Отзывы покупателей о Маршрутизатор ASUS TUF-AX3000 V2 4xGE LAN 2.5xGE WAN 1xUSB3.2 MU-MIMO OFDMA MESH gaming (90IG0790-MO3B00 / 90IG0790-MU9B00)

116 отзывов

Код:  354356259

Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Устименко Павло
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Класний роутер, працює бездоганно, пробиває всю 2к квартиру в новострої, не нижче 3-х паличок, навіть в ванній. З плюсів налаштував його як міні фтп сервер.
  Єдиний мінус інтерфейс налаштування дуже дитячий, з одного боку ігровий але було б плюсом можливість переключитись на більш спокійний.

  Достоинства:
  Зв'язок, USB, швидкість
  Недостатки:
  Інтерфейс
  • Igor

   Згоден, ігрова веб-морда в роутері - то на любителя. Якщо дуже вже ріже око, то ставте додаток на смартфон і користуйтесь ним. З додатка майже все можна налаштовувати, що і через веб-морду. Але в додатку можна вибрати іншу тему.

 • Євген
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Чесно очікував хорошої роботи від нього. Але сталінські стіни для нього це вирок. Дуже погано.

  Достоинства:
  Красивий, додаток непоганий
  Недостатки:
  Ріже швидкість. На відстані 8-9 метрів від коридора пропадає сигнал
  • Igor

   Дуже товсті стіни - це проблема для будь-якого домашнього роутера.
   А навіть якби роутер працював з потужністю радіолокатора, то у смартфонів і планшетів потужність радіомодулів суттєво менша і вони точно б не пробили "сталінські" стіни.
   Фізику не обдуриш.
   Кабель + додаткові меш-вузли вирішують проблему товстих стін.

  • Євген

   Так прикол в тому що роутер асус 1200 працює добре.

  • Igor

   RT-AC1200 - попереднє покоління. На більш дешевому чіпсеті. ТХ нижчі ніж у АХ3000.
   Переставте роутер у інше місце. Йому щось заважає працювати на місці АС1200. Може поряд є дзеркало, металеві вхідні двері чи ще щось.

 • Евгений Наливайко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Лучший роутер. В нем круто все.
  Рекомендую

  Достоинства:
  Скорость интернета увеличилась в х8-х10 раз (120 гигов качаю за 32 минуты )
  Крутые возможности софта
  Внешний вид ( тупо пожилой Бамблби)
  Офигенная коробка ( за такую цену на это и насчитывал )
  Недостатки:
  Долго водился с настройками и подключением , но тут вина моего провайдера
 • Георгій Якимовський
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  будинок 7 на 8 через одну стіну 12 см сигна падає на 50%

  Достоинства:
  гарний як ламборжіні і швидкість теж але не далеко
  Недостатки:
  дуже не любить перешкоди і однієї достатьно
 • Сергій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  После выключения и включения роутера ASUS TUF-AX3000 V2 пропадает подключение соединение между роутером и электрочайником POLARIS PWK 1775.
  Приходится делать переподключение!
  До этого стоял другой роутер Netis WF2780 и было все хорошо! Не могу понять, в чем проблема.

  Достоинства:
  хорошая техника
  Недостатки:
  нет
  • Представник бренду

   Добрий день, Сергій!
   Чайник з'єднується з маршрутизатором у діапазоні 2.4 ГГц? Можливо, чайник не може використовувати 12-й, 13-й канали Wi-Fi 2.4 ГГц.Спробуйте встановити у налаштуваннях мережі 2.4 ГГц 11-й канал чи нижчий.

 • Сергій Руденок
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Досить якісний пристрій, безліч налаштувань тощо. Порадувала швидкість портів, наявність USB. Але на відстані 11 метрів досить слабке покриття, через дерев`яну стіну.

  Достоинства:
  Наявність застосунку, швидкість.
  Недостатки:
  Посереднє покриття мережі
 • Віталій Федоренко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Довелося у провайдера брати всі налаштування і в режимі Статичний IP все налаштовувати. Не допомогла навіть прошивка роутера актуальною версією (3.0.0.4.388_23785). Схоже це в них хвороба.

  Достоинства:
  Працює швидко. Задоволений.
  Недостатки:
  Не працює налаштування WAN у режимі Автоматичний IP.
  • Представник бренду

   Добрий день, Віталій!
   Проблема з WAN-з'єднанням дійсно була, але дуже давно на ранніх прошивках. Зараз у нових прошивках все виправлено. Ви скидали налаштування маршрутизатора після рновлення ПЗ?

  • Микола Сакович

   Доброго дня. Віталію. Тут є певні нюанси більшість провайдерів потребують прив"язку по "MAC адресі" Тому хоч і налаштуєте вірно всеодно доведеться телефонувати провайдеру та просити щоб той зв"язав мак роутера зі своїм обладненням. Думаю саме з цим Ви й зіткнулися.

 • Кирилл Оприщенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже задоволений покупкою. На найсучаснішому в сім'ї смартфоні швидкість wifi6 більше 720 мегабіт. Семирічний ноутбук dell (wifi5) - 450 , по кабелю видає стабільно 950 мегабіт. Старий редмі ноут7 - 200-270. Звісно швидкість залежить від можливостей підключенних пристроїв. Прошивка остання (оновив одразу, процес простий і зрозумілий)

  Достоинства:
  Швидкий, стабільний
  Недостатки:
  Не виявив поки
 • Виталий Навроцкий
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Отличный роутер

 • Юрій Ліщук
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Через місяць роботи почав просто зникати доступ до інтернету як через вайфай(5гц - 2,4 радіо модуль вимкнув одразу в додатку), так і через lan кабель. Перезавантаження або перепідключення wan кабелю допомагало, але ненадовго. Коли вже повторювалось щогодини таке, то поставив старий роутер і все працює. Через декілька днів повернув Asus: всі ті самі проблеми, але ще додалося зникнення 5 гц вайфаю одразу після налаштування. Скидав налаштування, була найновіша прошивка... Відніс по гарантії... Розчарований покупкою. Ще й сказали, щоб не розраховував на ремонт в терміни. Чекаю...

  Достоинства:
  Поки робив свою роботу - все влаштовувало
  Недостатки:
  Тільки місяць пропрацював
  • Микола Сакович

   Доброго вечора пане Юрій! А після придбання роутера прошивку оновлювали? Якщо цього не зробили то раджу перевірити та оновитися на останню. На поточний момент це прошивка "3.0.0.4.388_23785" Увага після процедури прошивки радиться скинути налаштування зазамовчуванням і пройти процедуру налаштування знову. Після цього вірогідність стабільної роботи роутера гарантована на 99.9%

  • Юрій Ліщук

   Я серед "щасливих" 0.1%)

  • Микола Сакович

   Якщо стикнулися з проблемами в роботі роутераю Тоді раджу звернутися до сервісного центру "ASUS" у разы винекнення проблем Вам обмыняють на новий або повернуть кошти.

 • Дмитрий Архангельский
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Повелся на акцию, положительный отзывы и дизайн. По факту в частном одноэтажном доме новый телевизор LG через 2 стены (буквально померял 9 метров) по вай-фаю ловит 1 полоску и любое видео (в том числе на ютубе постоянно останавливается и подгружается). Очень расстроен. Прошивка последняя.

  P.S.
  Занятно то что условно уже старенький MI aiot router ac2350 который у меня стоял в квартире на 4 (!) этаже хрущевки давал словить сигнал стоя внизу у подьезда...

  Достоинства:
  Симпатично выглядит, интересное приложение, быстрая настройка. Хорошая скорость WI-FI (вблизи)
  Недостатки:
  Сильно падает сигнал буквально через 2 ближайшие стены. В приложении много настроек, но большинство не информативны (если автоматически создал 1 сеть для 2.4 и 5, то как их потом разделить?)
  • Igor

   Дмитрий, 2 стены межу роутером и теликом - это, мягко говоря, многовато. Учтите, что в теликах часто стоят на лучшие ВайФай адаптеры. У меня небольшая квартира и телик нормально заработал только после установки дополнительного меш-узла в одной комнате с теликом. При этом роутеры были разные: от средних до топовых.
   Для ТВ, игровых компов и прочих вещей надо ставить меш и доп. узел в той же комнате. Это если хотите хороший результат.
   Забудьте про старые роутеры. Тогда была другая ситуация и другой подход к решениям. Сейчас стало много гаджетов дома, потому один мощный роутер - не вариант. Надо ставить меш. Максимум, чтобы между меш-узлом и клиентом была одна стена, а не две.

 • Михаил Семенов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  При купівлі першого були проблеми після оновлення прошивки працює ідеально . Два провайдери підключені та взяв другий для розширення покриття . AImeіh налаштує і дитина тикнути на дві кнопки , через дріт швидкість не падає та при переході між ними втрати звязку немає. Через WIFI втрата швидкості є але й мереж навколо величезна кількість.
  З прошивками дійсно були проблеми та з нагрівом на перших версіях прошивки . Після оновлення зовсім інший роутер.

  Достоинства:
  Роутер дуже крутий працює як годиник
  Недостатки:
  Перші версії прошивок криві
 • Ігор Потапенко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Захотілося нових технологій - придбав. Налаштував. Розчарувавася.
  Погане покриття Wi-Fi. Попередній роутер стояв під столом - покривав майже весь будинок. Цей - поставив на стіл - з кімнати виходишь - не бере. Ретрансляторів з AiMESH в продажу нема, або ціна перевищує вартість самого роутера
  Докупив RT-AX53 для розширення покриття через AiMESH - поки налаштував - замучився. Через Wi-Fi зовсім не вийшло, через кабель нормально пішло.
  Навіть два роутери не покривать весь будинок.
  Не самі старі ноутбуки перестали бачити Wi-Fi, зовсім перестали.
  Для адаптерів Intel є патч для цього випадку - інші гуляють лісом.

  Все інше працює добре.

  Достоинства:
  Швидкий WAN. Новий для мене стандарт Wi-Fi.
  Недостатки:
  Погане покриття Wi-Fi. Несумісність з не новими пристроями. Незрозуміле налаштування MESH. Відсутність ретрансляторів за розумну вартість.
  • Микола Сакович

   Доброго дня пане ігоре! А після придбання роутера прошивку оновлювали? Якщо цього не зробили то раджу перевірити та оновитися на останню. На поточний момент це прошивка "3.0.0.4.388_23785" Увага після процедури прошивки радиться скинути налаштування зазамовчуванням і пройти процедуру налаштування знову. Після цього вірогідність стабільної роботи роутера гарантована на 99.9% З приводу MESH системи у мене в якості вторичного вузла встановленно RT-AC86U.Другим роутером я покриваю приватне подвір"я бесідку та гараж видавало максимально можливі показники згідно тарифу мого провайдера а це близько 100 мегабіт. При цьому не використовуючи кабель все по Wi-Fi. Якщо цікаво десь там внизу є мій віднук та фото в тому числі налаштування MESH. Почитайте можливо буде корисно?

  • Представник бренду

   Добрий день, Ігор!
   Яка площа Вашого будинку, скільки поверхів? Якщо будинок великий, то навіть двох меш-вузлів може бути недостатньо.
   Яка товщина стін у кімнаті, де встановлений маршрутизатор?
   Чи є можливість змінити розташування маршрутизатора? Можливо, покриття погане через невдале розташування.
   Проблем з підключенням ноутбуків до бездротової мережі не повинно бути. Млжливо, ви налаштували бездротові мережі маршрутизатора на роботу тільки в стандарті WiFi 6, тоді дійсно старші моделі без підтримки WiFi 6 не зможуть підключитись.
   Бажано у налаштуваннях бездротових мереж встановлювати "Бездротовий режим" у положення "Авто", тоді зможуть підключатись всі клієнтські пристрої.
   Повторювачі (ретранслятори) стали менш популярні з появою меш-систем. У домашніх меш-мережах в якості додаткових меш-вузлів можна використовувати звичайні маршрутизатори з підтримкою меш-технології.

 • Том Комарницький
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Все чого я від нього і очікував.
  Легко налаштувати, легко зробити aimesh, все ок

 • Богдан Голуб
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Сьогодні забрав і відразу ніби все нормально було, але вже в сусідній кімнаті на частоті 5Ггц стало 2 поділки, хоча від роутера відстань 4 метри, тп лінк арчер с6 видає всі 4, на частоті 2.4ггц 3 поділки. Спробую позмінювати частоту та канали може щось зміниться, чи можливо хто знає, підкажіть, будь ласка,що можна зробити?

  Достоинства:
  Виглядає солідно
  Недостатки:
  Через 4 метри дуже ріже сигнал.
  • Богдан Голуб

   Він і показує 4 поділки через ці 4 метри,але потім стає 3, потім знову 4, стає 2 поділки, через 5 секунд знову 4 поділки.

  • Igor

   Богдан, встановіть якийсь ВайФай аналізатор на комп чи смартфон і поспостерігайте за поведінкою інших ВайФай мереж. Ви маєте помітити, що у всіх мереж потужність не тримається на одному рівні.
   Ця потужність не відображає якості сигналу. І це не рівень потужності випромінювання роутера, це рівень потужності прийнятого сигналу. Потужність прийнятого сигналу залежить від рівня шуму від сусідніх ВайФай мереж. Сусідні мережі почали працювати активніше - рівень шуму зріс і навпаки.
   Спробуйте обрати інший менш завантажений канал ВайФай.

 • Максим Пидгурский
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Сразу прошил до последней версии, работает стабильно. Хороший роутер за свои деньги.

  Достоинства:
  Дальность работы wi-fi в панельке.
  Недостатки:
  Пока не выявили.
 • Ольга Филиппова
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  У меня двух этажный дом и к сожалению не добивает сигнал , от слова совсем , на второй этаже ( сам роутер на первом стоит ). Прошлый роутер Xiaomi охватывал весь дом

  Достоинства:
  Не отваливается,пропускная скорость
  Недостатки:
  Маленький радиус покрытия (
  • Володимир

   пару антенн расположите горизонтально, и на принимающей стороне так же, странный у вса был сяоми, скорее работали отраженные лучи

  • Галина Козаренко

   Це коментарій із рода- Маю маленький будинок 300 квадратів-роутер поганий-не покриває увесь. У Ксиоми нема стандартів мовляння для нашої країни, які є у інших виробніків.

  • Igor

   Ольга, сейчас один даже мощный роутер не обеспечит пркрытие по всему дому. Роутер то мощный, а смартфоны, планшеты не имеют таких мощных радиомодулей и Ваши гаджеты могут и не осилить обратный путь к роутеру. Потому в домашних ВайФай сетях появились меш-технологии. Вам теперь не нужно ставить один мощный роутер. Можно взять несколько попроще и настроить меш. Такая схема работает лучше и надежнее, позволяет перекрыть мертвые зоны куда мог не добить один мощный роутер.

 • Сандалюк Василь
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Маршрутизатор бомба. Підключати досить просто.Все працює без нарікань.

 • Дмитро Нестеров
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Поюзав його менше місяця, почалися проблеми.
  Періодично помирає чи засинає, немає ні інтернету ні показників в застосунку, таких як підключені клієнти -0, поточна швидкість передачі даних - 0.
  Схоже що його виключає щось.
  Рятує перезавантаження.
  Іноді надовго, іноді ні.

  Достоинства:
  Гарний
  Недостатки:
  Затухає і не працює
  • Микола Сакович

   Доброго вечора Дмитре. А на пристрої прошивка остання? Якщо ні то спробуйте оновитися на данний час це прошивка "3.0.0.4.388_23785" (Рекомендації після оновлення скиньте налаштування за замовчуванням та налаштуйте знову) Проблема повинна зникнути.

  • Представник бренду

   Добрий день, Дмитро!
   Якщо оновлення прошивки та скидання до стандартних налаштувань не допоможе усунути проблему, то звертайтесь, будь ласка, до сервіс-центру.

  • Дмитро Нестеров

   Прошивка стояла сама нова.
   Відключив від енергоджерела, дав відпочити.
   Скинув до заводських і відновив налаштування.
   Запрацював.
   Подивлюся як далі буде

 • Игорь
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Дуже розчарований, погане покритя Wi-Fi, дуууже довго вмикається, товстий і великий корпус, гріється навіть без навантаження. Купувався для меш системи будинку. Шкодую що обрав цей бренд. Підтрики по телефону немає, тільки через листування, і чекай відповідь днями.

  Достоинства:
  Ніби надійний виробник
  • Влад

   Поток сознания како-то. Покрытие ВСЕХ, официально ввезенных в Украину, отдельно стоящих роутеров практически одинаково. Региональное ограничение. Разница в скорости обработки информации. Как писали ниже, убрать галку в 5 ГГц "Автоматический выбор канала, включая каналы DFS", будет НАМНОГО быстрее загрузка. Ну и необходимо, хотя-бы начальные, знания настройки, а не писать о разочаровании брендом. В тумбочке, наверное будет греться)! НЕТ там никакого нагрева (проц не тот), при правильном его расположении. Ну и есть две недели на возврат. А бренд и правда надежный и достойный...

 • Руслан Топалов
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Перший відгук був 5
  Зараз ставлю 1, не працює dual wan. Простр тупо не перемикається на secondary, reboot/restart/update - нічого не допомагає, secondary wan отримує 0.0.0.0. Зазначу, що на обладнанні іншого виробника, в тих самих умовах все працює.
  Підтримка роутерів тільки поштою, відтрекати статус розглядання неможливо, лінка яку дали у відповідь на працює.

  Через місяць використання, зменшився сигнал у різних кімнатах, на балконі взагалі зникає. TP Link за 1к грн дає більший сигнал

  С заявленими характеристиками має вмикатись максимум за хвилину, завжди очікую до 3 хвилин.

  Нікому не раджу роутери продукції ASUS. Це мій перший і останній раз придбання.

  Достоинства:
  Дизайн
  Недостатки:
  Не працює dual wan, низький сигнал, дуже довго вмикається
  • Микола Сакович

   Доброго вечора! Прошивка у роутера остання?
   З приводу подвыйного WAN раджу звернутися в техпдтримку ASUS

  • Олег

   Настройка dual wan на оборудовании другого производителя должна оличаться, не находите?! У меня все работает. Там настроек немного. Если что, смотрите здесь: ссылка"Через місяць використання, зменшився сигнал у різних кімнатах" - это вообще мистика какая то... Поставить галку "Disable 11b". Уберать галку в 5 ГГц "Автоматический выбор канала, включая каналы DFS", будет быстрее загрузка. Если и это не поможет, то либо сервис, либо сброс и по новой настраивать. Минус звезды за неправильное подключение и настройку? Ну таке собі...

  • Igor

   Руслан Топалов, ДУАЛ ВАН працює, якщо його правильно налаштувати. Може, на другому ВАН провайдер використовує контроль МАС-адрес, а Ви не прописали правильну МАС-адресу? Тому й не отримує цей інтерфейс IP-адресу.
   Потужність сигналу просто так не зменшується, можливо, щось змінилось у Вас у квартирі. Меблі не додались, чи не рухались? В будь-якому випадку, можна спробувати змінити положення роутера, щоб отримати краще покриття.
   Сам роутер стартує швидше, ніж 3 хвилини. Довго стартує діапазон 5 ГГц. Але це не маршрутизатор винен. Він має певний час "слухати" радіоефір, щоб впевнитись, що на певних каналах ВайФай не працює радіолокаційна техніка.
   Я навпаки раджу всім користуватись саме роутерами АСУС, бо крім потужного заліза вони мають ще й функціональне ПЗ. Чого нема у конкурентів.

 • Максим Черкас
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Поки нарікань нема. Багато функцій. Налаштовується не складно

 • Андрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Супер роутер швидкість по WiFi вражає

 • Марина Петренко
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Роутер супер ! Працює інтернет на найвищій швидкості!

  • Вячеслав Иванович

   Ви оновлювали прошивку?

 • Владимир Лелюк
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Одно слово - экстракласс!
  Пока ни одного сбоя!

  Недостатки:
  Нет!
 • Сергей
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Роутер хороший, минус в том, что периодически перезагружается при питании от повербанка.

  • Илья

   Обновите прошивку и выключить Smart connect проблема исчезнет
   Перезагрузите роутер с применеными настройками

  • Олег

   ПоверБанк - Прошивка - выкл.SmatrConnect - перзагрузка?! Где связь?! Как можно ТАКОЕ советовать? Банка - вот причина нестабильной работы. Минус звезда за НЕПРАВИЛЬНОЕ подключение? Гениально...

  • Илья

   Я написал решение проблемы потому как сам являюсь владельцем данного аппарата.
   Была в начале при первоначальном использовании роутер вел себя странно периодически отключалась сеть WiFi.Решение выше написал.
   Насчёт повербанка использую Xiaomi на 20.000 проблем не обнаружил, кабель этот
   Кабель USB - DC ACCLAB USB to DC 5.5 х 2.5 мм 12V 1A 1 м

 • Дмитро Нестеров
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  В принципі все як повинно бути в сучасному маршрутизаторі.
  Що порадувало, це гнучкість налаштувань і це все з смартфона через застосунок робиться.
  Єдине що поки не зміг зробити - погасити індикатор підключення інтернету всі інші погасив, хоч бери ізолентою закліювай.

  Щоб принципово далі бив сигнал wiFi то не помітив взагалі різницю з попереднім asus rt-ac68u.

  Достоинства:
  Швидкий wifi. Легко налаштовується.
  Недостатки:
  Поки не побачив, крім індикатора інтернету який не вимикається.
  • Igor

   Взагалі мають всі індикатори вимикатись разом. Може, якийсь глюк. Спробуйте зберегти налаштування, скинути роутер в дефолт, а потім залити налаштування назад.

 • Юрій Капелюшний
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Wifi6 працює добре, головне не оновлювати ПО при запуску

  • Микола

   Потік свідомості. Не вводьте в оману. Оновити прошивку – це ПЕРШЕ, що потрібно зробити.

 • Валерій Іваницький
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Тільки що отримав товар на пункті видачі. Прийшов додому. Хотів перевірити роботу, але блок живлення не працює. Світлодіод живлення не горить, на вимикач не реагує. Тестер на виході блока живлення показує "0". Що робити?

  Достоинства:
  Не перевіряв
  Недостатки:
  Не перевіряв
  • Nick

   Чат-бот Розетки в телеграмме. Описываете ситуацию. Ребята очень быстро отвечают. Если есть любая точка выдачи Розетки, идёте туда с ПОЛНОЙ комплектацией роутера, отдаёте на диагностику. Ждёте несколько дней, забираете новый либо деньги. Кстати это все описано на сайте в разделе "возврат товара" Роутер, кстати, хорош!

  • Микола Сакович

   Доброго дня! Валерію. Коли вже сталася така прикра ситуація :( У Вас два варіанти. Піти в найближчу до Вас точку видачи і повернути товар і забрати кошти. Або ж обміняти на новий аналогічний роутер це буде правильним варіантом. Або ж щоб не чекати результату від розетки спробуйте придбати аналгічний блок живлення та спробувати замінити його. Якщо Ви дійсно певні що адаптор живлення мертвий.

  • Igor

   Валерій, ситуація неприємна, але не безнадійна. Можна спробувати вирішити через сервіс продавця, або через сервіс виробника. Зверніться до одного чи іншого і вони запропонують вирішення.

 • Константин
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Отличное решение для дома.
  1. Хорошая сборка и качество материалов. Довольно массивная конструкция, если кому-то это критично. Антенны фиксируются очень уверенно.
  2. Простая и понятная настройка через web-интерфейс. Да, настроек очень много, но кругом есть подсказки и интуитивно понятно что к чему. Простая настройка подключения займет минут 10.
  3. Три месяца работы показали аппарат, как надёжный и точно заслуживающий внимания. Вылетов нет, сигнал (wifi 6) стабильный. Одиночку "вагончиком" 38 м.кв. покрыл полностью, причем сам аппарат установлен в самом плохом месте - дальний угол комнаты (по сути дальний край всей квартиры). Скорости видел от 45Мбит/с до 90Мбит/с при тарифном плане 100 Мбит/с. В среднем, 67-70Мбит/с.
  Сразу оговорюсь, я просто потребитель, а не сетевой инженер, мне нужна была стабильная работа, хорошее покрытие и скорость по WiFi (два ноута, три телефона). Мои ожидания оправдались на 100%
  Есть ли решения за меньшую стоимость - скорее всего да, но лично мне надоело копаться в горах хлама ища самородок.

  Достоинства:
  1. Качество материалов и сборка
  2. Начинка
  4. Простота первичной настройки.
  3. Стабильная бесперебойная работа
  4. Покрытие и качество сигнала
  5. Скорость по WiFi6
  Недостатки:
  1. Стоимость. Это, наверное, самый главный минус.
  2. Габариты. Скорее всего, могут стать условной проблемой.
  Других минусов при своем способе эксплуатации не нашел.
 • Андрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  2 тижні в користуванні. Ніяких підтупів і перезавантажень, скільки в квартиру заходить стільки і по повітрю летить - 900 мегабіт по повітрю побачив з нього, але така швідкість у мене і по шнуру рідко, 700-800 переважно, при тестах сама швидкість плаваюча навіть по кабелю, тому можливо десь на 20мбпс роутер і ріже, але непомітно порівняно з роутерами на wifi 5 які ріжуть до 300-400 як ти його не крути. На каналі 160 мгц на метрів 9 при прямій видимості бьє без втрат, гіпсокартон з плиткою пробиває без втрат, 1 стіну монолітну пробиває легко майже без втрат, на 8 метрів на балконі через 2 стіни 5 палочок , але ріжеться швидкість вже приблизно до 300 мегабіт. Зауважте що в мене канал вільний. Обмін даних через юсб хдд ще не тестив, але на ютубі кажуть що перевантажує сильно роутер.

  Достоинства:
  Не ріже швидкість, гарненький, цілком приємна ціна 3999-4299 на цей час, конкуренти за меншу ціну гірші або по софту, або по залізу..
  Недостатки:
  більший ніж дешеві роутери від тплінк, довелося сверлити нові ширші отвори на стіні під отвори кріплень на цьому маршрутизаторі .
 • Андрей Злой
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Работает круглые сутки. Пока проблем с ним не было.

  Достоинства:
  сам роутер)
  Недостатки:
  нет
 • Володимир Кравець
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Роутер крутий. 2 поверхи закриває без додаткових маніпуляцій.

 • Андрій
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  низьке споживання - 5-6 Вт при 12 В - можна використовувати поширені USB PD тригери на 12 В від PD павербанку

  бездротовий канал на Quest 2 - відмінно. (до того ж у сусідів немає wifi 6 - весь канал для мене)

  Достоинства:
  сучасний, низьке споживання енергії, достатньо RAM,
  Недостатки:
  хотілося б 2.5 Гбіт/с LAN порт
 • Александр Черномаз
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  брав як роутер на всю квартиру, з 12в щоб повісити на резервне живлення. раніше теж був асус, але там 19в. його теж вистачало. але віфі 6 це просто бомба ракета пекарда. рекомедую. стабільно тяне і не глючить.

  Достоинства:
  швидкий, 6 віфі, вистачає на всю квартиру і вулицю. краще за свої гроші. 12в, 1,5а
  Недостатки:
  немає
  • Вадим

   Я вас удивлю. но 19 вольтовый роутер тоже будет работать от 12 вольтового пауербанка, у них запас по току большой, поэтому зря не использовали, pd тригер всё решает

 • Юрій Бема
  Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

  Чудово, все подобається. Дуже багато налаштувань. Треба розбиратись. Хоча ні, є зауваження. Ноут wifi модуль підтримує wifi 6 і максимум що я побачив це 650 мбит/с і це біля самого роутера. А в двох метрах через одну залізобетону стіну уже 430 мбит/с. Не знаю може це норм, але хотів хоча 750 мбит/с - 800 мбит/с))) може треба оновити драйвера в ноуті, нз. Треба розбиратись. Ну а загалом норм.

  Достоинства:
  Красивий, акційна ціна, потужний.
  Недостатки:
  -