- Богдан Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Замечательная подставка, и еще и красивая
- Достоинства:
- Хорошо охлаждает
- Недостатки:
- Может быть для кого то шумной
- Олег Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Охолоджувальна підставка моєї мрії
- Роман К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Якщо дорожиш своїм ноутбуком, без підставки не обійтись.
- Роман Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Підключити зо ноута не варіант - він пищить що його USB порти не призначені для живлення космічних станцій.
Ugreen на 140 ват успішно не витримав такого постійного навантаження.
Не рекомендую, якщо у вас нема кишенькового реактора з виходом 5 вольт.- Достоинства:
- Охолоджує
- Недостатки:
- Спалило зарядне
Представник постачальникаДоброго дня, шановний покупець!
Якщо у вас виникли питання, пропонуємо вам, для швидкого отримання кваліфікованої допомоги звернутись в підтримку, для зручності всі необхідні контакти вказані на стикері упаковки та в гарантійному талоні. Ви можете як зателефонувати, так і написати нам у мессенджер Viber.
Для нас дуже важливо, щоб всі клієнти залишалися задоволені досвідом використання товарів DYXON, та зробимо все можливе для швидкого вирішення вашого питання.
Дякуємо Вам за вибір бренду DYXON!
- Максим Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Підставка просто бомба, але треба ще перехідник з китайського штекера на евро
- Достоинства:
- Охолоджує помітно, мінус 10 градусів десь в середньому
- Недостатки:
- RGB led lights які неможливо вимкнути
- Світлана К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Значно знижує температуру, тепер ноутбук не вимикається через перегрівання.
- Аліна С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Футуристична підставка із майбутнього.
- Лариса С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудова річ. Не тільки знизила температуру, а й пилу поменшало всередині ноутбука.
- Алла С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Охолоджує добре і відмінний дизайн, повністю відповідає опису. Справляється із навантаженням на всі сто відсотків.
