чудовий чохол
зроблений якісно, не розпадається, ремінець міцний
ще помітила таку особливість - коли витягаєш фотік то кнопка живлення чіпляється за чохол і стає якраз на показник ON і фотік вмикається. тобто одразу після витягання з чохла можна користуватися :) не знаю чи це баг чи фіча, але доволі зручно ))
зроблений якісно, не розпадається, ремінець міцний
ще помітила таку особливість - коли витягаєш фотік то кнопка живлення чіпляється за чохол і стає якраз на показник ON і фотік вмикається. тобто одразу після витягання з чохла можна користуватися :) не знаю чи це баг чи фіча, але доволі зручно ))