Отзывы покупателей о Наушники Defunc True Music TWS Black (D4271M)

• Дехтяренко Дмитро

Не рекомендую

Недостатки:
    Быстро выходит из строя кейс перестаёт зарижать, не удобные
  • Алексей Ляшко
    • Колір: White

Пользуюсь данными наушниками уже больше двух месяцев. Звучание неплохое, звука улицы вообще не слышно. Окружающие так же не слышат, то что вы слушаете. Качество звучания за свои деньги отличное. Немного большие по размеру, возможно это только мне так. За свои деньги, я считаю, это одни из лучших беспроводных наушников.

• Игорь Варштин
    • Колір: Green

Одни из лучших наушников что мне попадались. Звук чёткий, басы отличные, никакого лишнего шума. Зарядки хватит около 3-4 часов беспрерывного прослушивания. В общем за свою стоимость на твёрдую 5.

• Давид
    • Колір: Black

Місяця не пройшло і раптом перестав грати лівий навушник. А так якість звуку за такі гроші норм

Достоинства:
    Якість, звучання
    Недостатки:
    Лівий не працює

Давиде, доброго дня!

Дякуємо Вам за вибір навушників DEFUNC!

Ми раді повідомити, що на всю продукцію DEFUNC, придбану у офіційних партнерів в Україні, поширюється офіційна розширена гарантія – 2 РОКИ!

Для нас дуже важливо, щоб всі клієнти залишалися задоволені досвідом використання навушників DEFUNC, і ми зробимо все можливе для вирішення проблеми - проведемо ремонт або, у разі потреби, безкоштовно замінимо Ваші навушники на нові.

• Станислав Акимов
    • Колір: Green

Пользуюсь наушниками уже 3 недели и пока полностью ими доволен. Наушники на максимальном звучании держат часа 4, на среднем часов 6, кейс на 20 часов, одного заряда мне хватает на 3-4 дня. В наушниках есть микрофон, сам микрофон отличный, громкий, из руки не выскальзывает.

• Костя Семенов
    • Колір: Black

Пройшов місяц і зарипів лівий навушник(( дуже погано

Достоинства:
    Ніяких
    Недостатки:
    Навушники

Костянтине, вітаємо!

• Павло Филатов
    • Колір: Black

Гарні навушники, довго тримають заряд, зручно сидять у вухах, гарне звучання (на мах не використовую, голосно), дійсно водостійкі, раптово попав під зливу і нічого не сталось, як працювали так і працюють.

• Тимур Пуцан
    • Колір: Blue

Слушал один на неполную громкость 3,5 часов и ещё оставался заряд, сидят хорошо благодаря силиконовым амбушюрам, звук нормальный, денег своих стоят, не жалею что купил, хотелось бы сравнить звук с дорогими, интересно будут ли они лучше.

• Артем Карпіка
    • Колір: Black

Спочатку раділи цим навушникам, але за пару місяців вони мене розчарували. Часто втрачають зв'язок з телефоном (device unpaired - проходить кілька секунд - device paired), Дуже поганий мікрофон. Решта норм

Достоинства:
    зручні, непоганий звук
    Недостатки:
    розрив зв'язку, жахливий мікрофон

Артеме, вітаємо!

Дякуємо Вам за вибір навушників DEFUNC!

Для нас дуже важливо, щоб всі клієнти залишалися задоволені досвідом використання навушників DEFUNC і ми зробимо все можливе для вирішення проблеми.

Ця проблема може бути пов'язана з впливом радіочастотних перешкод, некоректною роботою Bluetooth модуля телефону та навушників, або ж модуль Вашого смартфона просто перевантажений або розподіляє канали зв'язку між підключеними пристроями неправильно. Рекомендуємо Вам видалити пару, перезавантажити Ваш пристрій (смартфон, комп'ютер) та навушники, далі заново підключити їх.

Для більш детальної консультації, будь ласка, зверніться до служби підтримки клієнтів за телефоном, вказаним на Вашому офіційному гарантійному талоні, або напишіть нам у Telegram: @defunc.ukraine і ми з радістю вирішимо Вашу проблему, а в разі потреби замінимо навушники на нові.

• Максим Крисан
    • Колір: Red

Класні навушники за свою ціну, дружина дуже задоволена і якість звуку чудова.

• Владислав Переходько
    • Колір: Blue

Звук, микрофон, эргономика - все норм
    Батарея слабовата - в режиме музыки примерно 2-2,5 часа максимум

• Олена Кравченко
    • Колір: Black

Купляла сину на новий рік, навушниками задоволений. Єдине що загуб накладку (чи як правильно вона називаєтьсь) на одне вухо, не можемо знайти де придбати, можливо можна додатково замовити, підкажіть будь ласка;)

Достоинства:
    Ціна-якість
    Недостатки:
    Не знайдено

Олено, вітаємо!

Дякуємо Вам за вибір навушників DEFUNC!

Ми із задоволенням безкоштовно надамо Вам нові амбушури. Для цього, будь ласка, зверніться до служби підтримки клієнтів за номером телефону, вказаним на Вашому офіційному гарантійному талоні або напишіть нам у Telegram: @defunc.ukraine

• Колір: White

В целом наушники нормальные, даже очень, но сопряжение с устройством ( у меня мп3 плеер) просто ужасное, прерывание, помехи и т.д. какой год на дворе а блютуз нормальный не сделали!

Достоинства:
    Звук, автономность, удобство в ушах
    Недостатки:
    Сопряжение

Дмитрий, добрый день!

Благодарим Вас за выбор наушников DEFUNC!

Мы рады сообщить, что на всю продукцию DEFUNC, приобретенную у официальных партнеров в Украине, распространяется официальная расширенная гарантия - 2 ГОДА!

Для нас очень важно, чтобы все клиенты оставались довольны опытом использования наушников DEFUNC и мы сделаем все возможное для решения возникшей проблемы.

Данная проблема может быть связана с влиянием радиочастотных помех, некорректной работой Bluetooth модуля MP3-плеера и наушников, либо же, модуль Вашего MP3-плеера просто перегружен или распределяет каналы связи между подключенными устройствами неверно. Рекомендуем Вам удалить сопряжение, перезагрузить Ваше устройство (MP3-плеер) и наушники, далее заново подключить их.

Для более подробной консультации, пожалуйста, обратитесь в службу поддержки клиентов по телефону, указанному на Вашем официальном гарантийном талоне, или напишите нам в Telegram: @defunc.ukraine и мы с радостью решим Вашу проблему, а в случае необходимости, заменим наушники на новые.

• Алексей Шкира
    • Колір: Black

Купил данные наушники на розетке летом 2021 года. Чтоб можно было разговаривать за рулем.... Говорить не возможно. Собеседник тебя практически не слышит, нужно прям повышать голос. На улице вообще не реально говорить, ветер и другой шум хватают, а голос твой нет....
    Для прослушивания музыки более-менее...

Самое главное - з это время три раза отправлялись наушники по гарантии на ремонт.... Один из наушников перестает заряжаться, а потом и второй....

Последние пару месяцев после последнего ремонта заряжаються и работают...

В ушах сидят удобно!

Достоинства:
    Удобные в ушах. Можно слушать музыку
    Недостатки:
    Невозможно разговаривать. Микрофон ужасен....
  • Василий Цыкура
    • Колір: Red

Дуже гарні навушники, баси гарні, з вуха не випадають, акумулятор тримає довго

Достоинства:
    Баси, акумулятор
  • Тимур Пушилин
    • Колір: Blue

Очень понравились наушники. Пользуюсь уже неделю. Звук хороший. Качество хорошее. Просты в управлении. Долго держат заряд. В комплекте был кабель тпс. Я остался доволен своей покупкой.

• Євген Фісенко
    • Колір: White

Отличные наушники. Прикольный дизайн зарядного бокса. Звук отличный, присутствуют и низкие и высокие частоты. Посадка в уши удобная, отсутствуют болезненные ощущение при долгом нахождении в наушниках.

• Руслан Дайганов
    • Колір: White

Реально класні навушники. До цього були Sony C300 із досить хорошим звуком, тут звук на порядок кращий. Я брав заради якісного звуку та мікрофона тут він чудовий. Мене чують без необхідності говорити голосніше навіть у вітряну погоду. Заряд тримає довго, не вилітають з вух, користуюсь вже 2 тижні. Рекомендую. Як на мене найкращий варіант за такі гроші.

• Журавский Константин
    • Колір: Black

Добрий день. Не знаю чого всі так вихваляють ці навушники. Був користувачем і не можу сказати що був їми задоволений. Свого часу почитавши відгуки повівся на натяк на гарний звук. Цього не відчув. Звичайне посередне звучання. Басів практично не відчув , але в аімп крутив еквалайзер на максимум. Відставання від картинки на ютубі величезне. Автономність погана. Як ганітура, для такої ціни, непогана.Из плюсів це дійсно зручна посадка у вухах. Більше користі не знайшов.

Достоинства:
    Зручна посадка у вусі
    Недостатки:
    Звук посередній, мало басів, автономність.
    • Ляля Фа

Все теж саме.Вуха другий гатунок. Ціна завищена.

• Антон Лукашенко
    • Колір: Black

Хороші навушники, якій звук, довгий заряд, швидко дозаряджаються у футлярі. Ніякоих проблем з підключенням. Особисто я ніяк не можу звикнути до сенсорного керування, однак це не вплине на мою оцінку, тому що занадто суб'єктивно. Рекомендую для покупки.

Достоинства:
    Ніколи не відключаються самі (тільки якщо розрядились). Швидко підключаються. Швидко заряджаються. Хороший мікрофон. Хороший звук
    Недостатки:
    Мікрофон часто вловлює вітер якщо говорити на вулиці. Я так і не звик до сенсорного керування
  • Ярослав
    • Колір: Black

Саме головне - вони працюють. Досить зручні у вусі, не випадають. Звук не поганий (далеко не супер, але слухати можна)

На цьому плючи закнічуються. Мінуси:
    - Постйно переривається звязок. Біг, велосипед, просто йдеш по вулиці, періодично звязок відвалюється.
    - Мікрофон. Він тут тільки для галочки. Нормально вас ніхто чути не буде, занадто тихо навіть в пустій кімнаті.
    - Проблеми з зарядкою. Після того як поклав навушники в кейс, їх треба "притерти" . Також протирання контактів - постійна процедура.
    - Навушники завжди підключаються до телефону навіть якщо відключені. Зараз навушники в кейсі, але телефон все одно до них підключений.

Чи купувати? Однозначно ні!
    Звук ви почуєте і він буде достатньо якісним, але постійні глюки завжди будуть нагадувати про сирий і не якісний продукт.

• Александр Князев

Зміни версію блютуз в налаштуваннях,проблеми підключення і тп через це.Якшо корістуєшся самсунгом то коментарі відсутні-купуй вуха більш сумісні с цим сміттям.

Ярославе, доброго дня!

Дякуємо Вам за вибір навушників DEFUNC!

Проблема переривання зв'язку може бути викликана впливом радіочастотних перешкод, некоректною роботою Bluetooth модуля телефону та навушників, або модуль Вашого смартфона просто перевантажений або розподіляє канали зв'язку між підключеними пристроями неправильно. Рекомендуємо Вам видалити пару, перезавантажити Ваш пристрій (смартфон, комп'ютер) та навушники, далі заново підключити їх.

Проблема з відключенням у кейсі та заряджанням Ваших навушників може бути пов'язана з потраплянням сторонніх частинок у зону контакту в зарядному кейсі або Ваш кейс розряджений і навушники не розпізнають його як зарядний пристрій. Рекомендуємо Вам очистити зарядний кейс та спробувати повністю зарядити кейс.

• Сергей Филипских
    • Колір: Black

Дуже гарні навушники, однозначно рекомендую. Брав на Розетці, користувався близько півроку. Нажаль мої згоріли в прямому сенсі через війну((( А нові коштують зараз на порядок дорожче, поки що не маю можливості, але обовязково куплю такіж!

Достоинства:
    Гарний звук, довго тримають заряд, ергономічні !
    Недостатки:
    Немає.
  • Ярослав Муренко
    • Колір: Black

Користуюсь навушниками з січня 2022. Вирішив , після того як бездротові навушники за 3 к грн, накрилися менш ніж за рік, - взяти щоб дешевше. Не прогадав. Якість звуку, звісно, не як у студійних. Але для музики в дорозі достатньо. Працюють без нарікань. Вуха не болять, навіть якщо заснути з ними на всю ніч

Достоинства:
    Ціна, дизайн, відповідна якість
    Недостатки:
    Швидко вимикаються, якщо не використовуються
  • Владимир Андрийченко
    • Колір: Black

Пока нормально за эту цену, потом видно будет в процессе эксплуатации.

Достоинства:
    Звук отличный. Сидят в ухе, не выпадают.
    Недостатки:
    Иногда отваливается связь с одним наушником, нужно в зарядник тогда помещать или выключать. Нет шупоподавления при звонке - собеседник слышит и ветер и все что угодно только не меня.

Владимир, добрый день!

Благодарим Вас за выбор наушников DEFUNC!

Проблема с отсоединением может быть вызвана влиянием радиочастотных помех, некорректной работой Bluetooth модуля телефона и наушников, либо же, модуль Вашего смартфона просто перегружен или распределяет каналы связи между подключенными устройствами неверно. Рекомендуем Вам удалить сопряжение, перезагрузить Ваше устройство (смартфон, компьютер) и наушники, далее заново подключить их.

• Станислав Веремеев
    • Колір: Green

Добрый день. Купил эти наушники, доволен, звучание хорошее, всем рекомендую. На следующий день заказал ещё одни жене, ато она сразу мои заприметила, но бренд для нас новый решили сначала одни взять. Минусов пока ненаблюдаю.

• Вадим
    • Колір: Black

Кайфові наушники. Ставлю лайк.

• Сергій Стріха
    • Колір: Black

Купував навушники в листопаді 2021року.
    Це мої перші блютуз навушники.Цікава форма амбушур.Зарядка через Type-C.На даний момент при купівлі можливо розглядав би інший варіант.

Достоинства:
    Якість звуку за такі кошти.
    Компактний кейс.
    Недостатки:
    Правий навушник при нахилі голови постійно випадає.Заряду при макс. гучності прослуховування в транспорті аудіокниги вистачає тільки на 2 години.При розмові в приміщенні по телефону мене погано чути.
  • Максим Яцук
    • Колір: White

М'якенькі амбушури, дозволяюьть використовувати ці навушники досить довго, навіть через кілька годин не викликають дискомфориту. Пластик якісний, приємний на дотик, хороший звук та компактній розмір додатковий плюс в практичності. Покупкою дуже задоволений.

• Проценко Дмитрий

Супер наушники.Рекомендую

• Макар Сумской
    • Колір: White

Купил наушники полгода назад особо не выбирая, бюджет был ограничен, а наушники нужны были для работы срочно. Ни разу не пожалел о данной покупке, в ухе сидит идеально и при длительном ношении тоже комфортно, уши не болят, звук громкий, обычно даже будучи в дороге или на улице больше чем на 70% не слушаю, потому что и этого достаточно, ну и конечно же зарядка, даже при использовании каждый день, одного заряда кейса хватает на 3-4 дня.

• Алексей Бутулин
    • Колір: White

Пользуюсь уже две недели этими наушниками, могу сказать держат заряд не плохо мне их хватает на 3-4 дня. Звук музыки очень хороший, в ушах сидят комфортно. Кейс сам по себе очень удобный, только нужно привыкнуть доставать наушники из него так как материал из которого они сделаны скользкий а так в принципе хорошие наушники. Сенсор в наушниках работает отлично. Я очень доволен этими наушниками.

• Максим Плутаев
    • Колір: White

Купил себе наушники после того, как купил такие же своей девушке) Хочу сказать, наушники это в первую очередь звук, а звук здесь 100% выше, чем ожидаешь от их цены. Удобно, быстро и понятно подключение к смартфону.

• Стас Потрафець
    • Колір: Red

Купив саме такі через зручну форму, класно що вони маленькі та нічного не стирчить з вуха, проте за рахунок того що вони вакумні тримаються добре, кейс як на мене трохи великий, але то не головне, якістю та зручністю задоволений.

• Глеб Матусевич
    • Колір: Red

Не розумію я цієї гонки за брендами, тому при виборі дивився на опис, а не не бренд..Замовив ці, бо зайшов мінімалістичний дизайн та дуже довга гарантія. При використані звернув увагу, що радіус праці досить далекий, та дійсно вологозаист є, бо випадково ляпнув на них водою, але нічого поганого не сталось, думаю все одно треба виключити такі ситуації, але раптом що, то через якийсь мінімальний випадок ви їх не втратите.

• Андрей Кузовков
    • Колір: White

Не підьєднуються до xiaomi Mi 10T Lite.
    Доіншого телефону підьєднуються.

Недостатки:
    Не підьєднуються
  • Влад Дацюк
    • Колір: Pink

Купляв ще на Новий рік дружині на подарунок. Поки що політ нормальний, їй подобається. Про якість звуку нічого не скажу - вона слухає аудіокнижки, а не музику.

Достоинства:
    Все ОК
    Недостатки:
    Поки що немає