Отзывы покупателей о Ноутбук ASUS TUF Gaming A16 (2024) FA607PV-QT032 (90NR0IX4-M001L0) Jaeger Gray / 16" IPS WQXGA 165 Гц, матовий / AMD Ryzen 9 7845HX / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 4060

11 отзывов Код:  418638702
  • Микола Чорний
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Все отлично. Машина шустрая. Если не нагружать то кулеры не мешают. А вот аккумулятор не особо радует, ожидал большего. Клавиатура так себе, без подсветки клавиш не видно, зачем такой придумали дизайн я не понимаю. Экран супер. Звук норм.

Недостатки:
    Не видно клавиш без подсветки
  • Карина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Хороший ноут, надиво невеликий, екран чудовий, просто вау. Кольори реалістичні з коробки . Це певно перший раз коли не гралася з налаштуванням гамми. Брала для роботи з 3d. Порівняно з Віктусом то Туф шумний, але не таких як Рог.
    Гріється посередньо , нормально.

Достоинства:
    Екран
    Недостатки:
    Дещо дивне розташування на клавіатурі delete.
  • Яша Русаков
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук перестав заряджатися від Type-C зарядки

Недостатки:
    Type-C
    • Дмитрий Орда

Здавай по гарантії, але напряму у СЦ. Через Розетку втратих пару тижнів.
      В мене таке було.

• Ярослав

А перестав сам блок type-c працювати? Чи гніздо? Тестили з іншимипроводами паверами?

• Яша Русаков

Спробував зарядити телефон цим блоком на 100W з Type-C - працює. Проблема у самому роз'ємі.

• Оленка
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Дуже задоволена, для офісної роботи чудово підходить .
    Працюю місяць. Жодних нарікань.

Достоинства:
    Швидкий, все літає. Тонкий, легкий, все подобається вцілому.
    • Дмитрий Орда

тонкий, легкий - ви точно по цей ноутбук пишете )) ?

• Ілля
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Побоювався щоб брак не трапився, бо коштує він не дешево, а возитись з поверненням те ще задоволення. На моє щастя все в повному порядку. Дефектів немає, екран ідеальний . На даний момент покупкою задоволений.

• Всеволод Савлій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук не женеться за рекордами і саме цим він крутий. По суті золота середина для не дуже вибагливого геймера.

Достоинства:
    Екран, сучасне залізо, акумулятор, вдосталь пам'яті для всіх задач.
    Недостатки:
    Колись вони себе виявлять, але зараз я задоволений "трохи більше, ніж повністю".
  • Євгеній Голенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

ноут бомбічний, брав з такими характеристиками переважно для ігор, ну і для роботки само собою. досвід з іграми пречудовий - кс, фар край, контра, кол оф дьюті, борда, фіфа, короче він тягне усе і на 5+, при цьому не сильно нагрівається, охолодження толкове, працює справно. акумулятор мене вразив - тримає заряд добре. у всьому іншому взагалі без питань - все якісно, на вищому рівні. задоволений на всі 10000%)

Достоинства:
    мощний акумулятор, запускає ігри, відмінне зображення/звук, охолодження толкове, пам'яті достатньопам
    Недостатки:
    нема
    • Степан Баришев

Подскажите пожалуйста, а как долго держит батарея?

• Олександр
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Товар приїхав з дефектом екрану.

яким?

• Іванов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Крутий ноут для будь-яких задач. Доставляють мега швидко, без лишніх дзвінків.

Достоинства:
    Гарне зоображення, класне функціонування. Підійде для будь яких задач. Класно тримає заряд .
    Недостатки:
    Без претензій.
    • Степан Баришев

добрый день.
      а как долго держит батарея?

• Дмитро Сечин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Ноутбук гарний та має дуже потужний CPU. Для моєї роботи підійшо як найкраще

Також доволи хороша GPU не найтоповіша, але в цілому пограти можно в будь шо без питань

Все працює як треба, користуюсь 3міс. Работае доволи тихо, навідь на 100% нагруженному CPU не виє надпотужно, звисно чутно турбіни але в цілому ок. На звичайной роботі взагалі не чутно нічого

Можу тіки порекомендовати, мені він прям подобається

Достоинства:
    Отличний ноутбук
    Недостатки:
    все працює
  • Дмитрий Орда
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Не пройшло й місяця як ноутбук перестав заряджатися від маленької зарядки через Type-c

Достоинства:
    Потужный
    Недостатки:
    Не надійний
    • Яша Русаков

Якось вирішили питання?

Якось вирішили)
      здав у ремонт по гарантії через Розетка. Повернули через місяць з усуненою проблемою.
      Якби напряму здавав у СЦ було б на 1-2 тижня швидше.
      Місяць без ноуту - то повний швах. Попередній не встиг продати, а саме Asus ZenBook якому якраз 2 роки стукнуло. Так міг би з ним побути цей місяць. Але в нього саме в цей час прийшли підшипники вентіляторів - почав гудіти так, що неможливо було з цим працювати. Здав у ремонт. Тоже не швидкий...
      Тож гарантія то добре, але дуже довго.
      Мабуть наступний ноут буже вже точно не ASUS