Матрас Notte Контур 160x200 см (2560641602004)

Отзывы покупателей о Матрас Notte Контур 160x200 см (2560641602004) 101

Замовляла два роки тому, покупка варта своїх коштів.
Служить чудово без нарікань.
Достоинства: Зручний, набуває форми тіла, якісний матеріал
Недостатки: Перший час болить спина, невисокий
Я уже второй раз покупаю этот матрас.
Мені дуже сподобався) вже 3 роки спимо з чоловіком і не прогнувся ніде, і має вигляд нового, і ніякого запаху хімії не було
#28200880
Заказал через курьера. Доставили без проблем. Упакован отлично. Привезли не свернутым, так что разглаживать не пришлось. Был легкий химический запах, но в течении дня выветрился. Размеры соответствуют. Он довольно легкий. Сначала показался твердым, но через пару ночей все нормально. Адаптировался. Качество тоже вроде нормально. Пока про недостатки не могу сказать, всего пару недель пользуюсь. Ну разве что думал цвет более насышеный, но это на любителя. Матрасом доволен.
Достоинства: Легкий, плотный
Недостатки: Пока нет
Ужасный запах химии, второй день, после покупки, стоит выветривается
Достоинства: Стоит выветривается
Недостатки: Запах
#27207872
Якби не через інтернет, то, думаю, що вибрав би собі інший матрас.
Достоинства: Дуже недорогий матрас. Гарно упакований.
Недостатки: Відчувається хімічний стійкий запах, котрий уже тиждень неможе вивітритись, і дати спокійно поспати. Також дуже твердий, таке враження що зовсім не прогинається піді мною.
Aleksander JelebovskyiУже купил
єто не правда, сплю на таком 5 лет, все супер!
Олександр МихащукУже купил
Через 2 тижні запах повністю вивітрився, таке відчуття що і матрас став мякший, на даний момент задоволений!
Не прошло и года, матрас прогнулся в середине (вешу я не много).
Достоинства: Поначалу было удобно
Недостатки: Быстро прогнулся
Александр ГуменныйУже купил
Ну конечно, сильно прыгаете в постели.
Матрац супер, я купував його ще 4 роки тому, і досі він у гарному стані, головне частіше перевертати, рекомендують не менш як 1 раз на місяць, я перевертав 1 раз на тиждень.
Достоинства: Зручний, не дорогий.
Недостатки: За 4 роки ще не знайшов.
#25519047
Підскажіть будь ласка , хочу купити на диван, як себе покаже цей матрас? диван жосткий, дякую)
АлександрУже купил
Для ортопедичний матраців краще щоб була рівна поверхня. Я спочатку користувався цим матрацом на рівній поверхні, а зараз також лежить на дивані ще на радянському. Запорука успіху: перевертайте його частіше, рекомендують 1 раз на місяць. Я перевертав 1 раз на тиждень. Матрацу уже 4 роки ще ніде не просів.
#20071682
хороший матрас! спать комфортно! я доволен)

Достоинства
Недостатки