Пила сподобалася але є одне, але яке виправив сам. Не працювала автоматична подача мастила через перетиснутий шланг від масло насоса. Хвилини 3 крутив у холосту не краплі олії не побачив.За гарантією не вирішив віддавати так як потрібно було працювати, розкрив причина банальна шланг сильно довгий і пережало його. 1см відрізав зібрав назад масло качати початок через пару секунд роботи.використовую за призначенням обрізаю фруктові дерева.
Легка, тиха, продуктивна. На фото деревина що нарізана з зарядки одного акумулятора. Бензопилою зручніше пиляти товсті колоди, а цією пилкою набагато легше і приємніше працювати з діаметром до 150мм (шина 6")
Коса непогана. Сутиація з акумуляторами. Вони різні. Хоча 20в 4 а. Але в одному є вхід для зарядки що в комплекті, а на іншому нема. Додатково замовляв ще комплект, і вони такіж ). Це такий прикол? Бо неможна зарядити другий. Також цей що без зарядки погано вставляється в косу.
Не можу втриматись, щоб не дати розгорнутий відгук, вибачте.
Як людина, в якої є досвід роботи з повногабаритною (якщо так можна сказати) косою (і електро, і бензо, вагою до 8кг) можу відзначити багато речей, і почати хочу з того, що для мене найважливіше:
1. Вага - нажаль, користуватися минулими вже звичними для мене повногабаритними косами я більше не можу якраз через їх вагу (стан здоров'я змінився з роками не на краще і лікар виставив суворе обмеження навантаження на руки).
Цей тример дійсно легкий, всього 2кг. В мене пакети з продуктами з магазину більше важать. За годину роботи з ним втоми на руках взагалі ніякої, можна йти ще щось робити. За рахунок цього ним також дуже легко маніпулювати: де під нахилом, де рівно, будь-як.
2. Потужність - страшно було, що цей маленький тример не зможе впоратись з високою травою, з якою звикла працювати раніше великими косами. Спочатку, поки стояв захист від перешкод попереду (та проволока, яку можна підняти) здалося, що іграшка. Спробувала підняти цей захист - і все пішло, як пісня. Косила металевим диском, висота трави не менше 70см, а деінде і 1м зустрічався вже - все бере. З навичкою косити великою косою лягає ця велика трава від цього тримера, як ніби і не пересідала з вантажівки на мінівен)
3. Діаметр - тут, звісно, не порівняти діаметр зкошування з великою косою, він набагато менше. Але це як мінус, так і плюс водночас. Я кошу подвір'я (живемо в селі і покриття на подвір'ї ще нема, тому всюди є трава), і цим тримером вдається залізти в будь-який куточок обережно і навести порядок навіть там. Навіть під ворота підлізти дозволяє, головне робити обмежено. Великою косою тут було б важче.
4. Перезарядка - одного акумулятора мені вистачило приблизно на хвилин 20-25, але працювала з високою травою і тому навантаження на тример було високе.
На фото видно яку траву він зміг взяти. Нарешті, тепер у мене є зручний інструмент, яким я можу працювати самостійно і не треба нікого чекати)
Брав по відгукам на розетці і не розчарувався.
Так що всім дякую
Як людина, в якої є досвід роботи з повногабаритною (якщо так можна сказати) косою (і електро, і бензо, вагою до 8кг) можу відзначити багато речей, і почати хочу з того, що для мене найважливіше:
1. Вага - нажаль, користуватися минулими вже звичними для мене повногабаритними косами я більше не можу якраз через їх вагу (стан здоров'я змінився з роками не на краще і лікар виставив суворе обмеження навантаження на руки).
Цей тример дійсно легкий, всього 2кг. В мене пакети з продуктами з магазину більше важать. За годину роботи з ним втоми на руках взагалі ніякої, можна йти ще щось робити. За рахунок цього ним також дуже легко маніпулювати: де під нахилом, де рівно, будь-як.
2. Потужність - страшно було, що цей маленький тример не зможе впоратись з високою травою, з якою звикла працювати раніше великими косами. Спочатку, поки стояв захист від перешкод попереду (та проволока, яку можна підняти) здалося, що іграшка. Спробувала підняти цей захист - і все пішло, як пісня. Косила металевим диском, висота трави не менше 70см, а деінде і 1м зустрічався вже - все бере. З навичкою косити великою косою лягає ця велика трава від цього тримера, як ніби і не пересідала з вантажівки на мінівен)
3. Діаметр - тут, звісно, не порівняти діаметр зкошування з великою косою, він набагато менше. Але це як мінус, так і плюс водночас. Я кошу подвір'я (живемо в селі і покриття на подвір'ї ще нема, тому всюди є трава), і цим тримером вдається залізти в будь-який куточок обережно і навести порядок навіть там. Навіть під ворота підлізти дозволяє, головне робити обмежено. Великою косою тут було б важче.
4. Перезарядка - одного акумулятора мені вистачило приблизно на хвилин 20-25, але працювала з високою травою і тому навантаження на тример було високе.
На фото видно яку траву він зміг взяти. Нарешті, тепер у мене є зручний інструмент, яким я можу працювати самостійно і не треба нікого чекати)