- Владимир К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Перец вкусный, но не острый
- Недостатки:
- Не острый,
- СтепанОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Тверда четвірка
- Достоинства:
- Гостренькі
- Недостатки:
- Кисловатий маринад
- Наталія К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Перчик дуже пекучий, для мене аж занадто, тому спробувавши один шматочок думала, що викинула гроші на вітер. Але, чоловікові сподобалось. З його слів : перчик хрусткий, вміру кисленький і вміру гострий, ідеальне доповнення до м'ясних страв. Тому, купуватиму цей перчик ще.
- Достоинства:
- Ціни зі знижками
- Недостатки:
- Для більшості людей цей перчик буде аж занадто пекучим.
- Виталий С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Кращі за всіх що я коштував. На розетці замовляв всі що є. Ці разі по смаку, та текстурі
- Достоинства:
- Смачні
- Недостатки:
- Нема
- Андрей А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
как обычный маринованный острый перец.
Fimtad и Aysan намного лучше- Достоинства:
- дешевый бабушкин перец
- Недостатки:
- не халапенька
- МакарОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
вкусный в меру острый покупкой остался доволен
- Достоинства:
- остренький и кисленький
- Недостатки:
- мягкий не хрустящий
- Дарина Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Вкусно, остро, побольше бы баночку,водичка с перца тоже пригодилась
- Достоинства:
- Товар хорош
- Недостатки:
- Можно объём побольше
- Владимир М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудово
- Оксана Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Перчик прекрасний, але незрозуміло хто імпортує даний товар в Україну?! росія?! білорусь? Серйозно? Чому не зазначено хто імпортер? Прошу ознайомитися ссылкаі надати інформацію
- Анна Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачний, хрусткий і з кислинкою.Тепер мій улюбленець в багатьох стравах
- Ганна Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хрусткий,гострий,банка досить щільно заповнена кружальцями перцю
- Александр Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ок
- Ігор Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Незамінний продукт до святкового столу
- Достоинства:
- Тара і ціна
- Недостатки:
- Комусь може бути загострим
- ЮрийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачно, пікантно, гостро з кислинкою. Замовляю не в перше, рекомендую
- Достоинства:
- Смакує до багатьох страв
- Недостатки:
- Не має.
- РоманОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Беру не перший раз, все чудово
- Достоинства:
- Смак, маринад
- Поліна У***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не сподобалось, не раджу
- Недостатки:
- Маринад дуже кислить, сам перець дуже м’який. Схоже більше на гострий квашений огірок, ніж на перець.
- Дарина Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Спасибо, посылка пришла,ещё не пробовала но́ думаю будет вкусно и остро
- Достоинства:
- Цена
- Недостатки:
- Нет
- Ирина Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Прекрасный товар, беру уже много раз
- Достоинства:
- Вкус
- Недостатки:
- Быстро употребляется
- СергійОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Очень много уксуса - перебивает вкус перца.
- Лесюк А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже смачно, навіть неочікувано, така м'яка гострота, пікантна! Банка зїдається на раз, а в компанії.....
- Достоинства:
- Дуже смачно, навіть неочікувано, така м'яка гострота, пікантна!
- Недостатки:
- Немає
- Роман М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Доволі гострий,хоч я банку з'їв за день,треба більшу було замовити
- Достоинства:
- Гостренький 6/10 по гостроті
- Недостатки:
- Мала банкп
- александр с***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Таке враження що персики тушкували перед маринуванням, ні хрумкоту, ні гостроти. Кислятина. Пішли до смітника.
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Все
- ДмитрийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ничего примечательного
- Достоинства:
- Острота
- Недостатки:
- Много уксуса, перец не хрустит
- ВладиславаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Острота средняя.
Содержание уксуса высокое.
Если любите кислое,то сойдёт.- Достоинства:
- Достаточно остро
- Недостатки:
- Лично для меня,это много уксуса
- КатеринаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Сподобався, пікантний смак
- Недостатки:
- Я б хотіла купити 1 банку, а тепер тільки від 2 шт. Навіщо це навʼязування товару
- Наталия С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Товар пришел быстро.Средней остроты перец,по типу обычного красного .
- Недостатки:
- Острота на 3*
- В'ячеслав П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Доволі гострий перчик, але кислий
- Достоинства:
- Гострий смак перцю халапеньйо
- Недостатки:
- Кислий
- НаталіяОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Перець не хрусткий. Гострота на трієчку з п'яти (люблю гостре). Дуже сильно відчувається оцет, перебиває смак перцю. Повторно не придбаю точно.
- Ярослав С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Смачний перець. В міру кислий від оцту, не дуже м'який (але й не хрумкотить). Гострота на 3 з 10, але для халапеньйо це норма.
- Достоинства:
- Топ за свої гроші
- Недостатки:
- Хочеться гостроти, але для цього є інші сорти перцю
- Яков С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Раньше брал 3х литровую банку от долины желаний, там консистенция у перчков была лучше, они были тверже и даже грустящими, а тут они мягкие.
- Недостатки:
- Консистенция
- Наталья З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличные перчики! Вкусный маринад, острота самое то, не слабо и не сильно обжигающе!
- Данило Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Спочатку з підозрою дивився на даний товар, бо виробник "долина желаний" і даний товар якось не клеївся до купи. Але за свою ціну - холопешки супер. Звичайно, пробував і кращі, але явно за більшу ціну. Ідеально підходить для сирних діпів, сальси, маринаду і навіть досить непоганий, щоб споживати в стравах. Трішки мякий, але набагато дорожчі холпешки бувають ще мякші. Однозначна рекомендація.
- Достоинства:
- Смак, гострота
- Недостатки:
- Не дуже хрусткий
- Андрей Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже гострий
Повівся на відгуки
Їсти не можливо
Так це субʼєктивно- очі не виїдає, но і задоволення коли у тебе потім пів години пече у роті… не рекомендую тому хто не любе дуже гостре- Достоинства:
- Індивідуальний приємний смак, но дуже гострий
- Недостатки:
- Дуже гострий
- Євген Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбав спершу 1 банку, потім, після того як спробував, придбав ще
- Достоинства:
- Смачний, нічого зайвого
- Недостатки:
- невиявив
- Ірина Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не понравился, кислючий, почти не острый, мягкий(( , покупала другой марки хрустящий , это тот случай когда "дешёвая рыбка"
- Достоинства:
- Цена
- Недостатки:
- Мягкий, невкусный
- Таран И***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Беру не в первый раз, достойный товар
- Достоинства:
- Очень вкусный
- Недостатки:
- Быстро употребляется
