Отзывы покупателей о Легкий крем против морщин Eucerin Hyaluron-Filler SPF 15 для нормальной и комбинированной кожи 50 мл (4005800014680)
- Надежда А***Продавец: Rozetka
Крем досить хороший, він дійсно гарно живить та зміцнює шкіру, розгладжує дрібні та мімічні зморшки. Але, текстура в нього трохи жирнувата, тому власницям жирної шкіри з ним буде некомфортно, особливо в жарку погоду, в холодну - цілком нормально.
- Достоинства:
- живить та зміцнює шкіру
- Недостатки:
- трохи жирна текстура
- Елена В*** ЛевковскаяПродавец: Rozetka
Крем просто чудесный! Хорошо увлажняет и кожа долго остается напитанной и гладкой. После нескольких недель применения морщинки действительно разглаживаются. очень хорошо что флакон с вакуумным дозатором крем на дольше остается свежим. и он очень экономный мне хватает мин на 8 месяцев
- Достоинства:
- флакон с вакуумным дозатором
- Недостатки:
- нет
- Лариса Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Класний крем. Перед нанесенням трохи зволожую обличчя. Якщо не зробити цього може трохи липнути. В мене така шкіра, що від багатьох кремів відчуття липкості. Але все ж таки текстура крему легка. Буквально через кілька днів використання шкіра наче сяє. Ти дивишся і не можеш зрозуміти, що конкретно змінилося, але обличчя точно стало краще...це треба відчути )). Користувалася гелем HL,але після нього не було такого "сяйва" і ціна там не дуже доступна... Тепер купила собі ще Eucerin нічний за знижкою...В кого жирніє шкіра майже після всіх кремів - раджу спробувати цей.
Дякую розетці за можливість придбати зі знижкою. - Бакуменко И***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отличный продукт , беру не первый раз, спасибо Розетке за приятную скидку на крем
- Роман В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
дружині сподобався. ефективний.
