Давно хотів такий гаджет собі в господарство. Спочатку думав взяти діжку на 5 літрів, але квартира накладає обмеження. Взяв 3 літри, як пробний і не шкодую. Якість виконання дуже класна. Діжку помив та залив водою, спочатку десь два рази вода майже повністю витекла. На третій раз, десь за 5 годин, вже на дні лишилось трохи. і вже на ранок, майже повністю герметизувалась. Як тільки пройшла герметизація, настав 2 днений етап вимочування від зафарбовування. Успішно. Ну і фінальний обкатав на квашеній капусті, Три дні на кухні по класичному рецепту. СМАКОТА. В жотвні будуть рижики, будемо солити гриби. Діжка дуже гарна компактна і вся така крафтова, від неї прям віє автентичністю. Рекомендую.Брав ще щуп з дуба і гніт, теж потрібні штуки.
Гарна бочка. Випробував при заквасці капусти. Все вийшло бездоганно, завдяки відмінній тарі. Як було написано в інструкції, витримав бочку 7 днів з водою. Протікання припинилося на третій день. Далі використав за призначенням. Раджу цей товар і цього продавця!
Брав для подарунка. Гарна робота. Нічого зайвого. Все що хотілося. Оброблений з середини для використання. Упакування в плівку... Перетелефонували, уточнення запитали. Молодці, приємно. Взяв на замітку, буду на подарунки брати такі речі. Самому сподобалося то й собі може візьму.
Рекомендую.