- Сергій С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Я взяв спочатку станцію, і пожалкував, що не взяв разом з банкою в комплекті, але все-таки я її взяв, банку на 600вг і це просто бімба, станція поки, що без нарікань на протязі двух місяців, захист станції спрацьовував при підвищенні напруги вище ~260v. і також при низькій напрузі в 170v і нижче, працює вона в мене цілодобово, підключена до ПК, як дбж, плюс коли немає світла то буває, що ще підключаю до насосів на котел твердо паливний.
Задоволений покупкою.- Недостатки:
- Поки що не виявив
- Денис Ю***
Вітаю
А скільки часу пк працює на ній?
- Стас К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Утомився перемикати роутер на павербанки, тож взяв цю станцію, аби вдома працював оптоволоконний інтернет.
Мінусів — нема.
Працює тихо.
Заряджається, тут уже хто і як налаштує потужність заряджання.
Роутер з PON-терміналом тягнуть десь 8-10 ват на годину. Загалом станції вистачає щось на 20+ годин роботи роутера і PON-термінала.
Можна керувати дистанційно, навіть якщо ви в дорозі (і заодно подивитися, як давно зникло світло чи як давно його включили).
Бонусом маленька банка, аби один раз зарядити телефон (не забувайте заряджати банку вчасно, бо якщо вона почне заряджаться при відключенні світла — вийде невдобно).
Тепер шкодую про то, що не взяв ще до неї додаткову батарею на 500+ ват, тоді б взагалі про банки для інтернету можна було би не думати.- Достоинства:
- Тиха, швидко заряджається, 20+ годин роботи роутера і PON-термінала
- Павло П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все добре. Брав по наворічній акції - була чутлива знижка. Файно допомогає при тривалих вимкненнях електрики. Зручний, легкий, сам швидко заряджається.
Тягне телевізор і роутер.
Тому можна навіть дивитися фільми, коли немає світла, але є інтернет. Вистачає надовго.
Зірочку зняв за те, що додатковий павербанк заявлено на 5000. Але там їх немає. Телефон теж на 5000 заряджається від нього лише на 60-65%. І він гасне.
Все інше працює на відмінно.
Дякую Розетка,за такий зручний девайс.- Достоинства:
- При блекаутах саме те, що треба.
- Недостатки:
- Слабкий додатковий павербанк.
- Олександр З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбав дану станцію. Питання до продавця чому не працюють USB A ? Брак чи щось в налаштуванні? Вони взагалі не заряджають, з двох USB A ні один не заряджає. Від іншої станції з цими дротами пристрої заряджаються.
- Достоинства:
- Швидка зарядка
- Недостатки:
- Не працюють обидва USB A
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Якщо DC порти увімкнені кнопкою, а USB-A не працюють, слід звернутися до сервісного центру.
- Анастасія Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Найкраще що може бути в період виключення електроенергії. Підключаю телевізор, тягне невеликий пилосос, випрямляч для волосся, додатковий павер виручає. Дуже зручний застосунок. Дякую продавцю за товар
- Михаил М***
Доброго дня. Підкажіть як працює станція, коли напруга в мережі нижча за 220в?
- Вадим Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Користуюся станцією вже місяць. Вона легка,якщо потрібно перенести або піднести, дуже тиха, загалом я дуже задоволений станцією. Рекомендую тим, хто шукає.Відповідає своїм характеристикам.
- Недостатки:
- Немає
- Ірина М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Замовляла дану зарядну станцію 13.12.25р. Не пройшло і місяця, як станція перестала заряджатися до 100% і при зарядці постійно видає помилку ( Захист від низької температури при зарядці акумулятора), хоча в приміщенні 21 градус.
- Недостатки:
- Швидко вийшла зі строю
- Олексій М***
Так само вибиває таку помилку
- ВолодимирОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Бездоганна. В порівнянні з ecoflow river 2 простр пушка.
- Достоинства:
- Тихо заряджається
- Недостатки:
- Немає
- Олександр Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарна станція, мініатюрна бездротовий павербанк і підсвітка як бонус, ще й є можливість докупити додатково батарею. Заряду 286 Вт'год в середньому вистачає на 6 годин користування ноутбуком(в режимі перегляду) роутер, просто роутер працюватиме 8,5 годин і більше. Роутер, ноутбук під навантаженням їсть 137-145 Вт, це близько 2,5 години.
Для нетривалого відключення світла цілком вистачить і базового варіанту, якщо працювати(гратись), то варто брати максимальну комплектацію, або якщо бюджет дозволяє, то Delta 2 max.- Достоинства:
- Мініатюрна, можливість додати батарею, швидко заряджається, шуму взагалі немає, зручний додаток.
- Олександр Л***
Після повного розряду/заряду і оновлення станція тепер показує значно більше часу роботи від роутера, близько 21-22 години. Світлодіодна стрічка з блочком на 5 м тягне близько 30 Вт, все разом з ноутом і роутером на зарядці 2 телефона видало 90 Вт. Це все працює тільки через переноску.
- Олег Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все добре працює, по всім параметрам задовольняє!
- Достоинства:
- Все працює
- Вікторія Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже задоволені зарядного станцією. Працює відмінно. Підключаємо комп'ютер або ноутбук. Для телефона окрема маленька підзарядка. Швидка доставка. Прекрасний сервіс.
- Достоинства:
- Швидко заряжається
- Недостатки:
- Не бачимо недоліків
- Володимир Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Все супер. Дякую Розетці. Це в мене вже другий EcoFlow. Перший взяв ще на початку війни (ecoflow river mini wireless) який і досі працює бездоганно. Але відключення посилились і працювати треба всій сімʼї, тому поповнив колекцію новим river 3 plus.
Порівнювати буду з першим у відгуку:
- тихий, навіть при навантаженні та включенні вентиляторів значно тихіше ніж перший
- якщо в першому було 300вт (з піком до 600вт), то тут 600вт з піком до 1200. А це означає, що вже не тільки ноут можна підʼєднати (навіть ігровий), а вже і десктопний пк з монитором тощо.
- більш того, я протестував на побутовій техніці, мікроволновка запускатись не захотіла (включається, навіть виставляю 100вт потужність, але при старті виключається). Але спробував кавомашинв капсульну (по паспорту 1400вт), то включилась, нагріла воду, потім вибрав кількість порції і мені вона зробила каву. Для першої версії екофлоу я купляв міні чайник на 300вт, з новою моделлю (і 600вт) вибір того, що може охопити ця станція значно більше
- зʼємний повербанк з бездротовою магнітною зарядкою. Можна заряджати не достаючи з екофлоу (ну в першій моделі так само було), але можна і достати та ніяк себе не обмежувати. Для зарядки достатньо обратно вставити в екофлоу. Це взагалі супер рішення, хочу ще один такий повербанк, але поки не знайшов в продажу такого в pogo pin розʼємом (щоб можна було вставити в екофлоу та зарядити)
- вбудований ліхтарик - хоч вже є купа usb ліхтарів, але мати вбудований додатковий плюс
- 3 розетки дає змогу підключити монітор, ноут, роутер одночасно і не застосовувати мережеві фільтри
- про переваги літій-залізо-фосфатних акумуляторів писати не буду і так багато написано про них вже. - Максим К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже класна штука, дуже допомагає, однозначно рекомендую.
- Вікторія С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Для роботи саме те що треба в умовах не стабільної електрики.
- Достоинства:
- Компактна, зручна. Відповідає заявленим характеристикам
- Недостатки:
- -
- Олена К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Довго сумнівалась. Але зараз дуже задоволена. Ноут з діагоналлю 17, роутер, стаціонарний телефон та настільна лампа за 4 години розряджують десь на 25%. Є можливість спокійно працювати під час відключень. Крім того встигла купити по акції за хорошою ціною.
- Достоинства:
- Можна одночасно підключити багато пристроїв. Дуже швидко заряджається. Є павербанк. Зручний додаток. Вважається однією з найбезпечніших.
- Недостатки:
- Є легкий запах при роботі. Потягне лише пристрої до 600 вт. Фен не потягне. При загальному об'ємі акумулятора 286 потужність 600 не є великим плюсом. Ті самі функції виконуватиме і модель з 300.
- Денис
Модель на 300Вт холодильник не запустит. Там пиковая нагрузка ограничена 600Вт, а у данной станции 1200Вт
- Олена К***
Додам до відгуку. Коли відключення стали по 20 гоин на добу, докупила велику додаткову батарею. Встановлюється просто. Дорого, але то ціна мого спокою. Тепер в мене працюють дві настільні лампи, заряджається ноутбук, гаджети, завжди є інтернет. І на такі потреби вистачить десь на 1.5-2 доби. Перестала слідкувати за зарядом. Під час відключень в комфорті працюю і відпочиваю. Про покупку не шкодую.
- Оксана М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже задоволена)))
- Микола М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Станція класна. Чомусь високий саморозряд, коли вона просто в режимі очікування. За 8 годин - 7%. River 2 pro такої само розрядки не мав. Більше 600w не тримає.
Також, меньше аніж через тиждень ціна впала на 1000 грн. Дуже прикро- Достоинства:
- Можливість купити додаткову батарею
- Недостатки:
- Саморозряд
- Андрій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Використовую в якості безперебійника на компьютер, вистачає на 2.5 години
Тихий абсолютно не чути навіть при зарядці
Повербанк якщо лежить у відсіку вгорі то з незрозумілих причин гріється навіть якщо вже заряджений на 100%. Тому доводиться його діставати- Достоинства:
- Працює як безперебійник
- Недостатки:
- Гріється повербанк
- Ігор
А ви перевірте може то корпус станції нагрівається, а від нього павербанк
- В Ш***
Это у вас системный блок, монитор и роутер держут 2.5часа?
- Дмитрий К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже гарна якість! Чудова річ. Так, маленька ємність, але то таке, кожен EcoFlow йде під свої потреби. Кому треба більше ємність, то є інші моделі.
- Достоинства:
- Дуже мобільна, практична, гарна якість, гарантія 5 років, ліхтарик, Powerbank
- Недостатки:
- Не бачу
- Оксана С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже задоволена покупкою EcoFlow!
Пристрій якісний, стильний і повністю відповідає очікуванням. Окремо хочу відзначити швидку доставку — приємно, коли все приходить вчасно й без зайвих клопотів. Покупка точно варта своїх грошей, користуюся із задоволенням. Дякую! - Владлен Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
На першій погляд, високоякісна техніка. Все зроблено на вищому рівні.
Дуже приємний бонус бездротовий акумулятор.
розумне розташування всіх входів і виходів
І головне це акумулятор залізо фосфатний LiFePo4. Розумієш що це повинно бути надовго ....- Достоинства:
- Компактний, висока якість матеріалів, якісний акумулятор LiFePo4, додатково іде бездротовий акумулятор для телефону
- Недостатки:
- Поки не бачу, може ціна, але тут розумієш за що платиш
- Владлен Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Очень разочарован покупку и буду возвращать товар. В характеристиках заявлено что аккумулятор железо фосфатный LiFePo4
На самой коробке написано:
LITHIUM ION BATTERIES
Я не понимаю, как так откровенно можно обманывать людей
Это абсолютно разные аккумуляторы у которых абсолютно разный срок службы
Вместо заявленных 3000 циклов зарядов мы реально получаем 500
Это в 6 раз меньше
Как Розетка вообще такое могла допустить и является гарантом покупки???- Достоинства:
- Компактный, красивій дизайн
- Недостатки:
- Аккумулятор литий ионный. В характеристиках заявлен железо фосфатный LiFePo4
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Андрій
Усі акумулятори LiFePO4 є різновидом літій-іонних батарей.
Позначення "LITHIUM ION BATTERIES" на коробці чи в документації є абсолютно коректним. Це загальна категорія, до якої належить багато різних типів, включаючи LiFePO4.
Якщо виробник заявив у характеристиках моделі, що вона використовує LiFePO4, а на коробці стоїть загальне маркування "LITHIUM ION", це не є обманом, а лише відображає широку класифікацію.
До речі в міжнародних перевезеннях та митних деклараціях немає окремого коду для LiFePO4. Усі вони класифікуються як «літій-іонні». Таким чином, виробник зобов'язаний використовувати загальне маркування для відповідності вимогам логістики та митниці, і це не є обманом.
- Валентин Є***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарна станція, попередня була ноунейм Китай, різниця одразу помітна. Гарний застосунок, можна ставити поріг заряджання та розряджання (рекомендовано не більше 80 % заряджання та не більше 20 % розряджання). При перегляді 32 дюймового ТВ за 3,5 години розрядилася з 90 до 50 %.
- ІванПродавец: Rozetka
Користуюсь вже трохи більше 3 тижнів. Думаю, можна робити деякі висновки.
Спочатку про один з основних мінусів — при встановлені павербанка в корпус, значно підвищується частота запуску вентилятора, а це знос і шум.
Не знаю чи так у всіх, можливо в мене брак, а можливо це недолік самої конструкції. Я спочатку не міг зрозуміти чому вона так часто намагається себе охолоджувати, 2-3хв і вмикається вентилятор (до прикладу без павера він вмикається раз на 1 годину при однакових навантаженнях), і справа в тому, що температура самої станції ніяк не змінюється (якщо вірити показникам в додатку).
Не знаю точно чому так, це більше мої припущення, але через компактність всієї станції, павербанк, який повністю заряджений дає /- 45° (коли приєднанний) впливає на датчик температури, який думає, що станцію час охолодити. Тому що можна ще подумати, що це охолодження павербанку, але його температура не знижується, а навпаки він починає нагріватись, і виходить замкнуте коло, павербанк нагрівається, куллер вмикається, але нічого не може охолодити (не знаю наскільки це можливо зробити, але було добре, якби в додатку була можливість вимикати його заряджання, можливо це могло б вплинути і на температуру, тому що коли павербанк від'єднати від станції, його температура значно знижується).
Рішення у всього цього є — від'єднати павербанк і приєднувати тільки тоді, коли його потрібно зарядити. Мінуси — естетичність, в корпусі з'являється пуста ніша, що виглядає не дуже.
Продовження у відповідях:- Іван
Ще один мінус стосується додатку (сам він — це один великий плюс, але про це пізніше). Я використовую тачайді на смартфоні, і при розблокуванні палець знаходиться саме там де в додатку стоїть не аби що, а кнопка, яка вимикає AC. І ой, леле... це постійно такий стрес містапнути і все вимкнути.
Як на мене тут теж було б добре додати запобіжники — довге натискання (3с) чи можливість блокувати вимикання виходів (банальний замок місця там вистачає) ну чи саме очевидне — кастомізація панелі (насправді я був здивований, що в такому сучасному додатку немає цієї фукції), щоб я міг перемістити той AC кудись в самий низ, і не переживати постійно, що я містапну в один прекрасний день, коли це буде максимально прикро.
Наступний мінус — станція час від часу сама ставить ліміт заряджання на 99%. Через це треба лізти в налаштування в додатку і змінювати ліміт. Після цього станція дозаряджає цей відсоток. Таке відбувається і в випадку, якщо поставити ліміт 80% як рекомендовано і будь який інший. Сподіваюсь, що це баг софту, а не станції, і його виправлять оновленнями.
Також до мінусів віднесу вмикання, а точніше вимикання ліхтаря на корпусі. Перше, не зрозуміло навіщо той режим SOS, але ок, мінус тут більше в тому, що щоб вимкнути ліхтар потрібно 3 рази натискати одну й ту саму кнопку. Здається нічого такого, але на практиці це дуже не зручно. Було б краще, якби була додаткова кнопка вимикання на корпусі. Додаток частково вирішує цей нюанс, але кожного разу лізти в додаток, щоб вимкнути ліхтар теж не дуже зручно, а тут хочеться саме швидке рішення.
Глянець на передній панелі з usb виходами. Виглядає круто, але треба обережно під'єднувати, щоб його не подряпати. Але це більше нюанс ніж мінус, до того ж є стандартна захисна плівка. - Іван
Перейдемо до плюсів, спойлер: їх значно більше.
Якість збірки. Відсутність зайвих звуків та шумів. Впевнена і надійна конструкція без щілин, люфтів та іншого. Насправді тиха робота. Без павербанку куллер вмикається не часто, але коли вмикається його майже не чути. Я б порівняв із гучністю ноутбуку під середніми навантаженнями. Можливо навіть тихіше. Спати точно не заважає, навіть якщо знаходиться не дуже далеко.
Додаток. О, я кайфую кожен раз як його відкриваю. Іноді навіть відкриваю просто так подивитись як все рухається. Сучасний, зручний, зрозумілий, багато налаштувань, майже нічого зайвого, відображення данних і сам інтерфейс дуже приємні. Користуватись одне задоволення. Все швидко приєднується. Є і wi-fi і bluetooth. Це точно приклад крутого додатку, але можна зробити ще краще. Ледь не забув (і це я б навіть відніс до мінусів). Віджети. EcoFlow, благаю, додайте віджети для цих станцій. Той же ліхтар, чи просто моніторинг данних, ну не зручно кожного разу відкривати додаток.
Ліхтар. Дрібниця, але яка це корисна і потрібна річ, коли немає світла. Економна, приємний, теплий колір, м'яке освітлення, декілька режимів. Світить доволі яскраво.
Павербанк. Мабуть вартує переплати за версію з ним. Безпровідна зарядка — дуже зручна штука, поклали телефон на станцію і він заряджається. І як самостійний мобільний пристрій теж зайвим ніколи не буде, а особливо сьогодні.
USB порти і розетки. Їх тут цілком достатньо. Користуюсь 1-2 розетками і так само з портами. У всякому випадку це можна легко розширити додатковими пристроями. Працюють справно, не занадто тугі, але невеликих зусиль докласти доведеться. Є підсвітка, вночі легко щось поставити заряджатися.
Розмір, вигляд, дисплей. Компактна, приємна на дотик, коли дістаєш з коробки відчувається якість, продуманість, стиль, сучасність. Виглядає як частина дорогого автомобіля. Добре пасуватиме під будь-який інтер'єр. - Іван
Швидке та тихе заряджання. З 0% до 100% за годину на максимальній швидкості. На мінімальній 4-5 годин
Режим UPC, автономність та можливість приєднання додаткової батареї. Відмінно показує себе при вимкненнях, стаціонарний компьютер як працював так і продовжує наче нічого і не відбулось. Це стосується і перепадів по декілька разів на день. Для моїх задач її вистачає цілком. Треба розуміти, що багато від такої станції отримати не вийде, але для не дуже вибагливих приладів саме те що потрібно. Стаціонарний ПК роутер колонки ( /-130W) вистачає на 3 години (порада: якщо збираєтесь купувати станцію під ПК не заміряйте ватаж через лічильник (як я), купіть ваттметр, бо ви можете наміряти 100, а по факту буде 200). Роутер (5W) вистачає близько 17 годин. Якщо 2-3 години замало, або не вистачає на декілька приладів (і бюджет не дозволяє), можна з часом докупити батарею (або декілька), і отримати більше годин. Тут вже залежить від задач і можливостей.
Ціна. Так, звичайно хотілось би дешевше, але це нормальна ціна за такий пристрій.
