Дякую за покривала, дуже сподобались! У наборі є 3 штуки, але мені потрібно лише 2 - решта залишаться про запас. Розмір підійшов ідеально, якість чудова. Відправили дуже швидко, залишилась задоволена покупкою
Доброго дня, хочу сказати дякую за чохли, на свої гроші не погана якість, не знаю скільки вони прослужать, та час покаже, бо маю 2 діток. Трішки удосконалила чохли сама, бо форма стільців вигнута та ззаду піднімалось так як там металеві ніжки. Пришила зав'язки, там де задні ніжки та вставила пластикові планочки посередині між спинкою та сидінням, тепер супер. А ще хочу сказати що добре що узяла плотність тканини 290, бо 230, 250 реально мала, просвітлювалося б.
В цілому задоволена, але в деяких місцях, по шву, були дірки, прийшлось зашивати, щоб добре все розправити і натягти як слід витратила години 3 часу, там мало, там багато, крісла ж усіх різні. Але тепер виглядають як нові, тканина тягнеться але не просвічує, виглядає добротно. З 5 на 4 з мінусом оцінюю. Що до кольору, то капучіно виглядає значно світліше чим на фото. А на фото скоріше колір какао зображений
Дякую за швидку доставку!