- Павло Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Загалом принтер хороший, доставили в день замовлення, на мою думку за свої гроші він один з найліпших, є кілька нюансів, треба буде подумати як їх виправити
- Достоинства:
- швидкий друк, автоматичне калібрування, легка збірка, підсвідка, вона дійсно корисна.
- Недостатки:
- На великій швидкості вісь Y починає дуже гучно скрипіти, погана абгезія, без клею нічого надрукувати не можу, вісь Z погано виставлена, доведеться розкручувати і фіксувати правильно, на коліщатках що фіксують стіл ще при першому друці почав утворюватись чорний наліт, ймовірно це зношування самих коліщаток, мабуть якісь вони не дуже якісні
- Олексій Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Нормальний принтер за невеликі гроші. Складання інтуїтивно зрозуміле, калібрування вистачає на пару місяців друку. Друкує досить гарно.
- Достоинства:
- Дешевий, якість друку,
- Недостатки:
- Повільний, шумний обдув, флешка у комплекті на вигляд 20-ти річної давності, працювала відповідно до свого віку.
- Максим К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
принтер просто жахливий нікому не рекомендую все почалося з того що доставка від розетки дуже довга 2 коли отримав принтер і почав збирати інструкція не вспівпадає з рельними маркуванями болтів 3 дивився обзори на ютубі і там був трішки інший комплект 4 як почав перший друк пластик зовсім не кріпився до платформи думав окей зараз візьму коплектний клей все буде гаразд так і сталось але тільки на перший друк далі все було раз через раз 4 коли почав калібрувати принтер це був жах іза того тещо пластик не кріпився на платформу я не міг почати калібруваня через орка слайсер 5 дуже погана була відзивчивість в принтера коли хотів додати тепературу через дисплей не було відповідного нагріву який я вказував принтер зовсім не хотів нагріватися нормально , і це все тільки за 1 день 2 день з дуже великим зусилям з кучею гайдів на ютубі відкалібрував принтер але нагрів сопла і те що пластик не коіпився до платформи зробило своє діло в ітозі в мене великий знусток пластику в самому соплі друкуальної головці відам на ремот по гарантії бо це не справність самого принтера а не моя вина у мене є опит в викоритання принтерів і раніше не було ніяких проблем а тут цирк якись , дякую розетка за такі розваги !
- Достоинства:
- тільки посміятися можу
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка
- Сергій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Принтером задоволений, друкує швидко, якісно, але ці номерки для отримання посилки маразм, найгірша система для клієнта, обурений і неприємно вражений розеткою, просто жах, маркетологи щось не туди направляють зусилля
