• Максим
    • Цвет изделия: Красный

Пилосос тихий і нормально працює (принаймні, новий), але до його зручності є запитання. Універсальна щітка погано ковзає по килиму, навіть якшо прибрати дві кашлаті наліпки (не дуже зрозуміло, навіщо вони там). Турбощітка ковзає краще, але виє як сирена. У повітрі щітка обертається, але коли потрібно змотати нитки з килиму і втягнути, ефективність близька до нуля. Також невідомо, що буде з механізмом автозмотуванням через кілька років, чи буде він нормально працювати, краще б цю функцію реалізували механічною кнопкою.

Не можу сказати, що я у захваті від цього пилососу, але здавати не буду. Та порадив би подивитися на інших виробників або моделі, бо коли б я мав змогу спробувати ним попилососити до придбання, я б його не купив.

Достоинства:
    Тихий, досить потужний
    Недостатки:
    Щітка погано ковзає по килиму, сумнівне рішення з автозмотуванням
  • Ігор Роботницький
    • Цвет изделия: Красный

гарно тягне, відриває лінолеум від підлоги. гарно прибирає, не залишається запах після прибирання. дуже тихо працює і не лякає домашніх тварин. в комплекті хотілося б маленьку кутову насадку, для прибирання плінтусів і кутків
    також трохи жорсткий шланг і не вистачає можливості швидко зменшити тягу клапаном на ручці

Достоинства:
    тихий і потужний
  • Ігор Корнелюк
    • Цвет изделия: Красный

Дякую за пилосос та швидку доставку. Пилосос супер. Насадки всі є. Ще й для коврів є. Рекомендую

Достоинства:
    Пилосос супер. Тяга добра.
  • Анатолий
    • Цвет изделия: Красный

Прислали очень быстро, при том, что доставка была в другой город (за 200 км)

Достоинства:
    Классній дизайн - понравился, достаточно тихо работает, мощный и насадоки на любой случай.
    Недостатки:
    Пока только начали эксплуатировать, поэтому особых недостатков пока нет. Может быть чуток вес больше чем ожидали, но это дело вкуса и/или првычки
  • Наталя Шумик

Потужний пилосос

Достоинства:
    Пилосос класний, якість прибирання цим пилососом відмінна, насадки всі хороші.
  • Домашняя
    • Цвет изделия: Красный

Еще отличная насадка для мебели .

Достоинства:
    Сегодня получила пылесос , пропылесосила , очень мощный хорошо убрал пыль,волос,шерсть , даже не одевала турбо счетку, обычная щетка справилась отлично.Красивый,стильный дизайн, нешумный тихо работает.Пока все отлично .
    Недостатки:
    недостатков пока нет.
  • Галина
    • Цвет изделия: Красный

слабуватий для килимів, якщо порівнювати з самсунгом турбощітка набагато гірша. Погано розкладається телескопічна труба. Хороша універсальна щітка.

Достоинства:
    гарний ззовні, тихий.
    Недостатки:
    мало потужний, слабуватий для килимів.
  • Ірина
    • Цвет изделия: Красный

Пылесос мощный, простой в использовании, хорошая сборка, стильный .

Недостатки:
    Не обнаружил
  • Островский Александр
    • Цвет изделия: Красный

Не прошло и двух недель со дня приобретения пылесоса, как турбощетка перестала работать.

Доброго дня! Рекомендуємо звернутися до авторизованого сервісного центру. Актуальний перелік сервісів вказано на гар.талоні виробника та на сайті представництва побутової техніки BOSCH в Україні.

• Броякова Катерина
    • Цвет изделия: Красный

пилосос нам сподобався! стильний дизайн, мобільний, симпатичний. якість пластику і складових хороша. склати за хвилинку, інструкція не знадобилася.. при першому запуску довелося ставитиина мін. потужність, така тяга!!! прекрасно для килима і для підлоги. після староо Гореньє, зібрав стільки пилу, і шерсті, що капець! у нас кіт і собака, є над чим попрацювати! після прибирання килим помолодшав на кілька років)

Достоинства:
    стильний дизайн, мобільний, потужний, симпатичний. якість пластику і складових хороша.
    Недостатки:
    зручно було би щоб була кнопка автозмотки, але це не критично, звикнемо)
  • Оксана Плетинь
    • Цвет изделия: Красный

Испытала первый раз, покупали не на Розетке.Мусор собрал очень хорошо, не могла подумать что его в коврах так много.Очень мощный!

Достоинства:
    Хорошо собирает мусор, не шумный