Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Зарядная станция Forte PS-1024LFP / 1000 Вт / 1331 Вт⋅ч / LiFePO4 (BP140794)

Код:  503904684
Оценка пользователей 3.38/5
на основе 9 отзывов
  • 5 звезд
    3 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    2 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Інна
    Отзыв от покупателя. Продавец: G&A HUB

    Нещодавно придбала зарядну станцію і хочу поділитися своїм досвідом. Використовували на різних приладах, задоволені результатом, дає стільки кіловат годин скільки вказано. Зарядка дуже швидка, станція повністю заряджається за 2 години. Різноманітні порти : розетки змінного струму , USB-порти, USB-C, гніздо прикурювача, що підходить для автомобільного обладнання. Хоча станція досить важка, зручні ручки та компактний дизайн роблять її зручною для транспортування. Зарядна станція підтримує функцію одночасного зарядження і розрядження, що дає змогу використовувати її як ДБЖ. Додаю відео де чоловік показує як працює в режимі ДБЖ. Станція пищить при ввімкнені, але коли працює не пищить. Шумить при роботі зовсім не голосно. Шкода що не купили раніше. Дуже класна станція. Заспокоює що гарантія аж 3 роки і сервісний центр є в моєму місті.

    Достоинства:
    Працює в режимі ДБЖ, швидка зарядка, 3 роки гарантії
    Недостатки:
    Пищить при включені
  • Сергій Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: G&A HUB

    Почитав відгуки і якось не розумію цього негативу. В моєму сценарії використання станції все працює ок. Купував її, щоб було не нудьгувати під час вимкнень світла. Підключав одночасно телевізор, ноутбук, 2 смартфони та планшет. Роутер у мене на окремому безперебійнику. Показувала, що пропрацює так ще 3 години. Телефони з ноутбуком зарядились (дякую за швидкі USB-C), вимкнув і далі насолоджуюсь переглядом фільму по телевізору доки світло не увімкнуть (а це сукупно 4 години). Окремо відмічу ліхтарик. Кімнату звісно не освітлює, проте підсвітити може, щоб можна було вночі попасти в розетку або розʼєм. В характеристиках написано про максимальну потужнісь 1000 Вт, вони їм відповідають . Вона повністю задовільнила мої потреби. Відпрацьовує на 100%.

    Достоинства:
    Переваги: Ліхтарик, тривалий час роботи, дуже багато портів
    Недоліки: трохи гучна під час зарядки та максимального навантаження.
  • Игорь
    Отзыв от покупателя. Продавец: G&A HUB

    Это отдельный комментарий - как ответ на ответ :) продавца, потому что написать ответ на комментарий так, чтобы он заметил, нет возможности, а письмо к продавцу тоже без ответа.
    Итак, на ваше замечание о емкости большей, чем заявленная...
    Ви написали:

    Ми підключали цю зарядну станцію до обігрівача 1000 ватт. Вона пропрацювала 1 годину 37хв. на 7% вимкнулась що показує що вона дає навіть більше ніш заявлено. Якщо є можливість - заміряйте саме так і ви впевнитесь що вона відповідає заявленим характеристикам. Відпишіться по результату

    Так и сделал. Полностью зараженная отработала с киловаттным нагревателем час, словом, ваттметр показал на момент полного отключения 1080 Wh. Так что больше заявленного я не увидел, но 81% - это уже что-то. Жаль, что на малых мощностях (для которых я ее и брал) она такое не показывает...

    • Продавец  G&A HUB

      Ігор, ваш прилад яким ви міряєте кіловат години кожен раз показує різні дані. Можливо проблема в приладі з іншого сайту? Ємність акумулятора то є стабільний показник і він не може скакать від зарядки до зарядки як ви пишете

  • Никита С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: G&A HUB

    Покупал меньше 3-х недель назад, зависла, исполняет вообще весёлую тему, показывает что входное напряжение 8 кВт, выходное 4 кВт, горит сразу всё, вай фай, блютуз, связь, зарядка, зарядка от солнечной панели, но главный момент в том, что в неё ничего не подключено при этом.

    А ещё у неё есть такой прикол, что в случайный момент включения, так сказать, она может показать что 0% заряда, пищать на нескольких тональностях сразу и выключаться, а как только подключить к ней зарядку, она подумает, начнёт заряжаться и скажет что она заряжена на 100%
    Короче, п****ц одним словом

    При этом при всё я её ни разу не перенагружал и максимум сколько она выдавала это ±400 Вт и то, только всего один раз

    Достоинства:
    Не увидел
    Недостатки:
    Много
    • Продавец  G&A HUB

      Добрий день. Гарантія 3 роки. Зверніться до сервісного центру. Вони є по всій Україні. Перелік сервісних центрів знайдете в гарантійному талоні
      Вам її або поміняють або відремонтують.

  • Игорь
    Отзыв от покупателя. Продавец: G&A HUB

    Шум - дело десятое. Главное, что ждешь - надежности и емкости.

    По мелочи: выходную мощность на индикаторе берет с потолка. В основном показывает 0, временами прыгает и показывает при постоянной нагрузке какие-то совершенно левые цифры (типа, нагрузка 150W, показывает - если не 0, что в основном - что-то типа 40-90-75-28-56...).

    Реально на полной зарядке вытянула 842 W*h. Я, конечно, в заявленные 1,331 kW*h не верил, но даже до одного не дотянула.

    Вот теперь вопрос к продавцу - и что с этим делать?

    Достоинства:
    Компактный; хочется верить в гарантию 3 года :)
    Недостатки:
    Не тянет на заявленную емкость
    • Продавец  G&A HUB

      Добрий день, Ігор. Як саме ви міряли кіловат-години? Ми підключали цю зарядну станцію до обігрівача 1000 ватт. Вона пропрацювала 1 годину 37хв. на 7% вимкнулась що показує що вона дає навіть більше ніш заявлено. Якщо є можливість - заміряйте саме так і ви впевнитесь що вона відповідає заявленим характеристикам. Відпишіться по результату
      P.S. Гаранія 3 роки

    • Игорь

      Мерял вот таким, многократно проверенным :) прибором.
      См. тут ссылка
      Эксперимент с предельной нагрузкой постараюсь провести через день-два, когда сделаю очередной замер на отключениях электричества...

    • Игорь

      На мощности 1 кW вытянула 1080 Wh.
      КПД при номинальной мощности 81%.

  • Гар
    Отзыв от покупателя. Продавец: G&A HUB

    Якщо ви вагаєтесь чи обрати варіант акумулятор інвертор або станцію, і потужність та бюджет буде однаковий в цих порівняннях, то цей варіант звісно буде краще рішення.

    Але якщо у вас є досвід користування зарядними станціями, то ви одразу зрозумієте що ця збірка від Forte до станцій відомих брендів зовсім не дотягує… має багато неприємних моментів з якими прийдеться миритись, і котрі продавці називають нормою її роботи.

    Якби я зміг побачити її роботу в реалі до покупки, я би її не купив.
    Краще докласти ще тисяч вісім та купити всім відомий бренд.
    І не шкодувати, що придбав «кота в мішку», яким доведеться користуватись.

    Хотів повернути товар.
    Продавець відмовив у поверненні апелювавши що товар вже був включений і був у використанні. Запропонували повернення через висновок сервісу якщо товар признають бракованим. А він не може бути бракований, як пояснили мені в сервісі, це «специфіка його роботи».

    Достоинства:
    тип акумулятора - швидка зарядка;
    Недостатки:
    затяжний сигнал пищання при будь-яких маніпуляціях; сама не вимикається після повної зарядки; відсутність функції дбж; високий рівень шуму і тріщання при навантаженнях;
    • Продавец  G&A HUB

      Дякуємо за ваш відгук

  • Андрій Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: G&A HUB

    Купував цю станцію на випадок тривалого відключення електрики для підключення модема, роутера та двох ноутів. Зарядив, перевірив, але, поки що, не використовував на 100%

    Достоинства:
    Ціна,ємкість та тип акумулятора
    Недостатки:
    Дуже гучно пищить після повної зарядки та не відключається сама. Немає функції ДБЖ
  • Світлана З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: G&A HUB

    Зробила замовлення станції форте на 1000вт. Забрала
    доставку, принесла додому , а виявилось так, що
    станція дуже гучно працює, в кімнаті неможливо навіть розмовляти. Включили її щоб перевірити як вона працює, шумить і пищить. Зарядили її і склали в коробку, бо зрозуміли, що вона нам не підходить, тобто навіть ні разу її не використовували.

    Достоинства:
    Не виявлено, бо не користувалися
    Недостатки:
    Шумна ужас, неможливо в кімнаті говорити
    • Продавец  G&A HUB

      Добрий день, Світлана
      Рівень шуму про який ви пишете аналогічний як і для інших виробників зарядних станцій з такою ж потужністю
      Працює кулер для охолодження. В залежності від навантаження він працює на різному рівні потужності. Думаю не варто пояснювати для чого це потрібно
      Так вона "пищить" але не постійно а тільки при увімкненні, після повної зарядки та можливо ще в якихось випадках
      Нижче за посиланням коротке відео з рівнем шумності цієї зарядної станції при максимальному навантаженні
      ссылка

  • Никита З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: G&A HUB

    брал под сетап i7-12700K + 3080 ti + 2 моника, после андервольта сделал видюху на 40-45w, процесор оставил на 45w, фул сетап(комп моник роутер) жрет в пике 180(средний 165-175) w, по идее должно хватать на часов 7 в таком режиме, посмотрим что получится

    Достоинства:
    соотношение емкость / цена, тип аккумулятора
    Недостатки:
    не работает в режиме бесперебойника(либо я не до конца разобрался)