- НаталіяОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Купувала цей корм для свого 4-річного шотландського кота (кастрований). До цього тривалий час були на Savory, але вирішили спробувати Farmina. Кіт перейшов дуже легко. Гранули комфортного розміру, пахнуть приємно - котик хрумтить із величезним задоволенням. Шерсть блищить, а сам він активний і задоволений. Однозначно рекомендую!
- Достоинства:
- Склад, кіт їсть із задоволенням, немає проблем із травленням, зручне пакування
- Недостатки:
- не виявила
- Олена М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
На жаль, моїм не дуже зайшов. Їли лише в перемішку з іншим кормом. Хоча той, що з гранатою, всі троє хрумали
- Жанна К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Хороший корм, добрий склад. Але мій примхливий хвостик відмовляється їсти на користь іншого, але цього ж виробника. Брали на пробу. Пакет поїде до інших котиків - сподіваюся, їм сподобається
- Достоинства:
- Хороший склад
- Недостатки:
- На жаль, не смакує моєму коту
- Елена П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 10 кг
Корм просто чудовий, наш улюблений!! Щаслива кішка- щасливі ми!!!)дякуємо !
- Достоинства:
- Склад гарний і ціна доступна! Також зручно великий обʼєм, щоб щомісяця не замовляти
- Недостатки:
- Не знайшла
- Владислав Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Хороший корм. Брав на заміну Bravery - кішка їсть із задоволенням
- Достоинства:
- Все вищесказане
- Недостатки:
- Поки не виявив
- Милимко М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Відмінний корм,якісний корм!
- Клименко А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
- Антоніна Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Дякую
- Достоинства:
- Люблять коти, всі хвалять цей корм, кажуть що один з найкращих.
- Недостатки:
- Без акції дорого)))
- Светлана Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Супер корм.
- Діана К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Прийшло все вчасно
- Наталья Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
Купляю не перший раз. Коту подобається. По акції дуже гарна ціна
- Достоинства:
- Кіт їсть з задоволенням
- Недостатки:
- Немає
- Леся М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Котик їсть із задоволенням
- Олександр Щ***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Коти їдять нормально
- Наталья К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
Корм класс. Беру не перший раз
- Анастасия Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Все супер, корм дуже класний!
- Наталья П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
спасибо
- Достоинства:
- коты едят и это хорошо
- Недостатки:
- нет
- Наталья Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Котику дуже подобається. Спочатку взяла малу упаковку, потім більшу
- Достоинства:
- Кіт їсть з задоволенням
- Недостатки:
- Немає
- Ирина П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Кошкам подобається.
- Галина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Класний корм, з дешевшим кормом кішка гралася, а цей так добре підгрібає.
- Павло Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Чудовий корм – кішка задоволена!
Кішка їсть цей корм із задоволенням, навіть вибагливість зникла. Склад хороший, з якісним м’ясом і корисними інгредієнтами. Аромат приємний, не різкий. Після переходу на цей корм шерсть стала більш гладенькою, а травлення – без проблем.- Достоинства:
- Гарний склад
Кішка їсть із апетитом
Підходить для стерилізованих котів
- Ольга Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Чудовий корм! Вибагливий котик їсть!
- Наталія К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Котам подобається, хоча вони доволі вибагливі.
- Достоинства:
- Хороша якість
- Наталья К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Купую не перший раз цей корм. Котик їсть з задоволенням. Якісний продукт
- Недостатки:
- Не має
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук!
- Нина З***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
Киця з задоволенням прийняла,якiсний склад!
- Достоинства:
- Якісний,добрий продукт!
- Недостатки:
- Нема
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук!
- Максим Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Кішка їсть із задоволенням
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук!
- Людмила М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
Корми фірми Farmina кіт їсть із задоволенням
- Достоинства:
- Смачний, судячи по тому, як їсть кіт
- Недостатки:
- немає
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук!
- Вікторія П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
Киці сподобалось. Тільки б трошки дрібніше фракції , бо старій важкувато їх жувати
- Кім І***
Спробуйте трошки замочувати
- Олександра Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Все прийшло дуже швидко , дякую
- Достоинства:
- Все добре
- Недостатки:
- Нема
- ЯнаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
Чудовий корм) гарний склад.
- Достоинства:
- Склад
- Недостатки:
- -
- Ірина Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Супер корм,завжди його купую. Моя киця із задоволенням його їсть.
- Достоинства:
- Дуже гарний,киця його полюбляє ,ситний
- Недостатки:
- Якщо можна вважати ціну недоліком)
- Яніна Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
Чудовий корм для котів із чутливим травленням та стервлізованих.
- Леся М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Їсть
- Лариса В***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Чудовий корм
- Катя С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Корм з гарним складом, термін придатності
- Достоинства:
- Гарний склад, термін
- Недостатки:
- Немає
- Ирина Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 1.5 кг
Гарний корм, котики їдять із задоволенням
- Недостатки:
- Без акції дороговато
- Тетяна О***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Вес 1 шт: 300 г
Корм не поганий, за складом, напевно і за смаком) Моя британка полюбляє корма Farmila.
