Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 (2023) FA507NV-LP110 (90NR0E88-M00970) Jaeger Gray / 15.6" IPS Full HD 144 Гц / AMD Ryzen 5 7535HS / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / nVidia GeForce RTX 4060

Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
  • Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пишу відгук після 2х тижнів користування.
    Топ ноутбук, ультимативне рішення на всі випадки життя
    Процесор льотає, вінда 11 поставилась без будь-яких проблем, чи танців з бубном і дровами (ноути на інтелі, привіт)
    Відеокарта нормас, але я в ігри на ноутбуці ще не грав. Робив тест продуктивності в SOTR, енергоспоживання що бачив це 100 ват
    Але, об'єктивно, 500гб ССД уже мало, як і 16гб оперативи. Звідси мінус, щоб доставити/замінити, треба звертатись в сервісний центр (хто зна, скільки вони попросять за відкручування/закручування 10 гвинтів).
    Зверніть увагу, кому важливо, ссд від WD, без кешу.
    Екран файний, 144гц роблять свою магію. Маю чутливий до поганих екранів зір, з цим працювати комфортно, очі відносно несильно втомлюються.
    Wi-fi та блютуз працюють добре, стабільно.
    Акумулятор не перевіряв на витривалість, але як мінімум годин на 4-5 фільмів вистачає.
    Клавіатура приємна на дотик, тиха.
    Трошки, як на мене, не вистачає гучності динаміків. Хотілось би голосніше. Але по якості звучання все норм.
    В цілому, суб'єктивна оцінка - 10/10, рекомендую до покупки.

Достоинства:
    Топ за свої гроші, потужне залізо, норм система охолодження, гарний екран, стильний зовнішній вигляд, норм клавіатура.
    Недостатки:
    Шоб замінити ОЗП і ССД, потрібно звертатись до сервісного центру, не вистачає гучності динаміків.
  • Олександр Обрізко

Приїхав з дефектом

• Гетьман Назар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук в користуванні вже декілька днів, свої функції виконує, працює дуже швидко (особливо якщо порівнювати з моїм попереднім калькулятором).
    Мінусів поки не бачу, за свою сумму дуже хороший ноутбук. Доповню запис якщо знайду щось.

Достоинства:
    Швидкий в роботі, приємна збірка.
    Недостатки:
    Поки немає
  • Ольга Кадькало
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не ставятся драйвера на wi fi модуль,wi fi подключения нет. Если не удастся в течения выходных устранить проблему самостоятельно,будем оформлять возврат и оставлю негативный отзыв

• Валерий

Была подобная проблема на другом асусе, переберите несколько официальных драйверов

• Артем Гнатяк

Спробуйте поставити 11 вінду, якщо ставили 10. В мене вай фай завівся одразу під час першого запуску вінди, навіть дров не потрібно було ставити

И из за того что у вас не пошло всё правильно нужно ставить этому ноуту одну звезду?! кто вам виноват что "криво" что то стало.

• Альона
    Продавец: Rozetka

Купляла для себе на заміну.
    Вигляд як на мене чудовий.

Достоинства:
    Ціна відповідає товару. Екран, клавіатура, ціна.
    Недостатки:
    Все сподобалось . Без нарікань . Дякую