- Марина Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Супер
- ІринаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
чесно кажучи, я здивована, що у відгуках дехто виражає незадоволення, що це мило Ботанік Ліф не має захисної пломби.. Мило - це ж не крем для лиця чи тіла, а антисептичний продукт, стає і кришки на банці. Використовую його як змивку для обличчя на ніч, мило нагадує густий лісовий темний мед, а пахне ефірами соснового лісу! після умивання таким засобом навіть сон міцніше, адже аромат лісу залишається і після змивання, і після нанесення нічного крему.. після такого мила стало цікаво спробувати й інші продукти Ботанік Ліф, вже примітила гарбузовий кремчик та інші його мила, зокрема медове, на пробу..
- Достоинства:
- чудове натуральне мило
- Недостатки:
- жодних
- СергійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже приємний та насичений хвойний аромат, нішева парфумерія відпочиває. Просто в рази краще будь-яких гелів для душу та шампуней в даній ціновій категорії. Єдине що засмучує, так це консистенція - вона нагадує дитячі слайми (хто знає, той зрозуміє). А також незрозуміло, чому відсутній будь-який хоча б мінімальний захист під кришкою.
- Достоинства:
- Аромат
- Недостатки:
- Консистенція
- Анастасия Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Очень классное мыло. Пахнет вкусно, состав отличный, расход минимальный, очень хорошо пенится.
- Елена К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
немає мембрани від виробника
- Достоинства:
- Дуже якісне мило, використовували для миття голови, економну витрату, рекомендую!
- Недостатки:
- немає
- В'ячеслав Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Мило чудове, але виробнику мінус.... чому не має захисної мембрани (плівки), його може відкрити хто завгодно, перш ніж воно дійде ло покупця... це викликає неприємні відчуття.
- Достоинства:
- Якість, аромат, склад
- Недостатки:
- Немає захисної мебрани від виробника
