- Тетяна Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Не сподобався.На гель,взагалі, не схоже. Фіксація слабенька.Тільки запах приємний.
- Достоинства:
- Не знайшла
- Недостатки:
- Для мене ,взагалі,не придатний
- Представник постачальника
Добрий день, Тетяно. Щиро дякуємо Вам за зворотний зв’язок. Нам шкода, що засіб не виправдав Ваших очікувань. Спробуйте, будь ласка, повторити процес з дотриманням наступних рекомендацій: невелику кількість продукту рівномірно нанесіть на кінчики пальців і поплескуючими рухами над головою сформуйте «нитки павутинки» (приблизно 15–20 секунд). Залишки гелю розподіліть по долонях і завершіть моделювання зачіски. Звертаємо увагу: призначення гелю-павутинки — саме фіксація укладки, а не класичне склеювання чи жорстка фіксація. Бажаємо Вам приємного використання та вдалих зачісок!
- Роман Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Фіксує добре, десь на пів дня вистачає. Сама павутинка виходить через раз, тому часом користуюсь як звичайний гель. Волосся може зліпити між собою, але якщо нанести трохи то не виблискує. Трохи надає сіруватий відтінок волоссю
- Микола Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гель добре укладає але не надовго
- Достоинства:
- Добре укладає
- Недостатки:
- Ненадовго
- SergeyОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Хороший гель. Первый раз узнал о нем в барбершопе. Потому решил прикупить себе. Держит прическу очень хорошо, "блеска" нет. До 100 грн лучший вариант на рынке
- МаксимПродавец: Rozetka
Беру давно. Нормальный гель, длительная фиксация. Все устраивает.
- Достоинства:
- Цена
- Вова А***Продавец: Rozetka
Это глина?
- Олена Г***Отзыв от покупателя. Продавец: BMC Веauty
Товар был в наличии, продавец связался со мной сразу. Товар хорошего качества, рекомендую!
- Недостатки:
- Нет
- Марина Л***Отзыв от покупателя. Продавец: BMC Веauty
товар соответствует описанию, продавец быстро отправил заказ
