Картка Rozetka

Отзывы покупателей о 3D-принтер Elegoo Neptune 4

Код:  398267826
Оценка пользователей 3.25/5
на основе 4 отзыва
  • 5 звезд
    1 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Павло Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Загалом принтер хороший, доставили в день замовлення, на мою думку за свої гроші він один з найліпших, є кілька нюансів, треба буде подумати як їх виправити

    Достоинства:
    швидкий друк, автоматичне калібрування, легка збірка, підсвідка, вона дійсно корисна.
    Недостатки:
    На великій швидкості вісь Y починає дуже гучно скрипіти, погана абгезія, без клею нічого надрукувати не можу, вісь Z погано виставлена, доведеться розкручувати і фіксувати правильно, на коліщатках що фіксують стіл ще при першому друці почав утворюватись чорний наліт, ймовірно це зношування самих коліщаток, мабуть якісь вони не дуже якісні
  • Олексій Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Нормальний принтер за невеликі гроші. Складання інтуїтивно зрозуміле, калібрування вистачає на пару місяців друку. Друкує досить гарно.

    Достоинства:
    Дешевий, якість друку,
    Недостатки:
    Повільний, шумний обдув, флешка у комплекті на вигляд 20-ти річної давності, працювала відповідно до свого віку.
  • Максим К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    принтер просто жахливий нікому не рекомендую все почалося з того що доставка від розетки дуже довга 2 коли отримав принтер і почав збирати інструкція не вспівпадає з рельними маркуванями болтів 3 дивився обзори на ютубі і там був трішки інший комплект 4 як почав перший друк пластик зовсім не кріпився до платформи думав окей зараз візьму коплектний клей все буде гаразд так і сталось але тільки на перший друк далі все було раз через раз 4 коли почав калібрувати принтер це був жах іза того тещо пластик не кріпився на платформу я не міг почати калібруваня через орка слайсер 5 дуже погана була відзивчивість в принтера коли хотів додати тепературу через дисплей не було відповідного нагріву який я вказував принтер зовсім не хотів нагріватися нормально , і це все тільки за 1 день 2 день з дуже великим зусилям з кучею гайдів на ютубі відкалібрував принтер але нагрів сопла і те що пластик не коіпився до платформи зробило своє діло в ітозі в мене великий знусток пластику в самому соплі друкуальної головці відам на ремот по гарантії бо це не справність самого принтера а не моя вина у мене є опит в викоритання принтерів і раніше не було ніяких проблем а тут цирк якись , дякую розетка за такі розваги !

    Достоинства:
    тільки посміятися можу
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням ссылка

  • Сергій Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Принтером задоволений, друкує швидко, якісно, але ці номерки для отримання посилки маразм, найгірша система для клієнта, обурений і неприємно вражений розеткою, просто жах, маркетологи щось не туди направляють зусилля