- ОлексійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Дуже шкодую, що не купив раніше. З моїм зростом 182см зі стандартними офісними кріслом та столом монітор на рідній ніжці був занизько і доводилось сидіти в позі гусака який атакує)) Кронштейн цю проблему вирішує, сидіти за ПК стало значно зручніше і ще додалось багато плюсів.
-Ніжка монітора займала добру третину місця на столі, тепер достатньо місця для ліктів, чашки, тарілки, документів, інструментів - коли що потрібно.
-Кому треба поставити під монітор центральну колонку домашнього кінотеатру: в максимально піднятому положенні з невеликим нахилом моніка до себе (вниз) під монітором 16,5см вільної висоти, в ідеально вертикальному положенні всі 17см; по монітору: відстань між низом монітора і нижнім отвором кріплення 16,5см, VESA 75x75 мм (монітор 27" Samsung Curved C27F396F, 4,1кг).
-Монітор став значно стійкіший при взаємодії зі столом, як хтось вже писав у відгуку.
-Легко повертати монітор у потрібне положення для перегляду, підключення кабелів, прибирання і т.п. Не сподобалось лиш те, що регулювання орієнтації книжна/альбомна не має якоїсь фіксації в правильному горизонтальному положенні та часто збивається під час інших регулювань, а тоді лови горизонт хоч по будівельному рівню, хоч по лінійці. Отвори для даної фіксації до речі є, але один з них чомусь продовгуватий, що не дає чіткого горизонту, і також в комплекті немає гвинта для цієї фіксації.
-Метал важкий і товстий, мабуть мій 1,5т домкрат зроблений з такого ж або ледь товстішого металу. Недолік - стійка тримається всього на 1 гвинті М10, та ще 1 М5 який просто запобігає прокручуванню стійки. Слабке місце конструкції як на мене, але розробникам видніше.
-Прижимний гвинт пластилінової якості, найгірший з усього комплекту – 1 раз затиснули до стола без фанатизму і забули про нього, бо різьба зірветься, вона м’яка, неоднорідна, вкручується не рівномірно і підклинює.
- Комплектним набором 6-гранників нормально зібрати дуже важко, особливо гвинт регулювання висоти, він дуже тугий. Ще в комплекті є гвинти під РН2, але немає викрутки, або додайте викрутку, або давайте всі гвинти тільки під Н, або не кладіть інструментів взагалі, т.я. біти Н на сьогодні не є рідкісними, а навпаки вони навіть більш поширені за РН, до речі на тримачі кабеля на стійці якраз 3 отвори для зберігання 2 шестигранників і 1 викрутки, якої нема – не зрозумілий момент.- Достоинства:
- Товстий метал. Стійкість монітора. Різні регулювання. Зручність. Легший доступ до роз'ємів монітора. Звільняє багато місця на столі
- Недостатки:
- Не якісний прижимний гвинт. Безглуздий інструмент в комплекті. Висока ціна.
- Представник постачальника
Добрий день! Дякуємо вам за покупку і зворотний зв'язок - ваша думка допомагає нам ставати кращими. Усі ваші зауваження ми уважно вивчимо й обов'язково візьмемо до уваги. З повагою, представник постачальника
- Матвій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Кронштейн супер
- Матвій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Досить гарний кронштейн,добре тримає монітор і без проблем регулюється.
- Недостатки:
- Немає
- Максим П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Дуже гарна і зручна стійка. Важка, важкість це ознака якості (с) Борис Бритва. Надійно тримає монік 27"
- Достоинства:
- Надійність кріплення, простий і надійний монтаж.
- Недостатки:
- Не виявив
- Антон Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Ціна якість топчик
- БогданОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный
Отличный кронштейн для тех кто кому не надо крутить монитор по сто раз. В целом, я очень доволен тем, что монитор на 28 дюймов с весом в почти 9кг не трясется когда печатаешь или водишь мышкой. Была проблема именно в этом. Короче, для тех у кого такие же проблемы - моя рекомендация.
Материалы, качество, инструкция - понятная и простая, разберется даже самый далекий от таких дел человек. Цена - лайк.- Достоинства:
- Крепкий, качественный, простой в установке
- Недостатки:
- не обнаружен
