- ТетянаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купую вдруге. Перша пропрацювала 3 місяці і вмерла. Але я розмовляю щодня дуже багато і мені вкрай важливо мати вільні руки. За такі гроші це супер, я мала 3 місяці щоденних розмов, декілька разів на день по 1 - 1,5 години. Мене було чути добре (дуже рідко були винятки), я співрозмовника завжди чула добре.
Завушина до нічого, я її одразу викинула і поставила іншу, гнучку силіконову.
Якщо і ця гарнітура через 3 місяці перестане включатися, знову куплю таку ж. Якщо ціна і далі буде відповідна. - Алексей Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
1. телефон не побачив навушник
2. нема інструкції українською - ТатьянаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Купила 18 січня, користуюсь майже 2 місяці, все гаразд.
Завушина незручна, але я знала про це з відгуків, тож зразу її замінила на силіконову.
Іноді мене погано чути, але це буває рідко. - ТетянаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Звук чистий, я дуже добре чую співрозмовника і мене добре чути.
Незручна пластикова завушина, але з відгуків я вже про це знала і зразу поміняла її на гнучку силіконову від старої гарнітури. Такі завушини продаються окремо, недорогі, тому це не проблема. Для мене найважливіше, що для дзвінків ця гарнітура підходить дуже добре. Вона була трохи заряджена, тому я при отриманні замовлення могла її зразу підключити до телефону і перевірити - Владимир М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
За свои деньги отличная гарнитура и по звуку и по аккумулятору. Из минусов заушина, сразу переделал из старой силиконовой )
- Достоинства:
- Цена и кпчество
- Недостатки:
- Заушина
- Юрий К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарнітура якісна, звук середній, дужку потрібно трішки підігнути. А загалом за такі гроші дуже гарний пристрій. Перед цим у мене був Самсунг і Джабра, тому порівняти є з чим.
- Достоинства:
- Ціна-якість.
- Недостатки:
- За таку ціну немає.
- Костянтин Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Тримач за вухо міг бути кращій,але все інше на великий
- Олександр П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Звук непоганий трошки басовий,але два смартфони як заявлено не підключаються. Брався для двох смартфонів.
- Достоинства:
- Зручний,звук,добре сидить.
- Недостатки:
- Не підключає 2 смартфони.
- Олег О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
В описі брехня два пристрої підключити неможливо
- Дмитрий М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
На удивление просто супер...
Дужка по сути не нужна вообще... Есть специальный держатель для уха... Очень похоже на бренд Жабра...
За эти деньги лучше не найдете... - Микола Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
До самої гарнітури нарікань нема - непоганий звук, мене теж чують нормально. Але дужка кріплення це щось. По-перше, "завдяки" дужці гарнітура не прилягає до вуха, по-друге, через 5 днів користування дужка просто зламалася. Більше не купуватиму жодного гаджету від цього виробника.
- Достоинства:
- Ціна, мікрофон.
- Недостатки:
- Незручна дужка кріплення, яка до того ж зламалася після 5 днів користування.
- Микола Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Незручне кріплення. Амбушюр нещільно прилягає до вуха. Звук середній, мікрофон нормальний, мене добре чують.
- Михаил Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Звук, все остальне без нарікань. Але дужка, яка за вухо заходить не дає гарнітуру до щоки прижати , торчить гарнітура як клик і нічого не зробиш. До самої гарнітури немає питань, але що за такі гроші купити? Кращого нічого.
- Достоинства:
- Сама гарнітура норм
- Недостатки:
- Дужка невдобна
- Михаил В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працює добре, без нарікань
- Алексей Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Працював добре, дужка зламалась одразу коли переставляв під ліве вухо, склеів, а через три дні використання загубив гарнітуру.
- Достоинства:
- Гучності достатньо, мікрофон працює нормально.
- Недостатки:
- Загубив за три дні.
- ЕвгенийОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший звук при небольшой стоимости. Приличная дальность, до 5 метров через стены.
- Достоинства:
- звук, цена
- Артем Я***Продавец: Rozetka
Все добре, проте тримач маленький і виконано з неякісного пластику. Він зламався через тиждень.
- Достоинства:
- Дешево
- Недостатки:
- Тримач не якісний
