- Наталия С***Отзыв от покупателя. Продавец: Weluka Xata
Мені сподобалось. Горить добре і достатньо довго. Я підігріла їжу і свічка ще не догоріла. Запах не сильний.
- Ірина К***Отзыв от покупателя. Продавец: Weluka Xata
недостовірна інформація , обман покупця
- Достоинства:
- гарно горить 1-ий пакетик-5 хвилин, 2-ий-8 хвилин, не зрозуміло , в чому довготривалість?
- Недостатки:
- не відповідає заявленій характеристиці
- Виталий К***Отзыв от покупателя. Продавец: Weluka Xata
Добре
- Достоинства:
- Не кортить, гель.
- Недостатки:
- Нема
- Продавец Weluka Xata
Виталий, дякую за відгу.
- Витряк Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Weluka Xata
Горить дуже швидко за 10 хв пакетик повністю згорає, не варте своїх коштів.
- Продавец Weluka Xata
Наталия, дякую за відгук.
Вага саше 40 грам. Термін горіння 20-30 хвилин.
Чим більше плаща тим швидше вигорає свічка
- Людмила П***Отзыв от покупателя. Продавец: Weluka Xata
Воняє дуже. Не для хати
- Достоинства:
- Нет
- Недостатки:
- Вонь
- Продавец Weluka Xata
Доброго дня, дякую за відгук
До складу свічки входять натуральні компоненти, тому вона є безпечною для здоров'я людини.
Якщо порівнювати з аналогами саме рідкими свічками ця має відносно нейтральний запах так як виготовлена з натуральних компонентів
- ТетянаОтзыв от покупателя. Продавец: Weluka Xata
Свечка горит 30 минут и очень воняет.После нее надо проветривать помещение.Хватило горения вскипятить стакан воды и сварить сосиски.
- Достоинства:
- За неимением другого можно согреть стакан воды
- Недостатки:
- Резкий запах, обещанного длительного горения нет.
- Продавец Weluka Xata
Тетяна, дякую за відгук.
До складу свічки входять натуральні компоненти, тому вона є безпечною для здоров'я людини.
Вага саше 40 грам. Термін горіння 20-30 хвилин.
Ви самі переконались в тому що термін горіння приблизно 30 хв так як і було заявлено.
Якщо порівнювати з аналогами саме рідкими свічками то запах мало помітний так як виготовлена саме з натуральних компонентів.
