Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS ROG Strix G17 2023 G713PI-HX049 (90NR0GG4-M005T0) Eclipse Gray / 17.3" IPS Full HD 144 Гц / AMD Ryzen 9 7845HX / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 4070 + Маршрутизатор Asus RT-AX55 в подарок!

31 отзыв

Получите + 400 бонусных ₴ за отзыв
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Купивши ноут я був в захваті, все праціювало добре, я написав позитивний відгук.
    Після відгуку через тиждень з"явилась плаваюча помилка, ноутбук перезвантажувався. З моменту покупки 31 грудня 2023, ноутбук вже встаг вимкнутись і завантажитись білльше 12 разів. Пару разів тупо в простої без роботи, декілька разів підчас гри, і одного разу підчас екзамену в Тeams через що я дуже обурений. Все це супроводжувалось підняттям температури процессору до 90" градусів в ARMORY CRATE на будьякому стандартному режимі роботи (тихий, продуктивний, турбо). Хоча ноутбук стоїть на охолоджуючій підставці яка дує на ноут вентиляторами в 100% оборотів. Бачу що ця проблема не тільки в мене, дзвонив в підтримку, сказали, що відзивної компанії не буде, і вимагають щоб я відправляв ноутбук в Київ до офіційного сервісного центру. Я не проти Оф.сервіс центру, але впевнений, що вони не розібравшись і не пояснюючи проблеми присудять ноутбук до заміни материнської плати на нову. Перед тим тестуючи його тижнями, а потім чекаючи запчастину місяцями, і знов тестуючи місяцями. Я спробував спровокувати і повторити цю помилку, ноут нагрівся до 95градусів, але не вимкнувся як тоді, тож це плаваюча проблема яку сервісники будуть виявляти місяцями.
    Я думав, що проблема виправиться після оновлення BIOS, але вже пройшло 5 оновлень біос, віндовс та программ asus, і нічого не виправилось.
    В мене таке враження що проблема саме в перегріві центрального процессору, який "втрачає свідомість" при 90+ градусах. або він настільки погано припаяний, що при нагріві десь втрачає контакт через теплове розширення матеріалу.

Ноутбук при роботі завжди підключений до заряного пристрою, а інтернет лише по кабелю.
    МуASUS при діагностиці системи жодних помилок не виявляє, навіть Синіх екранів (BSOD) немає, одже можна приблизно гадати що проблема саме залізна, а не програмна. Щоб ії уникнути мені довелося зайти в ручні налаштування ARMORY CRATE та знизити всі дозволи по потужності і навантаженню до мінімуму, а вентилятори на 100% (Грати неможливо)

Ноутбук коштує дві тисячі доларів, я думав за 109$ докупити розширену гарантію в МуASUS, але тепер не знаю чи заслуговує на це продукція ASUS. 10 років тому в мене теж були проблеми з іх ноутбуком (відпаявся відеочіп під кінець гарантії), але я сподівався що за 10 років все змінилось, схоже що ні.

Дуже прошу представників бренду ASUS звернути увагу на цей коментар, і ще раз відповісти під цим коментарем, чи буде відзивна компанія, і оприлюднити несекретні данні який реальний відсоток цих ноутбуків потрапив з такою проблемою в оф.сервіс ???

Не треба відповідати мені вашим стандартним шаблонним "Зверніться в службу підтримки та сервіс" дайте чітку відповідь людям, або користувачі зберуться і напишуть колективний позов і виграють його.

Достоинства:
    Нівельовані БРАКОМ
    Недостатки:
    Заводський брак, самоперезавантаження.
    • Глеб

Також придбав цю модель ноутбука і що ви думаєте? Від початку експлуатації почались проблеми зі звуком. Дивишся відео/фільми, та на фоні звуку чуєш репіння. Пробував переустанавлювати вінду, драйвера, грався з настройками. Нічого не допомогло. Віддав по гарантії у сервіс в Києві. Зараз чекаю на дзвінок з результатом. Здається мені, що партія ноутбуків цієї моделі попавша на український ринок має тотальні браки..

• Богдан Моску

Я не писав про це вище. В мене теж чути репіння, вібрації звуку, але лише на максимальній гучності і високих частотах. Читав, що то може бути пил на динаміку, але який може бути пил на свіжому з коробки ноутбуці який виробили в вересні 2023 року ?) Взагалі я вже не дуже задоволений ноутбуком, бо в дійсності тут пожаліли грошей на хороший яскравий екран з хорошою передачею кольору, але не пожаліли грошей на непотрібну підсвітку корпусу знизу та логотипа на кришці. Підсвітка клавіатури мені дійсно потрібна, але просто звичайна пісвітка, а не та веселка під кожну окрему клавішу яку вони туди запхали. Якби виробник відмовився від підсвітки корпусу і логотипа, а вклавби ці гроші в екран, систему охолодження, додаткові USB-A, USB-C, SD порти, то булоб набагато краще, і ноут дійсно коштував своїх грошей. Нажаль ідеального ноутбука саме під потреби користувачів немає, а більш менш адекватні потужні ноути це вже "ігрові" моделі з непотрібними марними функціями заради переплати. Ноут своїх грошей не вартий.

• Богдан Моску

І ще питаннячко, чому в ноутбуці за такі гроші така погана 720р камера без Windows Hello, та немає функції відбитка пальця. Виходить якщо я не встановлю пароль, то будь-хто може вкрасти ноут, і користуватись ним без перешкод.

• Анжеліка Петешова
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноут клас малый счастливый спасибо большое игры не лажат спасибо большое....Продавец зачётный знает свой товар

Достоинства:
    Супер
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Забрал из ремонта после замены материнской платы, после первого включения начал сам менять режимы экрана,подумал глюк бывает,перезагрузил вроде все ок,но не тут то было,он начал издавать треск ,перезагрузился,синий экран привет кирпич))

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Мій теж вже в сервісі,і майстер сказав що схоже на мат.плату.На екрані пікселі як у мого ноутбука з 2010 року.Як це можна було випускати,хоча я думаю що це бракована партія із Європи або Америки де за такий продукт здерли би з Асус три шкіри в судах,а у нас і так зійде))У нас захисту прав користувача тільки на папері є)Але RGB це топ,точно потрібно брати,ще і як я на підйомі ціни.Топ!!Асус і розетка дяка вам та шана!!!

• Сергій В.

"На екрані пікселі як у мого ноутбука з 2010 року" - це які пікселі? На жаль, не відомо, що за ноутбук з 2010 року і важко порівняти.

• Богдан Моску

Схоже користувач каже про те, що там Full HD матриця, як в його старому ноуті.

• Андрій Лешків
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбуком і обслуговуванням задоволений.
    Задачі під які він куплявся виконує на відмінно.
    Єдиним міносум було - зарядний атаптер, котрий перестав працювати на 3тьому тижні, здав по гарантії, замінили адаптер повністю. Обслуговування зайняло менше 2х тижнів, висновок видано на руки + є реєстрація на асус акаунті про ремонт. Тому тут просто мінімально не пощастило.

Достоинства:
    Працює чудово, виглядає класно!
    Недостатки:
    На 3 тиждень перестав працювати зарядний адаптер
  • Олександр Тодоров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Надієвся на якісний продукт !! по факту що побачив по відгукам і потім в мене сталося біда ! відносився до ноута дуже обережно . почав прото перезавнтажуватись без будь якого пояснення ! здав в сервіс до чекаю з ремонту . дозвонився до сервісу. сказали повна заміна мат плати чекають запчпстини ! а також з коробки не працювали нормально дінамики . вони просто РЕПІЛИ !!

Проблема в тому що я замовив таких два ! собі і другу ! і в нього теж саме !! РЕМОНТ !!! ВЕЛИКЕ РОЗАЧОРУВАННЯЯЯЯЯ..

Недостатки:
    Зламався на третій тиждень .заміна мат плати !!!
    • Андрій

Мій теж у ремонті,сказали чекають запчастину,а яку саме поки невідомо,розкажіть як після ремонту працює ноут?

• Денис Дидык

Супер ноут

• Кирилл Буряковский
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

За тиждень користування,ноутом задоволенний.Казали що будуть проблеми з драйверами,але це мабуть індивідуальне питання.У мене проблем не було з налаштуванням.Дуже сподіваюсь,що він довго ще прослужить мені.

Достоинства:
    Дизайн.Матеріал.Сильна сборка.
    Недостатки:
    Камера слабка для такого ноута.Акум на очах сідає,навіть у режимі простою.(Ноут ігровий, не для роботи від акб, але всеж таки...)
    • Олександр Швець

Навіть при перегляді фільмів чи серіалів швидко сідає батарея?

• Кирилл Буряковский

Навіть при перегляді робочого стола...Десь 1-2% за хвилину.

• Сергей Задорожный

Все просто. В них за замовчуванням включений turbo boost процесора, ще й в режимі Aggressive! Як виключити? Все просто, ще також візьміть до уваги, не потрібно встановлювати Armoury Crate( вона сира громіздка і складна в користуванні)! Скачуєте маленький додаток в інтернеті під назвою G-helper і регулюєте всі потрібні налаштування: Процесор, відеокарту і криву вентиляторів. Там простий зрозумілий інтерфейс, а ще в ньому є опція відключення отих десятків процесів, що запускають служби Asus. В мене трошки інакша версія ноутбуку G17 2023 G713PU, так от граю періодично в Mount and Blade 2 Bannerlord в 2к та частотою 240, з правильно виставлено кривою вентиляторів та виключеним Турбо бустом 5-6 годин температура процесора не піднімається вище 60 градусів, що просто шикарний показник,.

• Роман Демченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все работает,система стала 11 все быстро и шустро ,проблем нет.

Достоинства:
    Соответствует своим характеристикам
  • Олексій Постовіт
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший ноутбук быстрый игры тянет нормально

Недостатки:
    Греется конечно же как и все ноутбуки
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Играю в танки, пишет не хватает памяти, зависает после чего вылетает игра и долго перезагружается,за 2000 долларов ноут работает как китайская подделка.Представители Асус Я знаю что вы тут и читаете,объясните мне пожалуйста как это возможно,и я прошу вас заберите сие чудо,Я больше не могу,мне платить рассрочку ещё 14 месяцев за ЭТО.

• Мар'ян Куляс

Ноутбук тебя пытается спасти от этой игры просто

• Богдан Моску

Пишіть в магазин, йдіть в офіс, і повертайте протягом 14 днів. Якщо граєте, тотграйте з підключеним зарядним пристроєм, додайте оперативки, поставте кращий М.2 ssd, встановіть підставку з вентилятором під ноут, і включіть в налаштування Armoury Crate вентилятори на 100%. І враховуйте єщо це ноутбук а не повноцінний великий пк, тож в ноуті все перегрівається при грі, і його ноутбучна дискретна відеокарта 4070 з 8гб, є приблизним аналогом повноцінної 4050-60 на 6-8гб. Бо це ноутбук і він по всіх параметрах гірший за повноцінний ПК

Доброго дня. Усі питання щодо технічних проблем слід писати до технічної підтримки. Будь ласка, зверніться до служби підтримки ASUS: ссылка

• Анна Сахнюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Перестав вмикатись через тиждень. Здаю по гарантії, дуже сумно для техніки за такі кошти.

Достоинства:
    Круто виглядає
    Недостатки:
    Працює тиждень і все
  • Богдан Моску

Ставте лайк !
    Машина зроблена на базі материнської плати від моделі на 15", але отримала ще краще охолодження і більший екран на 17". Якщо жалієтесь на цей ноут, то беріть вже модель на 18" яка дорожче на 30%, або не сваріть те, в чому не розумієтесь. Плашка оперативки лише одна, і це позитивний плюс. Бо при модернізації треба буде купити лише одну планку на 16gb, і зайвих запчастин не буде. Бо коли в тебе 2x8, тобі доведеться при апгрейді купити 2х16, і потім кудись викинути ті нікому непотрібні 2х8. А одноканал мене не так сильно і турбує, бо все і так тягне в 144fps FullHD, при кіберспортивних налаштуваннях графіки.

Інструкція: Обов'язково встановлюйте виключно лише GPT версію Windows 11 64bit на українській мові , (з win 10 нічого не працюватиме, з MBR навіть не встановиться) потім встановіть програму MyAsus, і через неї обновіть спочатку Bios(UEFI), а потім всі драйвери. Після цього вже отримайте наступні оновлення самого Win11.
    Потім, встановіть Armoury Crate з офіційного сайту, та відключіть підсвітку на дні корпусу ноутбуку, та логотип на кришці через розділ Пристрій/ підсвітка, що зекономить вам акумулятор та температури. Клаву не робіть білою, бо саме білий колір найбільше енергії жере, гріє клаву, та віддає синім кольором, що шкодить здоров'ю. Краще ввімкніть зелений колір підсвітки. У випадку якщо ви встановили Win10, то щоб не перебивати систему, спробуйте просто оновитись до win11 через офіційну програму, але ви все одно втратите всі програми які встановлювали попередньо на win10.

Ні в якому випадку самостійно, або в несертифікованому сервісному центрі не вскривайте ноутбук для встановлення додаткової оперативної чи системної пам'яті до кінця строку гарантії, бо втратите гарантію на 3 роки, і можете лишитись зі зламаним ноутбуком. При неправильному відкритті кришки рвуться шлейфи підсвітки і можна ще багато чого зламати втративши гарантію. Плашка оперативної пам'яті в ноуті одна, DDR5 16gb, тож через 3-4 роки після здешевлення пам'яті і закінчення гарантії можна вже апгрейдитись. Або зараз відправляйте ноут в офіційний сервіс в Київ (+38(044)545-77-27) платіть, та збережіть гарантію при апгрейді.

Якщо вам не вистачає великого комплектного пропрієтарного зарядного пристрою на 280w, і потрібен маленький мобільний зарядний для ноутбуку+телефону, то купіть GaN зарядне на USB-C Power Delivery 3.0 (100w 20V/5A) бо більше ноут по USB-C не підтримує. Заряджати ноут в USB-C порт з блискавкою.

Достоинства:
    Чудова упаковка "чемодан дипломат". Підсвітка клавіатури. Великий екран. Хороший звук. Лише одна плашка оперативної пам'яті на 16гб.
    Недостатки:
    Непотрібна підсвітка за яку переплачено, світиться піддон і лого на кришці. Погана камера. Не влізає в найпоширеніші стандартні рюкзаки для 15"
    • Зинкевич Даниил

Доброго дня Богдане, купив ноутбук цей і є питання але я в них не дуже розумію не могли би ми встановити зв'язок є декілька питань буду вдячний!

• Богдан Моску

Якщо маєте питання, пишіть тут в коментарях. І ставте лайки, щоб підняти цей коментар.

P.S. Офіційна гарантія від виробника з Розетки лише 12місяців. MyAsus в розділі "Центр користувачів" офіційну гарантію можна продовжити до 3 років.

В ноутбуці стоїть плашка оперативної пам'яті MTC8C1084S1SC48BA1, замість неї раджу взяти KF548S38IBK2-32

А жорсткий диск М.2 стоїть WD PC SN560 SDDPNQE-1T00-1002. В офіційній підтримці сказали що товщина М.2 який ви хочете встановити не має бути в товщину більше 3мм.

• Сергій Кравцов

Питання про сплячий режим.
      Іноді коли відходжу від ноута на деякий час і він переходить у сплячий режим, він після цього не вмикається(дисплей, клава і тд не працює), хоча він працює в цей час. Допомогає тільки затискання клавіши павер на декілька секунд, щоб його вимкнути та увімкнути знову. Це дуже дратує. Шукав рішення на ютуб, але нічого не допомогло, модливо Ви знаєте рішення

• Олександр Тодоров

Ноут супер але синій екран на 11 вінді не дуже приємно
    Драйвера всі з оф сайту .

Достоинства:
    Потужність
    Недостатки:
    Одна планка оперетиви
  • Артур Павлюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Пол года и целом ок. вот только процессор греться до 90 для снижения температуры пришлось ограничить частоту. По видеокарте все нормально. Учтите что ноутбук поставляется с одной планкой оперативки для "разкрытия всего потенциала" вам придется докупить и как-то ее туда поставить и по памяти 1 Тб маловато также докупить и поставить. И ещё при установке виндовс проявилась проблема в отсутствии драйвера на wifi решается потключением через кабель потом все докачает сам. В целом ПК отрабатывает лаве по полной. Покупкой доволен!

Достоинства:
    Мощность и доступность.
    Недостатки:
    Шобы все заработало надо попотеть.
  • Владимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Спасибо за «ровные» драйвера на ноутбук, буду сдавать в сервис, если исправят - исправлю оценку на 5.

Сам по себе ноут хороший, но я не могу поставить драйвера на динамики, наушники ноут видит, а динамики не хотят работать.

Продавать ноут и чтобы такие приколы были на 10 виндовс - ахаххаха, я бы написал более, но боюсь модерация такие грубые и радикальные слова не пропустит.

Достоинства:
    Мощный, красивый.
    Недостатки:
    Приколы с драйверами
    • Старопрамен Серега

ставь 11 про, как все делают, на старый в10 никто не сидит

Windows 10 прекращают поддерживать в 2025 году, программно совместимость новых ноутбуков уже бессмысленно делать для 10 версии, ставь 11 и не будет проблем, хочешь быть особенным и сидеть с нового ноута на 10 версии, танцуй с бубном, не хватает знаний самостоятельно танцевать с бубном, неси в сервис :)

• Владимир

Отвечу всем, кто поставил палец вниз и тд.
      Поставил винду 11 - звук появился, но после перезагрузки ноута пропадал, сдал в сервис и теперь буду забирать деньги ибо даже сервис сдался, нет слов))) Да и дрова оригинальные отсутствуют в коробке с ноутом.

• Кремса Станіслав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Всім у кого є проблеми з графічним функціоналом (мерехтіння, зависання між змінами ГП, білими вспишками і тд) - в біосі виключіть динамічний режим гпу і поставте основною відеокартою 4070 в налаштуваннях гефорс. Особисто мені допомогло прибрати всі проблеми, але по факту це все програмні недоліки, за це асусу великий мінус.

• Артур

Ні, дядьку, це не до кінця вирішить проблему! В біосі ти блочиш інтегровану графіку, тож від батареї ноут працюватиме ну може пів години. І продуктивність відеокарти буде обмежена. А потрібно драйвери не з НВідіа сайту качати, а з сайту Асус. Тоді і Турбобуст буде коректно працювати

• Олексій С.

Артур, та шо ти кажеш, робочий стіл - нвідія витрачає 6-10 ват, відеоядро від амд на це саме витрачає 15-20 ват. В іграх треба дивитись, але без розетки ноут і так працює обмежено, не розумію навіщо деякі так його убивають

• Станіслав Кремса

Поставив 11 вінду, всі драйвера встановились, поки все ок

Достоинства:
    Все
    Недостатки:
    нічого
  • Микита
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюся всього декілька днів, все дуже добре. Одразу встановив Віндовс 11 й нема ніяких проблем. З заводу всього одна планка ОЗУ. Але не бачу в цьому великої проблеми, бо зараз як раз є знижка на ОЗУ від Crucial яка ідеально підходить до тої що стоїть від виробника. Беручи до уваги знижку, найкраща пропозиція на данный момент.

Достоинства:
    Дуже приваблива знижка від Розетки. Мабуть найкраще рішення вихожячі з відповідності ціна/якість.
    Недостатки:
    Всього одна планка ОЗУ.
    • Олександр Сухомлин

Яку ОЗУ взяли, якщо не таємниця?)

• Богдан

але ж у ноуті 2 місця під плани ОЗУ, вірно?

• Игорь Рябченко

Яку ОЗУ взяли?Сам хочу добавити. Дякую.

• Іван Мельничук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже класний ноутбук, щей попав на акцію по чорній п'ятниці тому за таку суму він ТОП!

Достоинства:
    Не дуже шумний, ігри на ультрах тяне любі, температури не високі, крута зборка.
    Недостатки:
    2 юзб порта але це все рішається хорошим хабом.
  • Віктор Шеретюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюся вже більше тиждня -політ нормальний, швидкий процесор продуктивну відеокарта, екран теж норм, добре зібраний за свої гроші, -рекомендую

Достоинства:
    Продуктивний процесор 12ядер 24потоки,відеокарта, добре зібраний, тихий
    Недостатки:
    16гб озу встановлені однією планкою в одноканалі, тільки 2а USB порта
  • Меньшин Игорь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

В этой категории за свои деньги неплохой выбор. Покупкой доволен.

Достоинства:
    За потраченные деньги получаешь сбалансирванный товар.
    Недостатки:
    Может не устроить звук, для данного класса ноутбуков слабоват, и подсветка клавиатуры не вяжется с ценой:)
    • Віталік Рутковський

Добрий вечер.Хотів запитати
      що ви наблюдаєде в цьому ноутбуці плюси мінуси як екран і подужність відеокарти та процесора
      Дякую

• Олег Колендовський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

14 листопада забрав даний ноутбук. Все працює, без збоїв. покупкою зодоволений.

Достоинства:
    Потужний ноутбук за свої гроші
    Недостатки:
    немає
    • Андрій

Підкажіть будь ласка як працює охолодження,багато хто пише що в нього з цим проблеми.

• Кирилл Захаров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Светился подсветкой до последнего.
    С драйверами задолбался
    Динамики тихие
    Брал для работы теперь жду вторую неделю его из очереди на осмотр

Достоинства:
    Проработал 2 месяца
    Недостатки:
    Вышел из строя за 3 не полных месяца.
    • Микола

А що саме сталося? Просто перестав вмикатися чи що?

• Дмитро Петров
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

На віндовс 10 буде проблема з драйверами. Тому відразу ставте 11. В мене на 10 непрацює звук. І в диспечері пристроїв не на всі модулі свтановилися драйвера.

Достоинства:
    Хороший
    Недостатки:
    Драйвера
    • Терра

Нащо ти брав Full HD на такі жирні характеристики, там же поганий екран порівняно з wqhd

• Дмитрий Дяченко

Терра, друже, 4070 мобільна, для неї full hd це максимум в іграх. Подивись тести. Ніяких 2к а тимпаче 4К

• Євген Мазурчук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Користуюсь лише декілька днів. Дуже приємні на дотик матеріали, особливо клавіатура. Але спродовж користування залишаються сліди від торкань на корпусі, мене це не дратує. Сподобалося що є індикація роботи жорсткого диску, зарядки та роботи у авіа режимі навіть коли кришка ноутбуку закрита.
    Не шумна та приємна на дотик клавіатура. Також гарно що є індикація на Caps Lock, але на Num Lock її чомусь нема. Дуже добре що кнопка увімкнення ноутбука розташована окремо від загалної клавіатури й не натиснеш випадково замість потрібного Home, End або Delete. Кнопки гучності звуку вище за функціональні клавіши, поруч з ними кнопка Mute мікрофона, на якої також індикації нема, кнопка регулювання обертів кулера та кнопка ASUS Armory Crate. А кнопки регулювання яркості екрану працюють вже через fn та функціональні клавіши. Кнопка ASUS Armory Crate працює після встановлення апдейтів але потрібно йти за посиланням на налаштовувати далі, чого я не ще робив. Окрім підсвітки клавіатури ще є підсвічування по периметру ноутбука. У порівнянні лише з підсвіткою клавіш можу сказати що це досить круто виглядає. Кольори переліваються. На кришці ноутбука також працює підсвітка дуже приємного кольору емблеми ROG. Інтенсивність підсвітки змінюється із зміною яскравості екрану.
    Тачпад також приємний на дотик та дуже чітко працює. Хід лівої та правої кнопок не глибокий. Сподобалося що блок живлення під'єднується позаду ноутбука, а не зліва й заважає під'єднувати інші пристрої.
    Також дуже гарний екран 17" із Full HD, я вважаю що це те що треба для роботи та ігор. Якщо потрібне більше то можна під'їднати зовнішній монітор. Сподобався також плавний хід кришки ноутбука.Є різниця між 120 Hz, та 144 Hz. Курсор та відео ще плавніше, це помітно.
    Після того як поставив Win 11 вона сама все потрібне, окрім звукової карти, завантажила, а також сама автоматично відновила BIOS. Драйвери я завантажив якісь інші, та звук з'явився але у менеджері пристроїв є Мультимедіа контроллер на який не встановлено драйвери. Автоматично нічого не знаходить але все працює, вважаю що це є причина того що динаміки відносно тихо працюють. Але мене рівень гучності влаштовує бо користуюсь навушниками.
    У іграх все гаразд із налаштуванням та запуском взагалі ніяких танців із бубнами. Досить тихи працює у порівнянні із моделлю іншого виробника.
    Також я віришив протестувати автономність - батарея показує що протримається щось біла 3 годин при прослуховуванні музики та інтернеті.
    Та поточний момент я вважаю що це найкраща пропозиція ціна/якість. Все на досить високому рівні.

Достоинства:
    Приємні на дотик матеріали, дуже сподобалася робота клавіатури, гарний екран. Досить тихо працює при навантажені у іграх..
    Недостатки:
    Ще хоч один USB 3.0 не був би зайвим. Усього їх два.
    • Терра

Нащо ти брав Full HD, з такими жирними характеристиками, чому тоді не WQHD, різниця у зображенні велична

• Євген Мазурчук

Брав FullHD тому що з 2К було б на 10-15 тис дороще, Тай із такою роздільною здатністю екрану на 17" вважаю уло б не так комфортно. А так зовнішній монітор підключив й грай хоч у 4К.

• Терра

У мене є ноут Dell 15.6 дюйма з екраном 4К, якість просто шикарна, що значить не так комфортно, це що жарт?)

• Владислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Загалом - це вражаючий геймінговий ноутбук з високою продуктивністю, якісною побудовою та сучасними можливостями. Проблем зі встановленням драйверів не було, все працює чудово

Достоинства:
    Потужність процесора і відеокарти, система охолодження
    Недостатки:
    Full hd
    • Олег Вильк

Скажіть, а який тдп відеокарти при завантажені у вас?

• Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

+ Вельми потужна машина, хоча відеокарта трошки заслабка для такого процесора, тож продуктивність у іграх впирається у цей ліміт.

+ Зборка непогана, хоч й не хапає зірок з неба.

- Дешеві та тихі динаміки, тож на гарний звук не розраховуйте.

- Нема офіційних драйверів для Windows 10. Тож доведеться вручну ставити для 11.

— Режим сну працює через раз, іноді взагалі неможливо відправити у сон ніяким способом. Потенційно може призводити до перегріву та/чи швидкого зношення SSD (якщо користуватися гібернацією замість сну)

В інтернеті кажуть, що це давня проблема лептопів Asus - тож майте на увазі!

Достоинства:
    Потужний та досить тихий
    Недостатки:
    Є проблеми з драйверами та режимом сну, тихі динаміки
    • Андрій

Вмене тоже проблема з вихомом зі сну як її вирішити незнаю стоїть 11 Вінда щей наднях став просто виснути взяв 15 днів тому, що можете порадить

• Перехрест Владимир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Гарний ноутбук все норм. Швидка доставка на наступний день.

Достоинства:
    Все
    Недостатки:
    Не виявлено
    • Ву Аля

Нащо ти його брав??? Тут екран Full hd. Чому не брав WQHD на 10к дешевше, правда там карта 4060

• Денис Мараев

До 32 Гб расширяется нормально? Процессор в играх на full hd не перегревается?(в принципе на 17 дюймах full hd никому не нужен, там 1600 на 90 с головой хватит, но всё таки)

• Владислав Куцко

Постійно синій кран почав випадати, кожен раз різний код помилки:
      PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
      KERNEL_MODE_HEAP_CORRUPTION

• Олег Мартинов
    Продавец: Rozetka

Ноутбук - чудовий. Можу сказати, що це не для кожного. Якщо ви думаєте, що це просто ноутбук для роботи та ігор, то на жаль, за моїм більш ніж річним досвідом експлуатації, це не так. Процесор і відеокарти чудові. Проте процесор надзвичайно нагрівається. Якщо не змінити жодних налаштувань, він може перевищити 90 . В результаті у мене особисто відбувався відпадання дисплея, портів, звуку тощо. Тому виникло питання, як вирішити проблему з нагріванням. Перше, що я зробив - це придбав термопідставку. Другим етапом був андервольтінг. Також у фірмовій утиліті ASUS Armoury Crate була налаштована ручна система живлення для процесора, а також система вентиляції в залежності від температур. Після цього температури процесора не перевищують 80 при високому навантаженні. Це ніяк не вплинуло на продуктивність. Відеокарта працює при температурах 60-70. Загалом, ноутбук чудовий, але, я повторюю, не для кожного. Якщо ви думаєте, що ви просто візьмете його і не буде потрібно ніяких налаштувань, то, судячи з коментарів інших, ви дуже скоро опинитеся в сервісному центрі.

• Дмитрий Иваненко
    Продавец: Rozetka

Взагалі скажу що апаратом задоволений, ціна якості збігаються. Рекомендую до покупки, дешевше таких параметрів не знайшов, а шукав 2 тижні. Дякую розетці за швидку доставку.

Достоинства:
    Дуже гарний дизайн, якість збірки на висоті, продумана система охолодження, додали камеру з порівнянням моделі 22го року.Сучасний проц, гарна графіка та потужна батарея.
    Недостатки:
    Немає вінди, доведеться колхозити. Єкран тільки фул не 2wqhd та 240 hz як у інших моделей strix нажаль. Якість звуку так собі хочеться завжди більше та басистіше.
    • Богдан Моску

Хочете краще, переплачуйте, купуйте модель може навіть на 18", там взагалі все космічно ідеально. Машина оптимальна, я недоліків не бачу поки.