Отзывы покупателей о Наушники Defunc True Music TWS Black (D4271M)

2065 отзывов Код:  296932928
  • Александр Жагала
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: White

Отличные уши за такую цену

• Алмашій Ростислав
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Green

Дуже якісні наушники за свою ціну

Достоинства:
    Якійсий звук, матеріал. Швидко підключається до пристрою довго тримає батарейка.
  • Олег Сімчук

Супер

• Анастасия Гуменюк
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Отличные наушники, покупала племяннице, ей нравится

Достоинства:
    Внешний вид, качество
  • Копченова Марина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Red

Гарні навушники

Достоинства:
    Зручні, гарний звук
  • Елена Мурдий

Наушники супер

Достоинства:
    Отличные наушники. Качество звучания на высоте, удобная форма, долго держать заряд. Порадовало наличие индикатора заряда - очень удобно
    Недостатки:
    Не обнаружила
  • Женя
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Придбала нещодавно і я задоволена на всі 100. Звук якісний, не такий як в дешевих навушниках. Вони зручні та створені з приємного матеріалу.

• Тимур Аристов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Користуєсь вже навушниками рік, та вважаю що за таку бюджетну ціну - це дуже хороший показник. Якість супер!

• Олена
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Навушники чудові добре тримаються в усі.

• Марія Доценко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Відмінні навушники! Купила сину, з меншими амбушюрами по формі підійшли ідеально. Зручні, легенькі, надійно тримаються . Я приміряла, мені теж дуже сподобались. Звук прекрасний- чистий, потужний, не фонить. І для музики, і для спортзалу, і для навчальних програм- саме те що треба. Кейс компактний, не слизький, виглядає акуратно. Заряд тримають добре, десь на три-чотири дні вистачає. Коннект з ноутбуком, планшетом і телефоном-без проблем, розриву сеансу нема, якість звязку відмінна. Син задволений їх роботою, для підлітків - чудова бюджетна модель.

Достоинства:
    Маленькі, зручні, з хорошим звуком.
  • Надія Василівна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Green

Купувала сину, йому 11 років, для школи було потрібно. Ціна приємна, і звук хороший. Круто що є гарантія, ще й два роки.

• Олексій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Зручне положення навушника в кейсі, за ніжку зручно діставати з кейсу, спершу було трішки не звично, але потім я звик, і зрозумів що це зручно. Бюджетні та якісні.

• Максим Рябий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: White

Навушники за свою ціну ТОПОВІ. У використані приблизно рік, і впринципі робота навушників за цей час незмінилася. Звук хороший, гучності мені особисто вистачає. Провожу багато часу в навушниках, тому зручність мені важлива, в них проблем з цим немає.

• Перваков Леонід
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Green

Користуюсь навушниками вже більше року, дуже мені подобаються. Зручна посадка, правильно підібрані амбушюри та якісний матеріал забезпечують комфортне користування цим гаджетом. Хоча не менш важливо, що в них якісний звук. Він достатньо потужний, я навіть не на всю гучність слухаю, чистий, без фонових перешкод, збалансований по частотах. Весь діапазон слухати приємно, хоч то рок з басами, хоч сучасна естрада. І з телефоном , і з планшетом абсолютно сумісні, жодних питань по взаємодії не виникало. Але я частіше користуюсь ними з телефоном- більш мобільна зв'язка, на стабільному контакті більше 10 м точно.Добре тримається заряд, за весь час жодного разу мене не підвели. Заряджаю на вихідних і десь серед тижня, мені вистачає. Мікрофон в них простенький, але свою функцію виконує нормально. Але за таку ціну було б дивно чекати якихось наворотів. Мене цілком влаштовують, бо класичні вимоги до навушників в них відпрацьовані якісно.

Достоинства:
    Звук хороший. Зручні. Недорогі. Гарантія на 2 роки.
  • Константин Богатир
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Грають нормально, мала автономність півтори години максимум (в інструкції 3години), на45 відсотках гучності. Мало не спричинили пожежу футляр згорів при зарядці.

Достоинства:
    Непогано грали
    Недостатки:
    Слаба автономність, згоріли на зарядці

Костянтине, доброго дня!

Дякуємо, що обрали навушники DEFUNC та поділилися своїм відгуком!

Причиною цієї ситуації могло стати використання неякісного блоку для зарядки (можливо, навіть, з технологією "швидного заяджання") з напругою, що перевищує допустиму норму для навушників (5 вольт). Ми рекомендуємо використовувати для заряджання якісні блоки живлення з вихідною напругою 5 вольт та силою струму до 2 ампер.

На всю продукцію DEFUNC, придбану у офіційних партнерів в Україні, поширюється офіційна розширена гарантія - 2 РОКИ! Ми цінуємо вашу думку і зробимо все для вирішення проблем, адже прагнемо забезпечити найвищий рівень обслуговування та підтримки клієнтів.
      Тому, в разі винекнення будь-яких питань, будь ласка, зверніться до служби підтримки і ми з радістю Вам допоможемо.

• Олена Дячук
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: White

класні, стильні, у вусі сидить добре і чистий звук

Достоинства:
    одним словом "класні"
    Недостатки:
    відсутні
  • Поліна Кіреєва

Гарні, рекомендую, чудовий звук

Достоинства:
    Гарний звук, колір
  • Янина Лысенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Наушники очень понравились.У меня были проводные xiaomi ,эти в в 2 раза лучше. Советую всем ,купите не пожалеете!

Недостатки:
    Их нет.
  • Сіпан Новальський
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

чудові навушники, особливо за свою ціну

Достоинства:
    Довго тримають заряд, швидко заряджаються, досить гучні, добре тримаються в вусі.
    Недостатки:
    За таку ціну нема...
  • Галина Староконь
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Подобаються,гарно держаться не випадають.

• Ірина Жовтенко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Ось читаю попередній відгук і смішно, де Ви бачили в недорогих вухах ANC, а в цій моделі цього навіть в характеристиках нема. Ці навушники простенькі але якісно зроблені. Звучать нормально, мікрофон адекватно пропускає слова. Заряду вистачає на цілий день, ось це було для мене здивування бо недорогі. Полюбляю по квартирі походити музику послухати, подобається що якщо хтось прийде чи покличе я це почую. При танцях не випадають по іншому не пробувала, зручні.

• Валентин Телегин
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Єдина проблема відсутність ANC в українській версії інструкції пишуть що є, але по факту нема

Валентине, вітаємо!

Дякуємо, що обрали навушники DEFUNC та поділилися своїм відгуком!

Навушники Defunc True Music не мають технології активного шумозаглушення ANC. Це обумовлено тим, що ця модель не є вакуумною. Технологія ANC реалізована тільки в моделі Defunc True ANC.

Інтрукція до Defunc True Music не містить інформації про технологію активного шумозаглушення ANC. Можливо, Ви мали на увазі кодек ААС, про який зазначено в розділі технічних характеристик? Використовуючи пристрої Android, при підключенні навушників, Ви можете перевірити наявність даного кодеку.

• Юлиана Диденко

Отлично

• Виталий Свитайло

Все добре

• Стас Комов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Хороші маленькі навушники. Напрочуд зручні. Дуже гарний звук, чистий , потужний. Автономність для такого компактного кейса чимала. З телефоном контакт стійкий, звʼязок не переривається. Зручне сенсорне управління . Дуже задоволений ними - якісні, надійні, ще й ціна бюджетна.

Достоинства:
    Якісний звук, анатомічна форма, вибір кольорів
  • Александр Петренко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Между этими и старыми проводными панасониками 125 просто пропасть ,звук прям паршивый

Достоинства:
    Не знаю,все пишут что они нормальные,наверное сейчас это нормально
    Недостатки:
    Есть
  • Олександр Хімічук

Чудові навушники!
    Спочатку придбав собі, дуже сподобались. Потім придбав вже своїм рідним.
    Рекомендую.

Достоинства:
    Дуже легкі, зручні, добре тримають заряд.
    Недостатки:
    Не виявлено.
  • Андрей Малоховецкий

Отличные наушники, первые наушники в которых не болят уши после 4х часов

Достоинства:
    Удобные, долго держат заряд,микрофон
    Недостатки:
    С коробки не заряженые, пришлось заряжать чтоб включить
  • Єгор Корольов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Blue

Придбав рік тому, користуюсь до сьогодні. Все супер!

Достоинства:
    хороший звук, добре тримають заряд, стильно виглядають , комфорте положення у вусі.
  • Богдан Савчук

Ціна,якість

Достоинства:
    Ціна,якість,довго тримає акум
  • Олександр Груша
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

За більше ніж півроку користування можу сказати, що навушники круті за свої гроші! Звук якісний, зручно налаштовується під себе. Тримають заряд достатньо добре, що з моїм користуванням заряджаю кейс майже раз на тиждень, а то і рідше.
    Також окремо хотілося би виділити обслуговування компанії Defunc На початку у мене навушники чи то зламались, чи то просто кейс перестав заряджати. Але через підтримку легко все вирішив, відправив їм по гарантії свій екзмепляр, а вони прислали у відповідь новий буквально протягом кількох днів! До речі як раз цей екзмепляр і працює ось вже півроку)
    З проблем виділив би напевно тільки мікрофон, який ну дуууже поганий і для розмов по телефону, а тим паче для якихось конференцій в зумі не підходить зовсім. Тож якщо потрібні навушники з гарним мікрофоном, то це не вони)
    А в іншому мінусів не знайти)

Достоинства:
    Звук, ціна, заряд
    Недостатки:
    Мікрофон, тут він повне дно :)

Олександре, вітаємо!

Дякуємо, що обрали навушники DEFUNC та поділилися своїм відгуком!

Якщо Вам потрібні навушники саме для спілкування, то рекомендуємо звернути увагу на навушники Defunc True Talk. Ці навушники розроблені спеціально для спілкування та мають шумозаглушення нового покоління, в основі якого задіяний датчик кісткової провідності Pure Voice. Він фіксує вібрації руху щелепи під час розмови, а алгоритми шумозаглушення зовнішнього середовища (ENC) фіксують ваш голос із усього шуму, отриманого зовнішнім мікрофоном, і передають його співрозмовнику кришталево чистим, приглушуючи при цьому шуми фону.

• Александр Матюшин

Купил еще одни, жене.

• Виталий Голованов
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Пользовался 1 год и 10 месяцев(гарантия 2 года) в сервисном ремонте отказано причина грязь!

Віталію, доброго дня!

Дякуємо, що обрали навушники DEFUNC!

За інформацією сервісного центру навушники були надані на гарантійне обслуговування не в належному вигляді. Було зафіксовано порушення умов правильного використання виробу та гігієни, що призвело до корозії контактів зарядного кейсу через щільне забруднення контактів вушною сіркою та потом. Виробник гарантує, що за нормального використання цей продукт не матиме дефектів у матеріалах і виготовленні протягом гарантійного терміну. Щільне забруднення зарядного кейсу та навушників вушною сіркою не є дефектом виробництва або виготовлення.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність проводити регулярну й ретельну дезінфекцію навушників, особливо внутрішньоканальних, а також вчасно їх чистити. Це абсолютно стандартна міра, яка допомагає підтримувати виріб у належному технічному стані, а також запобігає винекненню вушних інфекцій.

В разі винекнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся до служби підтримки і ми з радістю Вам допоможемо.

• Елеонора Мартиненко
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

При розмові через ці наушники тебе не чують.

Використовувати можна тільки для прослуховування музики.

Достоинства:
    Зручні, гарне звучання.
    Недостатки:
    Розмовляти через ці наушники неможливо. Тебе не чують!

Елеоноро, доброго дня!

Дякуємо, що обрали навушники DEFUNC та поділилися своїм відгуком!

Якщо Вам потрібні навушники саме для спілкування, то рекомендуємо звернути увагу на навушники Defunc True Talk. Ці навушники розроблені спеціально для спілкування та мають шумозаглушення нового покоління, в основі якого задіяний датчик кісткової провідності Pure Voice. Він фіксує вібрації руху щелепи під час розмови, а алгоритми шумозаглушення зовнішнього середовища (ENC) фіксують ваш голос із усього шуму, отриманого зовнішнім мікрофоном, і передають його співрозмовнику кристально чистим, приглушуючи при цьому шуми фону.

• Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Гарні навушники. Взяв спочатку для сина, потім взяв собі. Гарний звук.

• Дмитро Шабалін
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

Компактні, гарний звук, швидко заряджаються, довго тримають.

Достоинства:
    Якісні
    Недостатки:
    Нема.