Отзывы покупателей о Маршрутизатор Asus RT-AX89X

Що саме?
      Покажіть налаштування.

• Михайло Боднар
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Я перейшов з роутера Asus RT-AC55U.
    Велика кількість портів.
    Роутер розкриває всю потужність гігабітного каналу.
    Також пристрій дає простір для маневрів у вигляді 10-ти гігабітних портів.
    Теоретично, якщо у вашому розпоряджені є NAS сервер з 10-ти гігабітним портом, то це дасть широкі можливості.
    Відносно характеристик прошивки....прошивка це те, за що мені подобаються роутери цього вробника. Прошивка дає можливості пріоретизації трафіку для конкретних клієнтів + є фішки які притаманні ігровим роутерам.
    Наявність аж 8-ми гігабітних портів стане в пригоді айтішникам і в людям які мають багато апаратів які мають езернет конектор.
    Якщо у вас є ігрова консоль, то роутер дає можливість надати пріоритет ігровим апаратам.
    Підтримка Wifi 6 дасть можливість використовувати ваш канал(у мому випадку гігабіт) нехай не на повну, а як мінімум на 90% на ваших консолях ноутбуках і так далі.
    Відносно USB, то бачив в панелі керування виставлений режим 2.0, це не мінус, але думаю, що один чи два порти окрім 2-х USB 3.0 портів вартувало б додати, але це не критично. Я не використовував завантажувач торентів, оскільки інколи цю роль виконує NAS сервер.
    Відносно незручностей, то тут можу привести приклад з DDNS, хост прив'язується до самого роутера і треба писати/дзвонити в підтримку виробника, чому не додано кнопочку на зразок "Видалити DDNS".
    Як попереднім так і цим маршрутизатором я задоволений цілком.
    Ціна звісно не маленька, але такі ж функції.

Достоинства:
    8 портів, потужна начинка, 2 10-ти гігабітні порти, Wifi 6, 8 антен.
    Недостатки:
    Мабуть ціна і відсутність можливості самостійно відв'язувати DDNS з панелі управління.
  • evgeniy
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Розетка возврат товара не захотела оформлять, нахамили. Забрали товар разбираться на 2 недели.

Недостатки:
    При каждой перезагрузке роутер сбрасывает настройки в 0
    • Юрій Близнюк

• Тарас Турівний

"Юрій Близнюк
      А ви прошить роутер не питались, официальной прошивкой с официального сайта потдержки АСУС?"
      Друже, ну це все просто комедія якась, купи роутер за 16+ тис грн і давай перепрошивай його бо він скидує налаштування в нуль після перезавантаження, так можливо це і допомогло б, можливо і ні, але це НОВИЙ товар по верхній планці ринку, це не 1000-3000 грн якась там залізяка з китайською прошивкою, яку ти купуєш щоб зекономити, таж історія і з телефонами, але коли телефон за 50000 грн після пів години ютубу в вікні та браузером пише що перегрівся, альо??? Еппл, може телефон за 100000 грн буде без цих "ОСОБЛИВОСТЕЙ", або зновуж ютуб у вікні і на вибір "масштабна" ААА гра до прикладу ASPHALT 9: ЛЕГЕНДИ - 5-10 хвилин і все лагає, на айфонам не потрібно 8ГБ+ оперативної пам'яті казали вони... Завтра унітаз купиш, а він не змиває бо перепрошити потрібно буде!

• Igor

Тарас Турівний, не важливо - яка вартість товару. Якщо є можливість оновити ПЗ, то це варто зробити зразу після розпаковки. Бо поки девайс доїде з Китаю в Україну і потрапить додому до свого власника, може вийти декілька оновлень прошивок. А в оновленнях можуть бути виправлення багів чи проблем з безпекою. В автомобілях Тесла теж оновлюють ПЗ. Хоча там ціна суттєво вища за будь-який роутер чи смартфон.

• Sergey
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

Работает согласно ожиданиям. Пробивает 2 бетонных стены на 5ггц, скорость остается 150 мбит на прием и 5 мбит на отдачу, думаю здесь уже сам телефон не пробивает. Держит 15 клиентов без видимой задержки. Оптика работает как нужно, единственное что заметил что после перезагрузки ospf не поднимается сам, но роутер не перезагружаю так что не критично. Порты физические не использую, все на wifi. 2ггц не проверял, соседи сильно мешают, все на 5ггц.

Достоинства:
    Все что ожидаешь
    • Андрей Радченко

Какой провайдер вам раздаёт SFP+?

• Александр Мартыненко
    Продавец: Rozetka

Добрий день. Цікавить можливість підтеднанея sfp або sfp модуля Gpone. На 4pda. Є інформація стосовно gpone. Але придбати його можливо тільки в страні ограссора. Варіант відпадає автоматично. Взагалі можливо на його придбати sfp gpone onu? Якщо немає такой можливості, то роутер не дуже і цікавий тоді. Так як модель дуже склонна до перегріву.

Достоинства:
    SFP
    Недостатки:
    Шумне охолодження.

Добрий день, Олександр!
      Для використання з RT-AX89X Вам потрібен саме SFP+, а не SFP.
      З приводу вибору конкретної моделі краще порадитись з службою підтримки інтернет-провайдера.
      З приводу перегріву - це невірне твердження. RT-AX89X використовує активне охолодження (вентилятор) і чіпсет Qualcomm, який має не дуже високе тепловиділення порівняно з іншими чіпами.
      Вентилятор може шуміти, якщо він забруднений пилом.

• Александр Шевчук
    Продавец: Rozetka

Это не ответ вообще с точки зрения представителя. Я для тестирования своего 88-го подключил реальный гигабит от провайдера. Подключал и hdd и SSD к usb3.0. Разницы почти никакой. Ssd выдавал результаты немного больше. Торренты рассматриваю самые популярные, где
    1к раздающих. Говорю же, на 88-м был заложен (вычислил многочисленными тестами) предел 50мб/с, чтоб стабильно работал при загрузке всех 4-х ядер 1,4ггц до 100%. Какие ещё могут быть весомые факторы, кроме как производительности самого процессора с этими четырьмя 2,2ггц ядрами? Предыдущий вопрос представителю остаётся открытым.