Отзывы покупателей о Акустическая система Esperanza EP141 3

Есть что рассказать о товаре?

Интересует дополнительная информация?

 • Юлия Иванова
  • Продавец: Rozetka

  Для домашнего ПК самое то. Места занимают мало, имеют громкий и приятный звук, даже есть басс немного. Запас громкости отличный . Дизайн приятен и смотрится хорошо на рабочем столе. Хорошо подойдёт так же и под ТВ, могу рекомендовать смело.

  Достоинства:
  Приятное звучание
  Недостатки:
  Не замечено
 • Ігорь Панченко
  • Продавец: Rozetka

  бралось до монитора старенькго на 24 дюйма + смарт приставка +переходник hdmi так як в мониторі старий розьом vga тому потрибно було якось звук щьоб був тому цы колонки в приставку в юсбы в переходник . и вийшов непоганий телевизор iptv на кухны тепер супер кращэ дешевих телевызоров смарт так як тут приставка нормальна дай монитор старенький самсунг але в ньому 1080 тому супер. звук в колонках нормальний вистачаэ його в дешевих телевизорах там зовсим све погано а тут колонки невеликиэ звук баси э но невеличкиэ але нормально нериплять а це саме головне . монитор+приставка+колонки+ кронштейн на стену і вийшло непогано . супер варянт для таких цілей .рекомендую . в приставках або 2розьома або 3 юсб такщьо нормально . а і вони легенькиє приклеив на пару смужок дойного скоча тримається супер

  Достоинства:
  питаниє юсб
  Недостатки:
  немає
 • Степан Чмерук
  • Продавец: Rozetka

  Я дуже давно шукав недорогі, але якісні стереоколонки до свого комп'ютра. І врешті-решт вирішив замовити ці колонки та не прогадав. З підключенням не виникло ніяких проблем. Я думаю, що це найкращі колонки за співвідношенням ціна/якість. Вони прекрасно підійдуть для ютубу та фонової музики. Невеликі розміри (майже не займають місця на мому маленькому столі) та крутий дизайн, що сподобається кожному. Отже я рекомендую їх купити. Це прекрасний недорогий варіант. Лише замовляйте тільки на rozetka.ua, бо я брав у іншому магазині та якість обслуговування мене розчарувала, тому тепер усе замовляю лише тут.

  Достоинства:
  Ціна, розмір, звук, якість
  Недостатки:
  Немає