- Наталия Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачно
- Представник постачальника
Дуже приємно, що Вам сподобалось!
- Бовкун О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Замовляю втретє. Доставляють швидко,упакована класна. На смак-без неприємних привкусів, дуже делікатна і ніжна фісташка!
- Достоинства:
- Смачна,мʼяка
- Недостатки:
- Немає
- Представник постачальника
Дякуємо вам за такий приємний відгук!
Нам дуже приємно, що ви вже втретє обираєте наш продукт і залишаєтеся задоволені швидкою доставкою, упаковкою та смаком. Раді, що фісташка вам сподобалася своєю ніжністю та делікатним смаком без зайвих присмаків.
Чекатимемо на ваші нові замовлення!
- ЄлизаветаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачна паста, дуже подобається.
- Анастасія І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачна паста та швидка доставка
- Достоинства:
- Смачно
- Недостатки:
- -
- Представник постачальника
Раді, що фісташкова паста Crem'or Mand'or 240 г припала вам до смаку, а доставка була швидкою.
Ваші позитивні враження — найкраща оцінка якості продукту та сервісу. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом!
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Неймовірне смачне, неможливо відірватися. Якщо себе не стримувати можно зараз всю банку з'їсти.
Буду замовляти ще.- Представник постачальника
Дякуємо за такий теплий відгук! Нам неймовірно приємно чути, що вам так сподобався наш продукт. Дуже раді, що смак припав до душі настільки, що важко зупинитися
Будемо з нетерпінням чекати на ваші нові замовлення!
- Юлія Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Подобаєтся беру вже в друге
- Достоинства:
- Другий раз беру
- Недостатки:
- Немає
- Представник постачальника
Дякуємо за довіру! Дуже приємно, що Ви повертаєтесь до нас уже вдруге.
- Юлія П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачна
- Представник постачальника
Дякуємо за ваш відгук.
- Юлия С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачна паста солодка , не надто густа
- Достоинства:
- Смачно , без пальмової олії
- Недостатки:
- Нема
- Представник постачальника
Раді чути, що вам сподобалась паста — і смак, і текстура. Нам приємно знати, що ми виправдали ваші очікування. Сподіваємось, вона ще не раз потішить вас!
