- Владимир Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарна, яскрава картина.
Представник постачальникаДоброго дня,
приємного малювання вам)
- ІринаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже гарна і яскрава
Представник постачальникаДоброго дня,
дякуємо за відгук, раді, що вам все сподобалось)
- Марина С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарна картина
- АннаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Моя оцінка 5 з 5
- Достоинства:
- Чудова картина. Малювати її одне задоволення
- Недостатки:
- немає вкладишу мініатюри картини з номерами кольорів, але і без неї можна обійтися.
- ВикторияОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Я, м'яко кажучи, очманіла коли побачила картину. Спочатку роздивилась зразок на якому далеко не киця, а потім ще й довелось порівнювати фарби з картинкою на моніторі комп'ютера в відділенні розетки. Це просто брак, і якби я замовляла на подарунок, то це був би жах. Своїх грошей не коштує через подібні витребеньки. Сподіваюсь хоча б що сама картина вийде добре.
- Достоинства:
- Не дивлячись на брак, все ж це "Осіння киця"
- Недостатки:
- Бракована упаковка, що вводить в оману та псує настрій
- Алексей С***
Производитель наклейку перепутал?
- Іван І***
Моя дружина звірялась по картинці якраз, тому це важливо
- Ед
Серйозно? Через таку дрібницю знімати стільки зірок? І да, по коду не легше було звірити кольори? Чи то обов'язково все працівників пошти займати дурницями
