73 отзыва

Отзывы покупателей о Туалетная вода для женщин Dolce&Gabbana №3 L'Imperatrice 100 мл (3423473020615/737052263137) 73

4,0

• Marina Belonozhenko

Для тех, кто убеждён что в магазине Розетка продаётся китайские подделки)

• Білоноженко Тамара

Дождалась акции. Если знаете запах духов, и он Вам нравится - берите. Я на одном никогда не останавливаюсь. И такі треба, щоб були. Нежний, ненавязчивий

Достоинства:
    Акция
    Недостатки:
    Не любителя. Какие могут бить недостатки в духах. Одному нравится - другому нет...
  • Евгений Николенко

Просто вода с запахом похожим на оригинал почти за 1000 грн, естественно не держится вообще

Достоинства:
    Флакон похож на оригинал
    • Оля

Взагалі "туалетна вода" і не тримається довго, це ж не парфум і не парфумована вода навіть. А які експертні докази є що це не оригінал? Завжди довіряю розетка і фактам - у вас крім слів - нічого. Мало віриться. Та ще й великі очікування від туалетної води))

• Вячеслав Васильковский

Не уверен в подлинности товара, оригинал должен быть с 4 -х значении батч-кодом, а здесь 01821М!!!

• Ольга

Не думаю, что Розетка продает подделку. Или есть еще какие-то моменты, вызвающие сомнения?

• Дмитрий Антонов

Первый негативный опыт с розеткой

Достоинства:
    хороший запах
    Недостатки:
    держит 2 часа
  • Анна

Любимый аромат, но к сожалению, не стойкий.. даже на одежде.. пахнет еле еле спустя пару часов если одежду просто понюхать.. а я его не экономою

Достоинства:
    отличный аромат
    Недостатки:
    не стойкий
  • Вікторія Котух

Замовила , мамі на подарунок, на другий день кур'єр привіз
    Сказати , що мені сподобалася ця водичка-це нічого не сказати. Я в захваті. Аромат приємний, свіжий і квітковий. Перевірила по кодах- однозначно це оригінал. Зробила як потрібно, спочатку зпирснула 7 разів в повітря, потім відстояла 24 год щоб аромат розкрився. Випробувала на собі, намастила на руку, аромат тримався 12 годин аж до душу. Рекомендую

Достоинства:
    Стійкість, швидка доставка, оригінал
    Недостатки:
    Не виявила
  • Daria Vislapuu

Аромат прийшов в новій упаковці, бач код і штрих код не показував інформацію.
    При розпакуванні пляшечка не викликала підозр, аромат як у оригінала(є сумніви).

Достоинства:
    Ціна
    Недостатки:
    Нова упаковка двє сумніви щодо оригінальності товару

Доброго дня! Запевняємо Вас, що у нас в продажу тільки оригінальна продукція. Щодо бачкодов: алгоритми, використовувані для обчислення дати виробництва, частково засновані на інформації, що знаходиться у відкритому доступі, і частково на інформації, переданої в приватному порядку дистриб'юторами і консультантами. Ми не можемо гарантувати і не гарантуємо коректність, повноту та актуальність інформації та алгоритмів, заснованих на ній.

• Александра Шморгун

Приятный аромат. На весну и лето.

• василь костенюк

Достоинства:
    гарний запах
    Недостатки:
    нестійкий. через 2 години не відчувається майже зовсім
  • Марина Білоноженко

Заказываю в Розетке уже второй раз! Оригинал!!! Запах изумительный!!! Доставили очень быстро(в 8 утра заказала, и уже в 18 вечера забрала)