- Дар'я Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарно пахне )
- Людмила Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Аромат не усім підійде. Він не різкий, не надто свіжий, і не надто солодкий. Щось по середині. Але не всім сподобається. Наприклад я, усе життя користувалася Леді Спід Стік і Рексона. І різницю відчула в якості. То там аромати ледь помітні. При нанесенні на тіло, майже зникають. І вони на запах якісніші. В цьому перспіранті якість аромату не набагато, але нижча. І він трошки інтенсивніше. Щодо триманні на тілі, на скільки він стримує запах поту - не знаю. Ще не користувалася. Але думаю буде так, як зазначено в описі товару. Тож рекомендую як альтернативу тим, хто користується твердими антиперспірантами. Але не встиг купити свою улюблену марку. І ще тому, що ціна нормальна, а характеристики ті самі. То навіщо платити більше?
- Достоинства:
- Зі знижкою, то дуже нормальна ціна.
- Недостатки:
- Майже нема
- Тетяна Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все супер
- Галина М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарний дезодорант, приємний аромат, користуюсь із задоволенням
