвера. Але чомусь у мене не працював WiFi, поки з сайту не скачав і поставив драйвер.
    А так все чудово працює, дуже швидкий. Вінда грузиться за 5-10 секунд. Рекомендую.

Достоинства:
    Об'єм SSD, 12 Гб RAM, підсвітка клавіатури
    Недостатки:
    За таку ціну - нема недоліків.
  • Сергей Корякин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

Гарний ноутбук, працює без нарікань

Недостатки:
    Побільше би акумулятор