Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Зарядная станция Flashfish E200 / 250 Вт / 151 Вт⋅ч / Li-ion (FFE200)

Код:  361571826
Оценка пользователей 3.83/5
на основе 41 отзыв
  • 5 звезд
    21 оценок
  • 4 звезд
    3 оценок
  • 3 звезд
    3 оценок
  • 2 звезд
    3 оценок
  • 1 звезд
    6 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Дарина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брала аж в жовтні, бо думала будуть проблеми вже з осені, але на літо пригодилася, використовую суто для того щоб підключати інтернет, на день вистачає, також пробувала ноут заряджати, вистачає на 2 зарядки, ноут dell, станція стає гарячою зверху коли працює, на роботу це не впливає.

    Недостатки:
    Перегрівається
  • Максим Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Краще взяти два павербанки по 1000грн. Мотлох, який лиш займає багато місця

    • Євген П***

      Чому?

  • Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Заряджати роутер коли немає світла - годиться

    Достоинства:
    Працює, дешевий
    Недостатки:
    Слабенький
  • Юрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Бессмысленное устройство, покупал когда другого ничего не было.
    Заряжается очень долго, мощность не большая, по сути это не дешевый повербанк с выходом на розетку.
    Работает либо в режиме зарядки, либо в режиме питания.
    Устройство из серии: лучше чем ничего, но если есть возможность, лучше купить что-то более функциональное.

    Достоинства:
    компактная, не плохой дизайн, выход под обычную розетку
    Недостатки:
    долго заряжается, при зарядке не отдает питание
    • Представник постачальника

      Пане Юрію, нам шкода, що зарядна станція не відповідає вашим очікуванням. Однак буде справедливим зазначити, що вона при цьому повністю відповідає своєму опису, і функції ДБЖ від неї очікувати точно не варто, якщо її там немає.

  • Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Хороша станція за свої гроші.

    • Представник постачальника

      Дякуємо за ваш відгук, приємного використання!

  • Задорожний Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    цей хлам не працює

    • Представник постачальника

      Добрий день.
      Зверніться, будь ласка, в наш сервісний центр для діагностики та усунення несправностей, за номером +38 0444557777

  • Зинган М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    При зарядке ноутбука индикатор AC начинает мигать и питание не идёт.

    • Представник постачальника

      Добрий день.
      Зверніться в наш сервісний центр для діагностики за номером +38 0444557777

  • Олександр В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Візуально непогано, невелика, синусоїда, і все ж висновки робіть після перегляду відео

    Достоинства:
    Правильна синусоїда, швидка зарядка?
    Недостатки:
    Слаба комплектація
  • Дмитрий Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Придбалось те що очікувалося, телевізор працюе,світло світиться

    Достоинства:
    Простий в користуванні, легкий
    Недостатки:
    Дуже гріется зарядне до нього
    • Крісті

      Чи буде працювати фен для волосся від неї?

  • Валерий Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Неплохой выбор...покупал на будущую зиму для жены...работает фен...греет плойка...в целом доволен

    Достоинства:
    Небольшой вес...простота
    Недостатки:
    Не обнаружено
    • Роман

      Яким чином у Вас може працювати фен від цієї зарядної станції?

    • Олексій

      Так-так, і бойлер і пральна машина і праска і мабуть все одночасно‍️
      Фізика? Ні не знаємо такого.

    • Сергей Д***

      Ага, потужність фену близько 1200-1600Вт. Вихід даного гаджету 200Вт. Де ще берете 1000Вт?
      Коммент не про товар і не про фізику.

  • Микола П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Свої функції виконує. Вистачає на декілька зарядок ноутбуку (ASUS TUF). Роз'єму USB Type C немає, як вказано у описі. Дуже корисна річ.

    Достоинства:
    Виконую свою функції, 2 зарядки ноутбуку
    Недостатки:
    не знайдено
  • Мария М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    брала для роботи ноутбуку коли вимикають світло, працює біля 3-3.5 год , думала буде трохи довше.

    Достоинства:
    маст хев коли вимикають світло
    Недостатки:
    час тримання заряду
    • Микола

      Підкажіть будь ласка модель ноутбуку?

  • Оксана Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Зарядної станції хватило на 3 години роботи насосу газового опалення постійно на зарядці ноут настольна лампа та іноді гаджети.

    • Юрій Д***

      це яка потужність насосу у котлі?

  • Екатерина С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Вистачає для 3-3,5 годин роботі на лептопі. Заряджається не дуже довго. Виправдала всі очікування)

  • Olga K***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Епопея продовжується. Повертати кошти за бракований товар Розетка не хоче. Віддали на ремонт. Два тижні чекала цю станцію з ремонту, приїхала знов в неробочому стані. Дочекатись компенсації чи обміну неможливо.

    Достоинства:
    Легкий, DC працює
    Недостатки:
    Не працює АС
    • Представник постачальника

      Добрий ранок, пані Ольго!
      Нам прикро, що ваш досвід використання станції невдалий. Як нам повідомили у сервісному центрі, пристрій був робочий, включно із AC-роз'ємом. Існує можливість, що ви його просто не включили. Щоб підключення було активне, переведіть червоний перемикач прямо над роз'ємом, натиснувши на 1.

    • Olga K***

      Звісно, я його включила. Двічі (!) в точці видачі працівники Розетки переконались, що не працює. Порт АС блимає та не заряджає ні ноутбук, ні навіть телефон.

    • Владимир К***

      Якщо він блимає, значить його спалили
      В нас така ж ситуація
      Скоріше за все, ви подали вхід напруги на вихід
      Класична ситуація )
      Ремонт коштує дорожче, ніж новий )

  • Олег С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Чудовий компактний пристрій, за віялових відключень просто незамінний. Заряду достатньо що б кілька разів зарядити ноутбук, або 4-5 годин подивитися 20" плазму + Т2, або засвітити торшер та підключити аудіосистему і послухати радіо, навіть не знаю на скільки вистачить але дуже на довго.
    Вцілому пристрій цілком компенсує всі незручності відсутності електроенергії в мережі закриваючи потреби роботи, дозвілля, звязку та освітлення.
    Трохи незручна клавіша вмикання блоку портів DC, вона немає тактильного відгуку, краще б був тумблер як на 220.

    Достоинства:
    Ціна, компактний.
    Недостатки:
    Клавіша вмикання блоку портів DC трохи не зручна.
    • Татьяна

      Лайк только ради рыжика))) если бы не он распаковка не удалась

  • Георгий С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все супер

  • Татьяна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Все работает дальше будет видно

  • Вікторія К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Ще доповню, що була здивована її розміром. (Наче радіоприймач) Відгук вже залишила.

    Достоинства:
    Розмір
    Недостатки:
    Ще не знайшла
    • Артем О***

      Там всего 150 Вт/ч, с чему бы ему быть большим?

  • Вікторія К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Немає світла, залишаю відгук про станцію. Отож, якщо треба скористатись юсб і поставити телефончик на зарядку, там де пише DC power перед використанням треба її ввімкнути і можна заряджати. В інструкції пише, що коли станція на зарядці, вона не має бути ввімкнена, треба клацати на off, бо може зламатись. (Пише, що розрахована на 700 зарядок наче, тому майте це на увазі, краще більше розрядиться ніж постійно заряджати, це може псувати її) Сьогодні працювала за допомогою неї годину, ось вже більше півтори години роздає інтернет і заряджає телефон, половина батареї ще тримається, (перед цим ще годину працювала після повної зарядки) Цим девайсом задоволена. Незадоволена, що не купила її раніше, це зекономило би купу нервів і додало більше робочих годин.

    Достоинства:
    Роздає інтернет, заряджає телефон, ноут, ціна -.
    Недостатки:
    Поки не знайшла. Пізніше, коли що додам
    • Представник постачальника

      Вікторіє, дякуємо за детальний відгук!
      Ми раді, що ви задоволені своєю покупкою.

  • Гриценко Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    У мене бюджетний ноутбук Dell, потужність 65Вт, але він не хоче заряджатися від стороннього павербанка
    А від цього пристрою чудово заряджається через вихід на 220В
    Вентилятор для охолодження не вмикався, поки йшла зарядка ноутбука. Я навіть думав, що його взагалі немає ))

    Що вентилятор все-таки є, я дізнався, коли включив від нього 55" LCD телевізор
    Десь через 15 хвилин вентилятор включився, повного заряду вистачило десь на 45 хвилин (споживання ТВ ~105 Вт)

    Достоинства:
    Дозволяє працювати/заряджати будь-який пристрій
    Недостатки:
    Немає можливості підключити зовнішній акумулятор
    • Альберт М***

      Ви що смієтесь чи що, звісно що від павера не хоче, бо павер не дає того, що дає блок зарядки від ноутбука. Не до порівняння.

    • Максим

      у павера потрібен бути Power Delivery, вище 65W та потужний кабельType-C, зарядка через DC з перехідником (або через Type-C якщо ноутбук підтримує). Дешева банка RZTK за 1к грн мені дає зарядку ноутбука 1 раз

  • Кристина Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Від usb все працює без нарікань. Від розетки спочатку не хотіло ноут заряджати, але розібрались. Спочатку ноут підключаємо , а потім включаємо саму зарядну станцію. Як для роботи, на звичайному режимі тримає заряд ноутбука до 5 год. (Ноут 125Вт)
    Якщо хто в ігри думає грати то діліть на три.

    Заряджається 4-5 год до повної зарядки.
    Вентилятор для охолодження поки не включався. Хоча пристрій гріється.
    Діод в комплекті прикольний, добре світить.
    Легкий компактний.
    Інструкція укр рос немає, але легко розібратись без неї.
    Купували по знижці 6950

  • Роман
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Я так розумію, не тягне потужність мого ноутбуку. При повноцінній роботі вже через 10-20 секунд напис "AC Output" починає мигати і зарядка припиняється. Пробував прикрутити яскравість екрану до мінімуму, вимкнути Вай-Фай і т.д. - заряджало десь хвилину перш ніж вирубитися. При переведенні ноутбуку в сон заряджає більш-менш. Бачив відгук, що ще хтось не міг заряди ноутбук і описував схожі симптоми, тобто проблема не унікальна

    При цьому, якщо вірити відгукам, люди з деякими ноутами користуються нормально. Тоді порада приїздити на точку отримання в розетці і там на місці перевіряти, чи працює з Вашим ноутбуком.

    • Анатолій

      Є така станція, купляла дружина. Ноут з потужністю 180 ват, заради експерименту підключився пограти в важкі ігри - потягнув усе. Правда за 40 хв. посадив відсотків 80, але тягнув без проблем. Подивіться на сайті виробника потужність вашого ноутбука. Якщо не більше 200, то Вам нажаль прийшов брак.

    • Андрій

      Мій ноут з блоком живлення 65 Вт заряджає без проблем

  • Настя
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    На жаль, виникла проблема з зарядкою ноутбуків Asus (VivoBook). Заряджає декілька хвилин і вибиває: екран на електростанції починає мигати і процес зарядки зупиняється. Пробували використовувати перехідники, але проблеми це не вирішило. В когось ще була така проблема? В чому може бути причина?

    Швидше за все товар прийдеться повернути =(

    Достоинства:
    Легка портативна станція
    Недостатки:
    Труднощі з зарядкою ноутбуків
  • Інна Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Зарядна станція Flashfish E200 досить легка, невеликого розміру та невеликої потужності. Вай-фай підключила. Телебачення та комп`ютер працює. Є можливість зарядити телефони та підключити освітлюючі прилади тощо. Електричний чайник та кофемашину звісно не має можливості підключити. Заряду не вистачає, нажаль. В цілому, задоволена. Дякую)

    Достоинства:
    Зручна у використанні
    Недостатки:
    Невелика потужність
    • Представник постачальника

      Пані Інно, ми раді, що ви задоволені покупкою!
      Дякуємо вам за відгук.

  • Olga K***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Мені вочевидь дісталася бракована станція. Зарядку ноутбука не тягне. Повертала товар в Розетку, то під час перевірки навіть телефон через АС не заряджання, порт просто не працює

    Достоинства:
    Легкий, DC працює
    Недостатки:
    Не працює АС
  • Дмитрий В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Очень качественная как за ети деньги станция доволен покупкой
    Потестирую ее и отпишу что у меня тянет

    Достоинства:
    Хорошая комплектация и качество сборки
    Недостатки:
    Пока нету
  • Olga K***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    АС тягне максимум роутер або телефон. Намагаюсь увімкнути ноутбук - на екрані блимає значок АС, нічого не заряджається. Зарядки на 4 з 5 є. Що б це могло бути?

    Достоинства:
    Легкий, DC працює
    Недостатки:
    Зарядити ноут неможливо
    • Юлія С***

      Там потрібно увімкнути кнопку ас павер і тоді буде заряджати від розетки, якщо потрібно заряджати від юзб то потрібно надати кнопку дс. Також можливе одноразове зарядження від розетки та від юзб.
      Ноутбук мій заряджає чудово, зарядити вистачить мій( батареє майже 4т ампергодин) з нуля і до 100 відсотків два рази.

    • Лілія Л***

      Ви вмикали червону кнопку AC Power? Це подання саме перемінного току на розетку. Втикаєте вилку у розетку на пристрої, натускаєте конпку AC power і заряджаєте ноут. Ця станція заряджає не те що ноутбуки, а холодильники, газові котли, LCD телевізори, квардаркоптери тощо.

    • Olga K***

      Звичайно, вмикала. Довелось повернути, бо навіть в Розетці АС нічого не зарядив

  • Сергій Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В цілому, враховучи ціни на інші станції, модель непогана.
    Без наскрізної зарядки доведеться щоразу під'єднувати штекер пристрою, який підключаєте.
    Для роутера потужністю 33Вт вистачить роботи приблизно на 5 годин.
    Всі заявлені функції працюють.

    Достоинства:
    Компактний, стильний, достатньо роз'ємів
    Недостатки:
    Відсутність наскрізної зарядки, об'єм
    • Zur M***

      Подскажите, пожалуйста, роутер подключали через DC разъем зарядной станции или через розетку? (то есть блок питания роутера в розетку зарядной станции)

    • Лупачев Ю***

      У мене power bank на 20000 купив провід USB DS тримає роутер і приставку для інет по 12v кожен пристрій 14 годин. Павер за 2к. Якщо для інтернету то немає сенсу переплачувати і тримае лише 5-6 годин. Хіба що як безперебійник для ПК ну можна знайти дешевше. Головне щоб Вам підходить від подобався!

    • Вадим

      Де ви роутер зі споживанням 33Вт знайшли? Якщо у вас звичайний побутовий роутер (бо бувають ще всілякі з NAS, де у роутері ще диск є, чи щось з підсилювачем сигналу, або через нього ще живляться зовнішні точки доступу і т.і.) то його споживання одиниці Вт.

  • Юрий
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    покупался для зарядки ноута, с задачей справляется.
    хотелось бы чтоб, сам быстрее заряжался

    Достоинства:
    заряжает ноут
    Недостатки:
    долго заряжается
    • Владислав М***

      А на сколько хватает ноута с ним?

    • Юрий

      с ним ноут не использовали.
      ноут зарядили и дальше пошла работа.
      на сколько хватит заряда зависит от ноута, и того, на сколько пользователь грузит ноут.
      единственный плюс этой станции - розетка 220v, остальное, скорее в минус, заряжается долго, емкость не большая, компактность - относительная, если есть деньги, eco flow гораздо интереснее.

    • Юлианна Р***

      Добрый день.Подскажите,пожалуйста,сколько по времени заряжается сама станция?

  • Станіслав Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Працює без проблем вже місяць, заживлює роутер і монітор, заряджає ноут

    Достоинства:
    Все працює
    Недостатки:
    Відсутність Type-C
  • Сергій А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    В цієї зарядки 2 режими AC і DC. Всі хто натикали 1-2 зірки хоч спробували інструкцію почитати і увімкнути USB перед тим як тикати в нього щось? В мене все працює, зарядною станцією задоволений, вистачає протримати роутер 6 годин і зарядити мак бук.

    • Олександр Г***

      В мене від акумулятора шуруповерта rztk-роутер працює 8 годин

  • Александр К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не працюють AC, USB виходи при зарядці. Не можливо використовувати як UPS.

    Достоинства:
    Якісне виконання.
    Недостатки:
    Не працюють AC, USB виходи при зарядці.
    • Сергій Ш***

      Що ви з тім робили ??? повернули станцію ?

    • Юлія С***

      Коли станція стоїть на зарядці, її не можна використовувати. Як упс вона не буде працювати. Або заряджається або від неї. Виробник на це наголошував)

  • Вадим К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Брал для рабочего ноута. Потребления его не знаю, на вскидку 60 ватт, зарядка 120 ватт. От этой зарядной станции ноут проработал четыре с половиной часа, правда включал энергосбережение, но использовал графику. Результат даже лучше, чем ожидал, рекомендую.

  • Алексей С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Станция не понравилась,во первых одна лампочка 12w держит всего 4 часа,это очень мало для такой станции.Скажем так,это большой, дорогой фонарик

    Достоинства:
    Нету
    Недостатки:
    Полно
    • Виталий М***

      или у Вас бракованая станция или Вы ее не зарядили,
      У меня лично ноут мощностью 180w (но с настройками энергосбережения) работает от этой станции 3 часа.

    • Александр B***

      Виталий Мороз,
      тепер ви вже пишете нісенітницю, станція має ємність 154Втг, що за законами фізики не спроможна видати ваші 180В*3години=540Втг

    • Олег

      180 ват це максимальне споживання, а якщо в режимі енергозбереження то можливо споживання було 50 ват і три годин цілком можливий варіант

  • Анна
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Не работают usb порты, ни один. в комплекте небольшой usb фонарик, так вот он от павербанка работает, а от этой "зарядной станции" - нет. завтра попробую отнести в розетку, но вообще впечатление очень плохое. эта станция должна была питать конвертер и роутер (который как раз таки от usb работает, 5V)

    Недостатки:
    Не работают usb!
    • Андрей

      Вы похоже не разобрались с товаром и сразу же бежать оставлять негативный отзыв! порты отключаются и включаются (для экономии заряда)

    • Виталий М***

      включите на станции режим DC (серебристая кнопка у экрана) - только тогда заработают разьемы USB для зарядки =)))))))))))
      Читать инструкцию бывает полезным =)))))