Паливо відмінне. Без диму. Світиться яскраво.
Якість та вид полум'я залежать від конструктиву каміна. У мене було дві моделі для порівняння. Ширина однакова 16 см, а висота різна 27 і 40 см. І різний конструктив скла (у маленькому скло цільне, а у високому 3 скруглені сегменти). Отже видно, що в одному полум'ї не високе і більше мерехтить. У високому каміні за рахунок тяги повітря (форми скла) полум'я закручується, піднімається на всю висоту каміна. Світить яскравіше, менше мерехтить.
Норма печка. Как на фото . Не дымит . Сварена адекватно , не идеал но по сравнению с аналогами шикарно .
Обязательно протопить пару дней на улице чтобы не так воняла краска
Чудова якість і продумана конструкція. Піч швидко розігрівається та одразу віддає тепло. Сталь товста, зроблено акуратно, вторинний дожиг реально працює — дрова згорають ефективно. Покупкою повністю задоволений, рекомендую.
Дійсно хороша якість, без запаху під час горіння, рідина без кольору. Лійка необхідна ! Потім можна використовувати цю ємкість з лійкою. Без лійки наливати в біокамін неможливо.
Дякуємо, отримали. Шкода тільки сповіщення про прибуття не було. Але дякуємо продавцю за повідомлення. На 5-ий день перебування на пошті таки отримали:) З побажань тільки те, щоб сповіщення було в той день як прибуває. Попередній раз ми так товар не отримали, повторно замовляли.Однак, дякую продавцю, що не дозволив нам на цей раз залишитись без біопалива:) Все отримали, все добре. Дякуємо. Всього найкращого
Якість та вид полум'я залежать від конструктиву каміна. У мене було дві моделі для порівняння. Ширина однакова 16 см, а висота різна 27 і 40 см. І різний конструктив скла (у маленькому скло цільне, а у високому 3 скруглені сегменти). Отже видно, що в одному полум'ї не високе і більше мерехтить. У високому каміні за рахунок тяги повітря (форми скла) полум'я закручується, піднімається на всю висоту каміна. Світить яскравіше, менше мерехтить.
Обязательно протопить пару дней на улице чтобы не так воняла краска