- Олександр П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Голубой
Гарно відволікає, два рівні гучності, реагує на тряску. Багато звуків. Поганий матеріал. Не давати дитині в рота.
- Достоинства:
- Дитині подобається як мерехтить , звук реагує на гойдання
- Недостатки:
- Звуки на китайській )
Але саме важливе - це матеріал. Вушка (Резинові) якась хімозна, дитина посмоктала їх і ще пооблизувала саму іграшку і слина була як піна , після цього іграшка тільки в руках.
- Юлия У***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Голубой
Іграшка дуже класна і цікава. Дитина грається вже рік, з 6 місяців до 1,5 року.
- Достоинства:
- Цікава, музична і можна заряджати від юсб.
- Недостатки:
- Не виявили, хіба що, якби говорила ще й українською мовою.
- Софія П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Голубой
Товар прийшов розріджений , на пошті не перевіриш. Після того як зарядила вдома оказалось шо нема звуку . Повернула через відділення розетки і 2тижні нема ніякої інформації про повернення коштів або ремонт іграшки.
- Недостатки:
- Товар непрацює
- Олена
Напишіть до чат боту Розетки
- Андрей
Замінили на нову іграшку.
- Анна К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Голубой
Наша улюблена іграшка з півроку, зараз 1.3р беремо з собою, бо і світиться, і багато мелодій та звуків(так, китайська чи корейська мова англ), вушка м'які і зручно гризти. В машині/на прогулянку/до лікаря просто ну мастхев наш. Зручна у ручках, не важка.
- Достоинства:
- Купа мелодій та звуків, світиться, вушка які можна гризти, довго тримає заряд(не батарейки, тому зручно). Гучність в 2 рівні.
- Недостатки:
- Ціна, але по акції нормально. Хоча вона вартує тих грошей. Китайська(корейська?)мова. А так нема недоліків
- ЯнаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Голубой
Милая интерактивная погремушка на аккумуляторе, играет веселые песенки, светится, есть регул громкости, а ушки можно грызть) малышу 4 мес нравится
- Калишенко К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Голубой
Настолько классная игрушка, что ребенок не выпускает из рук!!!! Купиоа, когда доне было 2 месяца, уже 4, а она не выпускает ее из рук.
Держит долго заряд. Вмещается в ручку.- Недостатки:
- Их нет!!!
